БАРИЧ-БЕОГРАД-ПАНЧЕВО

MASTERMIND:
pa neka se presele svi ovi iz Baricha u Panchevo,a sve fabrike iz Pancheva nek premeste u Barich,ili obrnuto :) i svima super 8)

kada bih se fabrike prebacile bilo gde ja bih ti bila zahvalna do kraja života i naravno bila bih ti dužnik...samo požuri da ne umrem...kod nas se nikada ne zna, danas jesi sutra nisi....
...i da znate da niste ni malo zaštićeni sa 12 km most-most
 
L.1:
Баш смо у лепом сендвичу између две тровачнице.
Jao jadni vi! :cry: buuu huuu evo sav sam se rastopio od suza..
Sta mislis kako je nama? Nemas pojma..ne znas kako je kad ti je u stanu 30 stepeni a ti ne smes da otvoris prozor jer taj nepodnosljivi smrad merkaptana shtipa za oci i nagriza pluca..Znas li kakav je to osecaj?Ostavi 10 jaja na suncu 5 dana pa ces znati!
A sve zavisi od vas Beogradjana!Mozemo mi da drvimo i kukamo koliko hocemo ali se mi u ovoj prokleto centralizovanoj drzavi nista ne pitamo nego sve zavisi od Beograda.
Dolazili su nam razni qrci i palci (citaj: Labus) da nam seru: Bice ovo, bice ono..
Bice **** moj!!! Realno, vas zabole patka dok ne dune severac pa vas onda malo zasvrbi nos i opet nista...
Nedavno se u Pancevu organizovao protest ipred opstine, a da li je neka bg televizija prenosila, jok!Da li je pisalo nesto u novinama, malo sutra!
Ako vam je vec toliko stalo da nam pomognete prepustite nam da sami donosimo odluke vezane za nas grad, a ne da mi se pitaju upravni odbori stranaka ili ne znam ni ja ko vec..

Mastermind.. fabrike se ne mogu premestiti to odmah da ti kazem.Jedino se mogu u potpunosti remontovati fabrike ili jednostavno zatvoriti.Ni ovo drugo nije moguce, zato nam ostaje samo 1. mogucnost!A to Beograd treba da uradi..
I ne pozivaj se molim te na Chernobil, kakve to ima veze sa ovim..
To ti je logika ebesh Jasenovac pogledaj sta je bilo u Ausvicu!Nema nikakvog smisla...
 

Back
Top