NA KOJI NACIN JE MOGUCE BITI STUDENT 2 FAKULTETA,STA TREBA DA RADIM I KAKO??????

I, sem ovoga što ZoranPetrovic kaže, treba da uzmeš dva fakulteta koja mogu da "guraju" paralelno. Moj savet je i ne opterećivati se ambicijom d asve bude završeno za 4 godine!
Ne moraju se od jednom ni upisati! A kad koji, zavisi od fakulteta! nekima pada ritam nakon druge godine sa nekima se ljudi tek tada počnu saplitati! Samo se "lepo organizuj"! A, da, naravno, jedan je o trošku države (ako na budžet upadneš, naravno!) ;)
 
bojke:
To sa budzetom mozes malo i da izvrdas. Zapravo fora je da uradis jedna malo prljav trik. Kad konkurises na dva faxa trebaju ti dupla svedocnastva i sve, jedan primerak dobijas kad zavrsis skolu a drugi odes desetak dana kasnije nazad i kazes da ti trebaju jer si prosla izgubio/la (padala kisa pa se pokvasila i sl. nalupas nesto; ili jednostavno kazes ocu na dva faxa da konkurisem pa mi trebaju originali za oba; sad ne znam da li ce ti oni u skoli lupiti pecat pozadi gde kaze da su to kopije ali probaj da pitas sekretaricu da to ne uradi jer taj pecat moze da te sahrani i da te baci opet na to da platis budzet a to je ono sto ovim trikom hoces da izbegnes) i oni ti onda daju jos jedan primerak svega toga i ona sa jednom ides na jedan fax, a sa drugim na drugi fax. E sad ako je sve to na jednom faxu onda ti taj trik ne radi posao jer si im u arhivi, ali ako je jedan recimo PMF, a drigi Filozofski onda mozes to da uradis bez problema. Tako rade ovde u NS. . .
 

Back
Top