Zec

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Posto se nalazimo u sred zivotinjskog carsta evo da i ja doprinesem nasoj maloj zajednici..
Zasto neki muskarci vode ljubav kao zecevi...puf puf puf gotovoooo....?
 
Bila sam u prilici da budem jednom sa tipom koji jje mislio da je Zec...Rodzer Rabit.....nismo mogli dugo da ostanemo zajedno jer se u bioskopu davao Dusko Dugousko ...pa sam odlucila da bi ipak bilo bolje da pogledam tu "proekciju"
 
shaddow:
Zato što su NEISKUSNI!!!
Tu moram da te demantujem...nazalost medju zecevima ima i onih " iskusnih" ali uvek samih....upravo jer ih svaka posmatra kao naobicnije slabice.
Takvi tipovi su obicno dobro nabildovani....i vidis nije im smor da dizu tegove po ceo da....ne znam ..valjda je to nacin da nadomeste nedostatak....a ni ne znaju da ga nista ne moze nadomestiti...ipak su oni Zecevi...
 
Мени се једна девојка ХВАЛИЛА :shock: да јој је момак "зец" и да је чак познат у друштву под тим надимком. :lol: Она је то тумачила као доказ да је она супер риба. :roll:
 
Ma vi zene samo izvolevate... :roll:

Ajde sada sve forumasice da se jave posalju sliku, pa da dodjete do mene malo :lol: napravicemo neki raspored, pa da vas vise ne cujem da se zalite....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top