Hocu da zivim i radim u Americi ali kako...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Hocu da zivim i radim u Americi ali kako...

USA
    Guest

Podrazumevano Hocu da zivim i radim u Americi ali kako...

Da li nekome u Americi treba vredan radnik, zna dosta i prakse i teorije o elektrotehnici, elektronici, mehanici itd....30 godina... Iskoristite coveka koji dosta toga zna......

USA
    Guest

Podrazumevano

Ako neko naleti kontakt je na:

robinzonkruso@yahoo.com

Guest

Podrazumevano ODLICNO

AKO ODES POVEDI I MENE,JA SAM MEDICINSKI TEHNICAR. VOLIM AMERIKU,ALI IM JE SPOLJNA POLITIKA UZASNA.

Guest

Podrazumevano Re: ODLICNO

I BUS JE LUDAK.

marko -- danska
    Guest

Podrazumevano Re: Hocu da zivim i radim u Americi ali kako...

da nije prevelik zalogaj ta tvoja zelja amerika

gost 1
    Guest

Podrazumevano

Volis Ameriku!? E, jado jadni. Zbog takvih ode Srbija pod led. Hajde malo voli Srbiju, majke ti, ona te je odnjihala.

VIOLINA
    Guest

Podrazumevano

[quote="gost 1"]Volis Ameriku!? E, jado jadni. Zbog takvih ode Srbija pod led. Hajde malo voli Srbiju, majke ti, ona te je odnjihala.[/quo ----------------E VALA STO OVO NAPISA SVAKA TI (DALA OD SRCA)CAST **** IH AMERIKA ONI SRBI STO SU U AMERICI VISE MRZE SRBE OD AMERIKANACA SVI SE BUSAJU IMAJU LOVU DAJ TE MALO I NAMA STO SMO PATRIOTI OVE POKRADENE DRZAVE OD RAZNO RAZNI LAZNI VLASTI NEMA VISE STA DA SE UKRADE.KAD LOPOVI OBICNI BJEZE TO VAM JE JASNO KAO DAN-PA MAKAR I MUTAN.

Obećava V777 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio USA
    Da li nekome u Americi treba vredan radnik, zna dosta i prakse i teorije o elektrotehnici, elektronici, mehanici itd....30 godina... Iskoristite coveka koji dosta toga zna......
    Ja te u potpunosti razumem i opravdavam tvoju zelju za odlaskom...ali, na zalost ne znam nikog. Neka ti je sa srecom!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hocu i ja sa vama.Please take me with U!!!! :wink:

Zainteresovan član iznogud (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

idem i ja

Početnik
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Gost ti bi lako dosao na radnu vizu jer ovdje trebaju sve koji su vezani za medicinu!

MRUDeathero
    Guest

Podrazumevano

bicu ovakav ako mi ne pomognete da ija ode pa budem ovakav 8) :wink: :wink: :? :wink:

Triniti
    Guest

Podrazumevano

bila sam ja u USA u junu.Radila sam kao konobarica,i sta da vam kazem,bilo mi je tesko,i ljudi tamo uzasne...Amerika je lepa,ali ja ne bih tamo zivela. 8) :?

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Triniti
    bila sam ja u USA u junu.Radila sam kao konobarica,i sta da vam kazem,bilo mi je tesko,i ljudi tamo uzasne...Amerika je lepa,ali ja ne bih tamo zivela. 8) :?
    ma dajj po cemu ti je America lepa A? snasla se sestra u pic ma

BetyBoop
    Guest

Podrazumevano Ajmo svi na truli Zapad!

Pojma vi nemate sto tupite o odlasku u Ameriku kako je STVARNO ovde. Predpostavljam da ochekujete med i mleko i lovu do krova za kratko vreme. E, nema sanse! Da, dodjite ovde da radite najnize poslove i kukate za dobrom majkom-Srbijom. I slusate price i citate postove onih realnih 5% ljudikoji su stvarno ovde uspeli i 50% koji samo loze narod kako im je je dobro, a sami sebi ne smeju da priznaju kako su se sjebali do koske.

Guest

Podrazumevano Re: Ajmo svi na truli Zapad!

Citat Original postavio BetyBoop
    Pojma vi nemate sto tupite o odlasku u Ameriku kako je STVARNO ovde. Predpostavljam da ochekujete med i mleko i lovu do krova za kratko vreme. E, nema sanse! Da, dodjite ovde da radite najnize poslove i kukate za dobrom majkom-Srbijom. I slusate price i citate postove onih realnih 5% ljudikoji su stvarno ovde uspeli i 50% koji samo loze narod kako im je je dobro, a sami sebi ne smeju da priznaju kako su se * do koske.
    sestro slatka, mrzim amere vise nego bilo sta na svetu....izvini, jedino sipt***, ma pusti to, nego gore nego ovde nije: radis ceo dan ko budala za max. 400€(i to je dobra kinta), a sa tim parama mozes na more samo u CG, a da ti ne pricam o kupovini kola(ovde su malo jeftinija) ili stana

Guest

Podrazumevano

Meni nesto nije jasno.....svi toliko pljuju tu Ameriku..ali ja stvarno ne poznajem nikog ko je otisao tamo i da se vratio svojim voljom...mora zato sto im je mnogo lose....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Meni nesto nije jasno.....svi toliko pljuju tu Ameriku..ali ja stvarno ne poznajem nikog ko je otisao tamo i da se vratio svojim voljom...mora zato sto im je mnogo lose....
    Mozda nemaju pare za kartu

branka ns
    Guest

Podrazumevano odlazak u AMERIKU

citam, jedni su protiv, a jedni za odlazak.Ja bi rado otisla tamo neke godine dok sam bila mladja i zdravija. Nigde na celom svetu nema da je "kao med u mleku" svuda se treba raditi.Nismo mi ni len narod ni glup. Jednostavno zelimo da od svog rada zivimo.Ja nakon 23 godine radnog staza zbog toga sto su drugi mi kreirali sta da radim koliko i koliko cu dobiti novaca za to jedva prezivljavam.Ne samo ja vec 8o% stanovnistva.Moji rukovodioci koji imaju po 5 6 7 puta vecu platu od mene, govore o krizi u drzavi,Pojedinci su si podelili akcije društvenih preduzeca i s tim se obogatili, a oni sto nisu znali da te akcije uopšte postoje, ostali su bez njih jer nisu imali pristupa sluzbenim glasnicima, koje su normalno imali rukovodioci.Te postali veliki bosovi.Moj posao na kompjuterima da radim u istoj toj americi imala bi platu da mogu da zivim radim i da imam nesto od zivota. Što se cuditi što ljudi zele u svet. DA LI CE SE OVDE NESTO PROMENITI ZA SLEDECIH 1O 12 GODINA. ??

1111
    Guest

Podrazumevano slusaj

Ljudi koji se javljaju na ove forume su obicni zajebanti , ako stvarno mislis da odes odavde nadji neki drugi put za svoje ciljeve.

1111
    Guest

Podrazumevano

Volim sto svi pljuju zapad a idu na isti ili se nevracaju nazad

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio USA
    Za-jebi Ameriku,sa tim tvojim znanjem ces mnogo lakse i BRZE steci u Norveskoj...s tim sto ovde traze takve kao ti ko leba...A plata ti moze biti 5000 evra mesecno a moze i vise ako volis prekovremeni rad.Samo treba da nadjes neku firmu kojoj treba radnika(pozeljno je znati engleski) ako nadjes firmu oni ti plate prevoz i sve ti srede...a tvoje je da radis...obicno 8 sati dnevno,ne vise. :wink: Think about it...

Početnik pizon01 (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mogu da pljuju zapad koliko god hoće oni na to i neobraćaju pažnju,svi oni žele da odu tamo ali nemaju ni para,niti mogu da izvade vizu.Ja volim svoju zemlju ali u njoj nikad neću moći da uspem u životu,zbog toga sam rešio da idem kod brata u Italiju.

Početnik
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Meni je ovde bas super ,i hvala Bogu sto je to bila njegova volja! Srbiju volim,Beograd je moj grad,ali ja sebe tamo vise nisam videla

Obećava
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano pre nego podjes....

Pre nego pocnes da pakujes kofere, procitaj ovo....
    srecno!

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/35/005091770.html?8

Slične teme

1. Živim u Južnoj Americi
    Autor anak332 u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 08.11.2008., 21:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku