Bošnjačka 'konstitutivnost'!!??

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.038
Dok im tile POLITIČKOM odlukom nije priznao status naroda, bili su obično pleme koje je bilo sretno što ih svojevremeno nismo zajedno sa turčinima poterali sve do Istanbula. E, kako više nema tileta, ni njegove države sa onim 'bratskim' uređenjem, mislim da nam niko u svetu, a ni šire, nema pravo zabraniti da im isto tako, POLITIČKI, ukinemo taj status.
Btw: Problem BiH bi odavno mogao biti rešen da oni nisu imali status naroda, i to KONSTITUTIVNOG.....
 
Coke:
Ne nego one koje vladaju u civilizovanim zemljama gde su ljudi svesni da ovakvo pljuvanje okolnih nacija i naroda proizvodi zlo.

Zlo je stvoreno čim je tile doneo takvu odluku, i ako se ukine ta odluka, ukidaju se mnoge nepravde! Gde to ima da neki debil kad mu padne na pamet proglašava ove-one narodima, nacijama i bla, bla :D
Oni su obična VERSKA zajednica
 
fosilvaso:
Dok im tile POLITIČKOM odlukom nije priznao status naroda, bili su obično pleme koje je bilo sretno što ih svojevremeno nismo zajedno sa turčinima poterali sve do Istanbula. E, kako više nema tileta, ni njegove države sa onim 'bratskim' uređenjem, mislim da nam niko u svetu, a ni šire, nema pravo zabraniti da im isto tako, POLITIČKI, ukinemo taj status.
Btw: Problem BiH bi odavno mogao biti rešen da oni nisu imali status naroda, i to KONSTITUTIVNOG.....
Слажем се 100%
 
Pa kaže: Čudi me kako tile nije i Romima priznao status konstitutivnog naroda, bilo ih je po celoj jugi-pljugi!!?? :D

Zar ne bi mogli i Mađari biti konstitutivni narod? Možda treba i Talijanima i Nemcima vratiti prava i konstitutivnost, gde to ima da se zbog zločina grupice iz tih naroda ukine status svim pripadnicima...

Ajmo braćo već jednom raskrstiti sa svim tekovinama tog debilnog uma :D :D
 

Back
Top