MOZE LI NETKO DA MI POMOGNE!!!

T

tuzni

Gost
Do pre nedelju dana sam koristio normalno chat na krstarici,a sad vise ne mogu...jednostavno kada se konektujem,spoji me i odmah iskljuci...ne razumijem zasto???usput imam XP...jel to nesto do mog kom.ili nesto drugo ne radi...?
hvala vam unapred svima :shock:
 
Na sledeci nacin ces podesiti mIRC da se kaci na Pricaonicu Internet Krstarice (PIK):


- File, Options, polja Full Name i Email Address popuni po zelji, u polje Nickname upisi svoj nick, polje Alternative mozes slobodno ostaviti prazno;

- Sa leve strane prozora Options klikni na Servers (ispod Connect se nalazi), klikni na ADD, u polje Description upisi PIK a u polje IRC Server upisi irc.krstarica.com dok ostala polja mozes ostaviti na default vrednostima, zatim klikni na ADD.

- Ispod opcije Servers nalazi se polje Options. Sva cetiri box-a tu odstikliraj.

- U opciji IRC koja se nalazi ispod Options u polju Show in active obelezi box-eve sve osim QUERIES

- Klikni na OK i idi na Favorites pa Organize favorites, sa Delete obrisi sve kanale odatle, odstikliraj opciju Pop up Favorites on connect. Klikni na ADD i u polje Channel upisi naziv kanala (npr. #krstarica). Mozes obeleziti opciju Join on connect ukoliko zelis da automatski ulazis na taj kanal prilikom povezivanja na IRC server. Klikni na OK, pa tako mozes dodati jos neke kanale, na primer, #18+ ili #tinejdzeri.
- Na IRC se kacis klikom na prvu ikonicu u Toolbaru (sa oznakom munje).


Nadam se da sam ti pomogao, pozdrav i uzivaj u chatu.
 
ljudi imam isti problem kao i tuzni,imam i javu i mirc ali ne umijem da to instaliram kako to kaze profesionalac pa bih zamolio da to onako uprosteno seljacki napise,gde da punim nick name i gde da otvaram options
unapred zahvan
KARLOS
 

Back
Top