pamet ?

jastuk

Aktivan član
Poruka
1.425
shta vi to mislite kad kazete da je neko pametan ? ne mislite valjda na intelektualni snobizam ?! ili na neku suvu inteligenciji ,koja se navodno moze izmeriti nekim testom?

ja uglavnom mislim na uskladjenost emocija i intelekta jer to odaje (takav covek) utisak sredjenosti/spokoja ; dalje mislim na shirokoumnost koja povlaci za sobom znatan nivo tolerancije ....dakle vishe mi taj pojam vuce na dobrotu i prilagodjenost/srecu tj.zadovoljstvo zivotom , nego na neko veliko ZNANJE ili konkretno UMECE ...
 
i ja se slazem sa ovim :"uglavnom mislim na uskladjenost emocija i intelekta jer to odaje (takav covek) utisak sredjenosti/spokoja ; dalje mislim na shirokoumnost koja povlaci za sobom znatan nivo tolerancije ....dakle vishe mi taj pojam vuce na dobrotu i prilagodjenost/srecu tj.zadovoljstvo zivotom , nego na neko veliko ZNANJE ili konkretno UMECE ..."
 
jastuk:
shta vi to mislite kad kazete da je neko pametan ? ne mislite valjda na intelektualni snobizam ?! ili na neku suvu inteligenciji ,koja se navodno moze izmeriti nekim testom?

ja uglavnom mislim na uskladjenost emocija i intelekta jer to odaje (takav covek) utisak sredjenosti/spokoja ; dalje mislim na shirokoumnost koja povlaci za sobom znatan nivo tolerancije ....dakle vishe mi taj pojam vuce na dobrotu i prilagodjenost/srecu tj.zadovoljstvo zivotom , nego na neko veliko ZNANJE ili konkretno UMECE ...

Moram da ti pohvalim temu a sa druge strane da te pitam:Zar si još uvek konfuzna?
 
pa sto ne dodjes onda posle 18 dokle da cekam

e a sve sve al tinejdzere zaobilazim valjda da ne vidim koliko sam matora je l sam sad slatka
 

Back
Top