ГРАНИЦЕ СРБИЈЕ

Ja zaista nisam video da neko Srbiji "kida komad po komad".
Otkinuto je samo Kosovo.

Za 10 godina:
Ovakva kakva je sada, samo bez Kosova.
To je realnost.

Dalji raspad zemlje mozemo zaustaviti tako sto cemo promeniti karakter drustva, reformisati se i ukljuciti u EU.
 
L.1:
Кидају нам комад по комад.......како видите Србију за 10 година.
Где су нам границе будуће Србије?

Још 1990.године паметнији људи од нас овде објавили су да ће се десити све оно што нам се до данас дешава па и за даље - дакле, уопште нам се не пише ниша лепо.
 
Jooooj,kaj opet cmizdrite o granici...E dečki granica bu vam bila onakva kakvi bute gospodari,ne...ak bute loši gospodari buju vas lokalni cinoberi opelješili gdje god stignu.
A kaj vi ne mislite da delat državu ipak treba znat,pa nije to hakl i zafrkancija....
 
Mae:
Bez da nešto navijam ili priželjkujem- ja mislim da odoše i Kosovo a i Vojvodina!!!
Ne znam za Kosovo, ali, zashoto mislis da ce otici i Vojvodina?
Uzgred, to misli i Nenad Canak, Jozef Kasa, i da ne nabrajam.....
U Vojvodini zivi vecinsko srspko stanovnistvo, koje sa manjinama nikada nije imalo nekog konfilkta (osim sporadicnih koji su sankcionisani) i sta mislis, GDE ce "otici" Vojvodina, odnosno KOME :confused:
 
Plava Bilja:
Ne znam za Kosovo, ali, zashoto mislis da ce otici i Vojvodina?
Uzgred, to misli i Nenad Canak, Jozef Kasa, i da ne nabrajam.....
U Vojvodini zivi vecinsko srspko stanovnistvo, koje sa manjinama nikada nije imalo nekog konfilkta (osim sporadicnih koji su sankcionisani) i sta mislis, GDE ce "otici" Vojvodina, odnosno KOME :confused:


Pa, ne znam, Biljo, iskreno, ali takav mi je utisak! Imam osećaj da doći i tamo do referenduma!
A za ovo "gde" i "kome"- pa, nigde, u samostalnost! Dakle, nisam mislila na pripajanja nekome!

Kažem ti- ne tvrdim,ali, eto, nešto mi sve tako izgleda!
 
Mae:
A ne znam za Čankovu viziju- je l' se on to zalaže za samostalnost ili komentariše?
ma jok..chanak se zalaze za jaku autonomiju..mada je imao neke odvale sa republikom..ne znam sta stoji u programu..ali,chanak nije toliki faktor..dajte ljudi,pa u vojvodini dobijaju ogroman deo radikali,i "beogradske stranke"..kakva otcepljenja....
nema ni politickih ni ekonomskih osnova...chak ni sa manjinama...
al da ce biti vece autonomije i regionalizacije..bice
 
Nemojte se bojat,sad bum vam rekel par novosti koje vi još u Beogradu niste skopčali.Ak vi mislite da cete ulaskom u EU zaštititi ili imati utjecaj na zemlje koje ste "pogubili" dečki i puce moram vas razočarat,grdno ste se preračunali...Kaj se granica tiče vi imate velike šanse da upadnete u EU,ne kao država nego kao nekoliko regija...Kosovo,Vojvodina a da li će ovo ispod Save i Dunava bit u komadu ovisi o vama samima.Tak bu bilo i sa Bosnom i Makedonijom.....Tak da po svemu sudeći granice vam baš i nebuju tak zanimljive,osim ak se uozbiljite...
 
Петре...млад си ниси имао прилику да живиш са њима.
Ми старији их доста добро разумемо.
И какда сам ти се већ обратио...није ли подела Србије на Области некаква припрема за један вид кантонизације?
 

Back
Top