Hocu da zivim i radim u Americi ali kako...

gost 1:
Volis Ameriku!? E, jado jadni. Zbog takvih ode Srbija pod led. Hajde malo voli Srbiju, majke ti, ona te je odnjihala.[/quo ----------------E VALA STO OVO NAPISA SVAKA TI (DALA OD SRCA)CAST **** IH AMERIKA ONI SRBI STO SU U AMERICI VISE MRZE SRBE OD AMERIKANACA SVI SE BUSAJU IMAJU LOVU DAJ TE MALO I NAMA STO SMO PATRIOTI OVE POKRADENE DRZAVE OD RAZNO RAZNI LAZNI VLASTI NEMA VISE STA DA SE UKRADE.KAD LOPOVI OBICNI BJEZE TO VAM JE JASNO KAO DAN-PA MAKAR I MUTAN.
 
Pojma vi nemate sto tupite o odlasku u Ameriku kako je STVARNO ovde. Predpostavljam da ochekujete med i mleko i lovu do krova za kratko vreme. E, nema sanse! Da, dodjite ovde da radite najnize poslove i kukate za dobrom majkom-Srbijom. I slusate price i citate postove onih realnih 5% ljudikoji su stvarno ovde uspeli i 50% koji samo loze narod kako im je je dobro, a sami sebi ne smeju da priznaju kako su se sjebali do koske. :!:
 
BetyBoop:
Pojma vi nemate sto tupite o odlasku u Ameriku kako je STVARNO ovde. Predpostavljam da ochekujete med i mleko i lovu do krova za kratko vreme. E, nema sanse! Da, dodjite ovde da radite najnize poslove i kukate za dobrom majkom-Srbijom. I slusate price i citate postove onih realnih 5% ljudikoji su stvarno ovde uspeli i 50% koji samo loze narod kako im je je dobro, a sami sebi ne smeju da priznaju kako su se * do koske. :!:

sestro slatka, mrzim amere vise nego bilo sta na svetu....izvini, jedino sipt***, ma pusti to, nego gore nego ovde nije: radis ceo dan ko budala za max. 400€(i to je dobra kinta), a sa tim parama mozes na more samo u CG, a da ti ne pricam o kupovini kola(ovde su malo jeftinija) ili stana :evil:
 
citam, jedni su protiv, a jedni za odlazak.Ja bi rado otisla tamo neke godine dok sam bila mladja i zdravija. Nigde na celom svetu nema da je "kao med u mleku" svuda se treba raditi.Nismo mi ni len narod ni glup. Jednostavno zelimo da od svog rada zivimo.Ja nakon 23 godine radnog staza zbog toga sto su drugi mi kreirali sta da radim koliko i koliko cu dobiti novaca za to jedva prezivljavam.Ne samo ja vec 8o% stanovnistva.Moji rukovodioci koji imaju po 5 6 7 puta vecu platu od mene, govore o krizi u drzavi,Pojedinci su si podelili akcije društvenih preduzeca i s tim se obogatili, a oni sto nisu znali da te akcije uopšte postoje, ostali su bez njih jer nisu imali pristupa sluzbenim glasnicima, koje su normalno imali rukovodioci.Te postali veliki bosovi.Moj posao na kompjuterima da radim u istoj toj americi imala bi platu da mogu da zivim radim i da imam nesto od zivota. Što se cuditi što ljudi zele u svet. DA LI CE SE OVDE NESTO PROMENITI ZA SLEDECIH 1O 12 GODINA. ?? :?: :?: :?: :idea: :?:
 
USA:
Da li nekome u Americi treba vredan radnik, zna dosta i prakse i teorije o elektrotehnici, elektronici, mehanici itd....30 godina... Iskoristite coveka koji dosta toga zna......
Za-jebi Ameriku,sa tim tvojim znanjem ces mnogo lakse i BRZE steci u Norveskoj...s tim sto ovde traze takve kao ti ko leba...A plata ti moze biti 5000 evra mesecno a moze i vise ako volis prekovremeni rad.Samo treba da nadjes neku firmu kojoj treba radnika(pozeljno je znati engleski) ako nadjes firmu oni ti plate prevoz i sve ti srede...a tvoje je da radis...obicno 8 sati dnevno,ne vise. :wink: Think about it...
 

Back
Top