i z a b e r i

Koji je muškarac po tvojoj meri?


  • Ukupno glasova
    49
  • Anketa je zatvorena .
Meni ne radiiiiiiiiiii, bauuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa! :cry:


Sarmantni decak+romanticni filozof sa povremenim ispadima racionalnog intelektualca i sa mnogo umetnicke duse, al' da ne bude neobavezan i sa trunkom maco balkanikusa. :mrgreen:

Al' to ne postoji. :lol:
 
Kad vidim ovu vasu anketu , shvatim u kolikoj sam zapravo zabludi bio o devojkama. I zao mi je zbog toga. Evo ovu anketu ranije nisam procitao.

Jos samo kad bi neka od vas tako divnih i finih izasla samnom da mi to dokaze i u praksi.
 
kako ste se opisale covek bi pomislio da su Srpkinje najdivnije devojke na svetu. Evo ja citajuci ovaj post shvatam u kakvoj sam zabludi bio i koliko sam generalizovao, i strasno mi je zao zbog toga. I zelim da se izvinem svim devojkama na ovom forumu ako sam neku uvredio.

Eto i voleo bi da neka od vas iz Beograda koja trazi ovako skromne stvari a ne pare i kola izadje samnom u grad, cisto da ne bude da se jedno pise po internetu a drugo radi u praksi.

Ovaj post i anketa mi pokazuju koliko nisam bio u pravu, jos samo u to prakticno da me uverite.
 
AcaBg82:
kako ste se opisale covek bi pomislio da su Srpkinje najdivnije devojke na svetu. Evo ja citajuci ovaj post shvatam u kakvoj sam zabludi bio i koliko sam generalizovao, i strasno mi je zao zbog toga. I zelim da se izvinem svim devojkama na ovom forumu ako sam neku uvredio.

Eto i voleo bi da neka od vas iz Beograda koja trazi ovako skromne stvari a ne pare i kola izadje samnom u grad, cisto da ne bude da se jedno pise po internetu a drugo radi u praksi.

Ovaj post i anketa mi pokazuju koliko nisam bio u pravu, jos samo u to prakticno da me uverite.

Kad ja tamo a ono međutim :lol:
Posle opet piši ,,Pogrešno si me razumela''
 
meni se ne sviđa ova stavka "inteligentni kompleksaš". :???:

ja volim kad je muškarac inteligentan i duhovit, odnosno inteligentno duhovit. ne znam jel ima slična kombinacija u ovim opcijama
 
Dobar dan.
Šta je na meniu danas?
Rasionalni intelektualac? Teško je to za stomak ćero, o pa imate i nacionalne slatkiše tipa mačo balkanikuse... šarmantni dečak mu dođe ko neki prilog, slatkorečivi šarmer asocira na dobar tetrapak, romantični filozof se služi u isključivo kasnim satima, olakšava uspavljivanje, inteligentni kompleksaš zaviruje kroz prozor i ocenjuje situaciju, verujem da će nas obići u širokom krugu - prosečan, fin momak je više varijanta ,,za poneti'' dok večito spadalo treba uzimati retko u sitnim zalogajima. Neobavezna umetnička duša je prava retkost i specijalitet kuće, dok je na kolenima ne ispusti ništa od užitka.
Biće ovo jedan vedar, ispunjen dan :D
 

Back
Top