"Carpe Diem" – iskoristi dan. K a k o ?

Pod br.1 covek treba da bude odmoran i oran za dan koji ga ocekuje, da se uvek svako jutro umije hladnom vodom , dan treba da bude lep jer utice na raspolozenje coveka , mir u kuci i na poslu je presudan faktor u svemu ovome .... e kad svi ovi primeri budu zadovoljeni covek pocinje svoj dan ovako : zezanje na internetu i ubijanje dosade , dobar i zdrav dorucak , setnja po parkovima i udisanje svezeg vazduha , popiti picence u nekom kaficu koji ima bastu , otici na neki sport , izbegavati gledanje spanskih serija , uvece otici do McDonalda na fishmac i na pomfrit , istusirati se pre spavanja i leci pre ponoci ! :)
 
Niki kako je to sve lepo napisano..........vojnički.........nema tu trt-mrt, red se mora znati.......:-D
Elem, buđenje ujutro, a od sata mi izbiju rogovi.......prvo što pomislim je kako mi se spava i kako mrzim ustajanje rano............e onda natenane silazim u prizemlje, kupatilo, tuširanje i sve redom, pranje kose ako je potrebno i strahovanje da će nestati struje.......:-D........oblačenje, šminkanje, polazak na posao............na poslu kako kad..............i kada se završi radno vreme ja dišem punim plućima.....:-D........šetam, idem kod prijatelja, družim se, idem u omiljeni kafić na kafu, tračarim sa prijateljicama, gledam filmove............volim lepo vreme i čim je tako, meni je dan fine..........:-D......obožavam kasna popodneva i večeri.............:-D
 
moji dani su svi isti...i tako u nedogled...svaki dan dodjem s posla i il se vidim s drugovima il se ne vidim...ako ne onda sedim ispred kompa ko ameba...ako da onda se neshto glupiramo naduvamo se i gledamo filmove il neshto pravimo na kompu il tako to...loshe vreme par dana smo ugrabili pa visili po kablaru ovcharu i tako tuda...
 
AntunTun:
moji dani su svi isti...i tako u nedogled...svaki dan dodjem s posla i il se vidim s drugovima il se ne vidim...ako ne onda sedim ispred kompa ko ameba...ako da onda se neshto glupiramo naduvamo se i gledamo filmove il neshto pravimo na kompu il tako to...loshe vreme par dana smo ugrabili pa visili po kablaru ovcharu i tako tuda...

UuUuUuU.......Owchar je ql :lol:
 
pokusaj da isplaniras dan unaprijed...ne u detalje al jednu makar aktivnost (kafa sa drugaricom, solarijum, sredjivanje kuce, cuvanje komsijskog djeteta.....) i onda se oko toga zabavis...
volim kad dan pocnem u bade- mantilu, uz kaficu....pa natenane dorucak...pa neka aktivnost...pa malo frke...
 
Ovako-lokacija:BEOGRAD!!!!!!!!!
Spavanje:9.00
Bez doruchka!!!!!
Sredjivanje:10.00-12.00
Izlazak i shetanje kroz grad,kaffa,drushtvo,SHOPPING!!!!!,knjizare,muzika,hobiji,pevanje,svirke,probe,ples,crtanje......12.00-18.00
Kuca-presvlachennje i sredjivanje-18.30-20.00
IZLASCI po Skc-u Kst-u Akademiji metal i rock zurkama,kod konja po pubovima(Irskim,Voodooooooo) i spavanje kod frendica.:).
 
Nabavi kucnog ljubimca,kuche po mogucstvu,bice ti brzi dani;)

Budi me svako jutro da je shetam,tad obichno vrishtim i derem se na nju dok ne popijem kafu,pa tako 4-5 puta dnevno sa psom u shetnju,hranish je,chistish za njom(isto kao i za detetom),sredjujesh kucu,sredjujesh sebe,brinesh o izgledu,drushtvo,telefoni zvrje,uvek ima neshto da se radi ili sa nekim da se vidish,malo se proshunjash po netu,zderesh ono shto najvishe volish,i da,.....fali mi samo neko da me ushushka;) :lol:
 
Scucuris se u cose sobe i zuris u jednu tacku na zidu......pa u drugu.....pa u trecu......pa u cetvrtu......mrlja od komarca.....pa u petu.....itd.,ako uspes da izguras ceo zid tacku po tacku dosegnuces visi transcedentalni nivo svesti.....gledaces zivot drugim ocima....boje ce zivnuti i uneshce te u......svet.
 

Back
Top