meni nista nije jasno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Teddy-Bear.gif


Evo ti meda
 
Pa sta vi hocete zapravo. Samo kukate nesto. Evo slusam neke devojke ovih dana, te muskarcima fali ovo, te im fali ovo, te nemaju ovo, te ono, sve sto rade samo nabrajaju mane.
Toliko slobodni, OK, finih, pristojnih mladica samih posebo u Beogradu i ni jednoj ni jedan ne odgovara.

Pa mi nije jasno sta vi zapravo zelite???
 
Samantha Jouns:
Ne znam ...meni je tek 16 godina i normalno da mi nista nije jasno ACO u ovim GODINAMA :lol: :lol: :lol: Pitaj ove iskusnije zene ovde ;)

Starija si ti od 16
A ja ima 24 pa pre cu tebe da pitam
Mene zanima bas ta grupa devojaka od 16-24 sta one zapravo zele. Kad im nista ne valja, kad im ni jedan momak nije dobar. Svako 100-ta devojka ima neke realne zelje u glavi. Ostale zive u nekim, zabludama, ludilu ne znam ja u cemu.
 
U pravu si..neke devojke zaista ne znaju ni sta ce same sa sobom, a kamoli s momcima... Stoje 24/7 ispred ogledala..i samo misle na izgled..pa misle da su savrsene..i traze savrsenstvo..u prevodu...ne znaju sta hoce:(
 
AcaBg82:
Starija si ti od 16
A ja ima 24 pa pre cu tebe da pitam
Mene zanima bas ta grupa devojaka od 16-24 sta one zapravo zele. Kad im nista ne valja, kad im ni jedan momak nije dobar. Svako 100-ta devojka ima neke realne zelje u glavi. Ostale zive u nekim, zabludama, ludilu ne znam ja u cemu.
meni moj dobar,ja se ne bunim :neutral:
aj me sad pitaj koja kola vozi i koliko kajli mi kupio...misssim :roll:
 
heheheh
kakva je ovo ludnica
ej 100 puta sam cula momke koji se zale na devojke U SRBIJI, kao nema ni jedne koja je normalna, i devojke koje se zale na momke... u Srbiji....
eeehhhhh
nije ni meni jasno, ali stvarno!! Sto bas Srbija? Zasto?? Sta je u pitanju? Sta? Staaaaa?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top