Nacisticka Evropa

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Ocigledno je da je Evropa nerazdvojiva od svoje rasisticke prirode...

Večernje novosti
U Češkoj se i dalje sterilišu Romkinje bez njihovog pristanka, izjavio je ombudsman Otakar Motejl u izveštaju o tom problemu. Motejl je od 2004. godine dobio 87 žalbi zbog prisilnog sterilisanja, uglavnom od Romkinja. Broj takvih slučajeva u praksi je verovatno mnogo veći, preneo je AP. Ono što je zajedničko za sve slučajeve je da nije dobijena saglasnost pacijentkinja, ili je reč o iznuđenom pristanku.
 
I.Sikorsky:
A ti,naravno,nemas nista protiv da to bude u tvom kraju,nece ti smetati?

Naravno da nece. Inace, to naselje ispod Gazele nije jedino nehigijensko naselje, ima ih koliko hoces po Beogradu.
Tim ljudima se moraju obezbediti normalni uslovi za zivot.
I kakve sve ovo veze ima sa nacistickom praksom sterilizacije ljudi koja se danas vrsi u toj toliko hvaljenoj EU?
 
untouchable:
Naravno da nece. Inace, to naselje ispod Gazele nije jedino nehigijensko naselje, ima ih koliko hoces po Beogradu.
Tim ljudima se moraju obezbediti normalni uslovi za zivot.
I kakve sve ovo veze ima sa nacistickom praksom sterilizacije ljudi koja se danas vrsi u toj toliko hvaljenoj EU?
Koliko se secam,ovde je bilo predloga da se Albanci sterilisu....
 
Razlika izmedju zemalja EU i Srbije je u tome sto se tamo ne nadje odmah gomila "nacionalno svesnih" da kaze kako to i nije tako lose jer toga ima i u Srbiji ili na nekom trecem mestu dok je kod nas to redovni alibi za sve sto ne valja.

E onda se jos na to doda da se oni koji uvidjaju pobleme i govore o njima nazivaju "fasistima" jer "mrze svoj narod". A zapravo slucaj je upravo obrnut, oni koji vole mesto gde zive govore i on njegovim problemima.
 
Coke:
Razlika izmedju zemalja EU i Srbije je u tome sto se tamo ne nadje odmah gomila "nacionalno svesnih" da kaze kako to i nije tako lose jer toga ima i u Srbiji ili na nekom trecem mestu dok je kod nas to redovni alibi za sve sto ne valja.

E onda se jos na to doda da se oni koji uvidjaju pobleme i govore o njima nazivaju "fasistima" jer "mrze svoj narod". A zapravo slucaj je upravo obrnut, oni koji vole mesto gde zive govore i on njegovim problemima.

Alooo bre, o cemu ti pricas, ljude na silu sterilisu!
 
untouchable:
Naravno da nece. Inace, to naselje ispod Gazele nije jedino nehigijensko naselje, ima ih koliko hoces po Beogradu.
Tim ljudima se moraju obezbediti normalni uslovi za zivot.
I kakve sve ovo veze ima sa nacistickom praksom sterilizacije ljudi koja se danas vrsi u toj toliko hvaljenoj EU?
Pazi kada ti ne verujem.
 
Pa, kad je gradska skupstina pokusala da preseli Rome iz nehigijenskog naselja ispod Gazele, u 44 blok.........da im tamo podigne naselje..........

Ceo Novi Beograd se digao na noge, i umalo linchovao i Rome, i radnike.................toliko o ljubavi Srba prema Romima..........

Jednostavan test za Untoucheble-a........da li bi cerki dozvolio da se uda za Roma???...Mislim, deca se vole, i to...............
 
untouchable:
Ocigledno je da je Evropa nerazdvojiva od svoje rasisticke prirode...
da,previshe je ochigledno..:roll:
a kad ovde neko spomene,naprimer pobijene albance koje su prevozili hladnjacama i bacali u reku ili pokopavali u bataji,tog nekog,kao ministarku dilic,hoce maltene da lincuju "zastitnici prava roma" i slicni...ajde,gde si tu da ustanovish "rasisticku prirodu"?
frontpage1_1.jpg

ta evropa je i ustanovila korpus ljudskih prava,i tesko da negde postoji mesto gde su ona bolje zasticena...sta govore romi u ceskoj?..mozda da zaista treba manje dece da prave,u zacharanom krugu nemastine..ko misli o pravima te dece koju prave po karton sitiju,koja ni kriva ni duzna imaju sudbinu prosjaka,skupljacha kartona i prevaranata?uostalom,uopste ne verujem da je sluchaj bash takav....
 
Petar_FPN:
da,previshe je ochigledno..:roll:
a kad ovde neko spomene,naprimer pobijene albance koje su prevozili hladnjacama i bacali u reku ili pokopavali u bataji,tog nekog,kao ministarku dilic,hoce maltene da lincuju "zastitnici prava roma" i slicni...[/img]

Mislis na one Kurde koji su se podavili po sletanju u reku?
Naravno da se podize revolt pri pominjanju stvari koje nemaju veze sa istinom, sta bi se drugo moglo ocekivati?

Petar_FPN:
ta evropa je i ustanovila korpus ljudskih prava,i tesko da negde postoji mesto gde su ona bolje zasticena...sta govore romi u ceskoj?..mozda da zaista treba manje dece da prave,u zacharanom krugu nemastine..ko misli o pravima te dece koju prave po karton sitiju,koja ni kriva ni duzna imaju sudbinu prosjaka,skupljacha kartona i prevaranata?

Neverovatno. Pa ti opravdavas nasilnu sterilizaciju ljudi?!? Vi ste zaista najvece zlo koje je moglo zadesiti Srbiju i drago mi je da svakog dana sve vise otkrivate vase pravo lice. Nazalost, i kad vas posaljemo na djubriste istorije za vama ce ostati smrad koga ce se Srbija dugo stideti.
 
@nesalomivi :wink:
Neverovatno. Pa ti opravdavas nasilnu sterilizaciju ljudi?!? Vi ste zaista najvece zlo koje je moglo zadesiti Srbiju i drago mi je da svakog dana sve vise otkrivate vase pravo lice. Nazalost, i kad vas posaljemo na djubriste istorije za vama ce ostati smrad koga ce se Srbija dugo stideti.

Nisam primetio da Petar odobrava sterilizaciju ljudi.........

Ali, ja mislim da bi mogli da porazmislimo o recimo sterilizaciji PatriJota.....mislim da bi to bilo dobro, za buducnost Srbije............a i sire.......galaksije :wink:
 
Kill Bill:
@nesalomivi :wink:


Nisam primetio da Petar odobrava sterilizaciju ljudi.........

Ali, ja mislim da bi mogli da porazmislimo o recimo sterilizaciji PatriJota.....mislim da bi to bilo dobro, za buducnost Srbije............a i sire.......galaksije :wink:
Како стерилисати већ стерилног типа? Тебе не вреди ни стерилисати! Стерилан, испран мозак, па лупета ко "максим по дивизији"! Важно је да он има пуцу у руци, па БАМ, БАМ, БАМ... глупости лете на све стране!
 

Back
Top