Zapadni političari su zdepi!?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.755
Evo dva citata iz Opće Enciklopedije:

Prva je priznala novu državu vlada SAD 5.II 1919, (odnosi se na Kraljevinu Jugoslaviju)...
...
Poslije aprilskog rata Jugoslavija je podijeljena...Podjelu Jugoslavije nisu priznale Velika Britanija ni SAD......
--------------------------

Bože mili, a danas nam ne daju ni Kosovo ni RS zbog grupice šipaka i od turaka 'odkrštenih' Bošnjaka....:D :D

ajoj, kako je ovo divno, evo još jedan citat:
Jugoslavenska vlada, koja je s kraljem emigrirala, samtrana je legalnim predstavnikom Kraljevine Jugoslavije.......

------------------------
Što su ti političari lako pokvarljiva i prevrtljiva roba, a samo 3 godine kasnije potpuno okrenuli ploču, a na kraju svih tih kenjaža, samo Srbi krivi za sve..:D
 
Svevlad:
Realna politika je ta koja vlada svetom... nema prijateljstva između država... sve se zasniva na trenutnoj koristi i lobiranjima... mi smo pravoslavci i nemamo koga da lobiramo sem Rusa, a oni su već 16 godina go ****.

Хм... па Свевлад, не мораш баш рано ујутро да ми покопаш сваку наду... 8-)
 
fosilvaso:
Evo dva citata iz Opće Enciklopedije:

Prva je priznala novu državu vlada SAD 5.II 1919, (odnosi se na Kraljevinu Jugoslaviju)...
...
Poslije aprilskog rata Jugoslavija je podijeljena...Podjelu Jugoslavije nisu priznale Velika Britanija ni SAD......
--------------------------

Bože mili, a danas nam ne daju ni Kosovo ni RS zbog grupice šipaka i od turaka 'odkrštenih' Bošnjaka....:D :D

ajoj, kako je ovo divno, evo još jedan citat:
Jugoslavenska vlada, koja je s kraljem emigrirala, samtrana je legalnim predstavnikom Kraljevine Jugoslavije.......

------------------------
Što su ti političari lako pokvarljiva i prevrtljiva roba, a samo 3 godine kasnije potpuno okrenuli ploču, a na kraju svih tih kenjaža, samo Srbi krivi za sve..:D
to samo govori da su nashi znali da igraju i pre 1918.,pa i posle..a da to nisu znali devedesetih...
yebiga,sami smo birali ljude koji nas vode u sranye
 
pobogu mae, ženski polni organ
jedna u nizu tih promašaja u proceni i sagledavanju nove evropske realnosti je poseta tadašnjeg saveznog sekretara za odbranu V. Kadijevića oko saglasnosti za uvođenje vojne vlasti u SFRJ. Još nisu mogli da shvate da je nestao bipolaran svet i da se SSSR urušavao sam od sebe i da je ima mnogo svojih unutrašnjih problema.
 
Petar_FPN:
hehe..pa vi ste to podigli na nivo principa...
hajde malo razmisli pre nego sto napishesh..drzi se bre svoje ideologije..nemoj da vrdash:)
...
principi postoje..samo se menjaju,a mi ih nismo bash najbolje razumeli..vidim,neki ni danas...

:) da, oni imaju pricipe koje menjaju u skladu sa njihovim potrebama i interesima, a Srbi su krivi sto ne znaju koji princip vazi danas a koji ce vaziti sutra i da li ce mozda prekosutra vaziti jucerasnji...
 
Petar_FPN:
to samo govori da su nashi znali da igraju i pre 1918.,pa i posle..a da to nisu znali devedesetih...
yebiga,sami smo birali ljude koji nas vode u sranye

Ili da je sve bilo OK dok su Srbi bili glavni faktor u državi....Ne znam baš da li bi i jedna garnitura političara mogla mnogo bolje rešiti situaciju nastalu nakon raspada SSSR-a sa zatečenim stanjem.
Osim toga, već i sam Ustav 74-e, još za tiletova života, pa to je bila osnova za rasturanje juge....da nije bio đubre od čoveka, trebao se odmah nakon toga ubiti :D
 
Andreavk:
...a ti si ih razumeo? ...slusam onog Rena danas koji kaze kako Srbija sve svoje snage treba da usredsredi na hvatanje Mladica.....pa kad razumes sta radis na netu....idi da hvatas coveka :)

Šta su bre, dosadni, dali smo im CG bez krvi....nek malo olade i pokažu njihove interese za bolji život srpskog naroda, mislim na belosvetske gnjavatore :D
 
Kill Bill:



:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Mislim , vidis li ti sta pises???

Dao si ti nekome Crnu Goru???......I to bez krvi????? :roll:

Kakav pomak u svesti.......ceo svet bi sad trebalo da skandira......TOOOOOO, LAVEEEE!!!!

MISLIM...........DALI SMO IM CG BEZ KRVI.......... :roll: :roll: :roll:

Baš si mi simpatičan: Tenkovi, avijacija i vojska su pokrenuti u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni, Kosovu.....zar se onda ne treba ceniti što ovaj put NISU pokrenuti :D
 
Kill Bill:



:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Mislim , vidis li ti sta pises???

Dao si ti nekome Crnu Goru???......I to bez krvi????? :roll:

Kakav pomak u svesti.......ceo svet bi sad trebalo da skandira......TOOOOOO, LAVEEEE!!!!

MISLIM...........DALI SMO IM CG BEZ KRVI.......... :roll: :roll: :roll:


Морам ти рећи да је једно месец дана пре референдума дошао код нас један наш кућни пријатељ - Црногорац, и најозбиљније питао шта ми мислимо да ли ће Коштуница да покрене војску ако ЦГ изгласа независност. Ми смо прво мислили да се зеза, а он је најозбиљније имао страх од таквог исхода. Онда смо сви почели да се крстимо и рекли му да он апсолутно не разуме Коштуницу. Тако је и било. А тај Црногорац је веома близак врху власти у ЦГ.
 
eremita:
Морам ти рећи да је једно месец дана пре референдума дошао код нас један наш кућни пријатељ - Црногорац, и најозбиљније питао шта ми мислимо да ли ће Коштуница да покрене војску ако ЦГ изгласа независност. Ми смо прво мислили да се зеза, а он је најозбиљније имао страх од таквог исхода. Онда смо сви почели да се крстимо и рекли му да он апсолутно не разуме Коштуницу. Тако је и било. А тај Црногорац је веома близак врху власти у ЦГ.

Pa ta tvoja prichica ti govori, kao naravoucenije.......da nas cak i najblizi, a to su Crnogorci, gledaju kao nenormalne, ljudozdere, koji samo cekaju kome da prerezu vrat.

E, to je imidz koji je Srbiji ostavio Sloba, Seselj i slicne patriJote u amanet.........
... :evil:

I sada, kada nije potekla reka krvi i u CG, za sta naravno , nikada kod Srba nije kasno...
.
Mi treba da smo ponosni...da objavimo svetu, kako , eto, ovaj put smo bili demokrate, pa smo odlucili da ne pokrenemo vojsku na Crnu Goru :confused: :confused: :confused:

Iako ,je i takvih ideja , naravno bilo.......gluposti u Srbiji nikad ne nedostaje
 
Kill Bill:
Pa ta tvoja prichica ti govori, kao naravoucenije.......da nas cak i najblizi, a to su Crnogorci, gledaju kao nenormalne, ljudozdere, koji samo cekaju kome da prerezu vrat.

E, to je imidz koji je Srbiji ostavio Sloba, Seselj i slicne patriJote u amanet.........
... :evil:

I sada, kada nije potekla reka krvi i u CG, za sta naravno , nikada kod Srba nije kasno...
.
Mi treba da smo ponosni...da objavimo svetu, kako , eto, ovaj put smo bili demokrate, pa smo odlucili da ne pokrenemo vojsku na Crnu Goru :confused: :confused: :confused:

Iako ,je i takvih ideja , naravno bilo.......gluposti u Srbiji nikad ne nedostaje

Vreme će pokazati, kada vidimo kako će proći mnogi unionistički elementi u CG nakon odcepitve! Ostaje im samo nadati se da ne požale što to nisu vojskom sprečili :D
 

Back
Top