MOZE LI NETKO DA MI POMOGNE!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: MOZE LI NETKO DA MI POMOGNE!!!

tuzni
    Guest

Podrazumevano MOZE LI NETKO DA MI POMOGNE!!!

Do pre nedelju dana sam koristio normalno chat na krstarici,a sad vise ne mogu...jednostavno kada se konektujem,spoji me i odmah iskljuci...ne razumijem zasto???usput imam XP...jel to nesto do mog kom.ili nesto drugo ne radi...?
    hvala vam unapred svima :shock:

Zainteresovan član Profesionalac (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Moras da instaliras Java VM koji mozes naci na adresi http://irc.krstarica.com/applet/msjavx86.exe
    Druga opcija (i bolja) ti je da za chat koristis mIRC, fenomenalan IRC klijent koji je od applet-a svakako bolji. mIRC mozes preuzeti sa adrese http://www.mirc.com/get.html klikom na bilo koji od linkova.

tuzni
    Guest

Podrazumevano

e da ti se zahvalim profesionalcu sto si mi odmah odgovorio,ali ja preuzo sa prve adrese mirc ili kako se vec zove ali mi ne radi opet,ne znam zasto???mozes li mi malo bolje objasniti...molim te pozdrav i hvala unapred

Zainteresovan član Profesionalac (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Na sledeci nacin ces podesiti mIRC da se kaci na Pricaonicu Internet Krstarice (PIK):

- File, Options, polja Full Name i Email Address popuni po zelji, u polje Nickname upisi svoj nick, polje Alternative mozes slobodno ostaviti prazno;

- Sa leve strane prozora Options klikni na Servers (ispod Connect se nalazi), klikni na ADD, u polje Description upisi PIK a u polje IRC Server upisi irc.krstarica.com dok ostala polja mozes ostaviti na default vrednostima, zatim klikni na ADD.

- Ispod opcije Servers nalazi se polje Options. Sva cetiri box-a tu odstikliraj.

- U opciji IRC koja se nalazi ispod Options u polju Show in active obelezi box-eve sve osim QUERIES

- Klikni na OK i idi na Favorites pa Organize favorites, sa Delete obrisi sve kanale odatle, odstikliraj opciju Pop up Favorites on connect. Klikni na ADD i u polje Channel upisi naziv kanala (npr. #krstarica). Mozes obeleziti opciju Join on connect ukoliko zelis da automatski ulazis na taj kanal prilikom povezivanja na IRC server. Klikni na OK, pa tako mozes dodati jos neke kanale, na primer, #18+ ili #tinejdzeri.
    - Na IRC se kacis klikom na prvu ikonicu u Toolbaru (sa oznakom munje).

Nadam se da sam ti pomogao, pozdrav i uzivaj u chatu.

KARLOS
    Guest

Podrazumevano molba

ljudi imam isti problem kao i tuzni,imam i javu i mirc ali ne umijem da to instaliram kako to kaze profesionalac pa bih zamolio da to onako uprosteno seljacki napise,gde da punim nick name i gde da otvaram options
    unapred zahvan
    KARLOS

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Profi, blago tebi kad moras da objasnjavas deci ako radi mlRC

Početnik
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ama ne moze covece

Instalirao sam mirc.POdesio sam ga onako kako si rekao.ali ne ide .izbacuje poruku "Unable to reslove server"

Slične teme

1. Ima li nekog ko moze da pomogne
    Autor Marko Andrejic u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.05.2008., 11:42
  2. ko moze da mi pomogne
    Autor iva_81 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.04.2007., 13:35
  3. da li neko moze da mi pomogne??? M55???
    Autor ivanamar u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.09.2004., 08:22
  4. Ako neko moze da mi pomogne
    Autor kokonat u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 02.06.2004., 17:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku