Posle tri godine,konacno novi album!

Elvin:
uh... posle tri najduže godine mog života,konačno se vidi svetlo na kraju tunela...

spoton.gif
 
OBILIC:

Pa necu bas da secem vene zbog njenog novog diska, ne ocekujem nista spektakularno,plafon kvaliteta koji se moze naci na njenom disku je ROMALE,ROMALI a to bas i nije neki kvalitet, moram priznati da je NIKOLICEVA izgledala prilicno atraktivno dok nije izvrsila operacije lica i unakazila se ali ta atraktivnost je sve sto poseduje u muzickom smislu jako slaba, glasne mogucnosti gotovo nikakve,ne svira ni jedan instrument a mislim da je svima jasno i da nije autor ni teksta ni muzike svojih pesama, zasto se onda radovati necemu sto dolazi sa njom. Prekoju godinu docekao sam novu godinu cini mi se 2004 a mozda je bila i 2003 i NS-u na sajmu uz Acu Lukasa! I pored njegovog protivljenja organizatori su je ugurali da peva kao uvodni deo dok Lukas ne izadje na binu. Taj njen nastup bio je toliko los da je izgadjana petardama,cigaretama,sitnim novcem pa cak i konzervama piva, nije pristala da peva uz bend je bi tek onda bila losa vec je pevala na matricu sto nas je sve prisutne razljutilo jos vise, nije bilo nikakve emocije, dosla je tu da odsapuce svoje pesmice i uzme pare, momci iz FOLK HAUS BENDA su odbili i da je prate ne zelevsi da sviraju njene pesme! Kada se Lukas pojavio rekao je- A sada malo da pevamo! Posle toga nastao je spektakl i divno vece!

Sve u svemu NIKOLICEVA je jos jedna barbika na sceni, ako je nesto njen puls mora se priznati da dobro igra! Ali danas svaka devojka koja ode na casove okretnog i latino - americkog plesa za 3-4 godine moze steci njeno znanje ! Ana Nikolic, samo jedna u nizu!
 
@Sik
Bila sam za vikend na planinarenju, a ove nedelje svakog dana streljanje u skoli, pa moram da ucim. Najverovatnije vise necu dolazit' do kraja nedelje jer mi bass frka. Od ove nedelje mi zavise ocene na kraju(ja sam streber moram imati najvise 4 cetvorke i sve ostalo petice). A ti opusteno, boli te Bratislav za skolu? ;)
 

Back
Top