LOVE

Нови мобилни, који јаааааако желим и који су ми обећали за рођендан, али није дошло до тога!
 
Pazi, ovo jeste tema za 29. maj :lol:
Ja se nadam da mi je plata legla i idem u Lili prvo da se opet drndam s onim odvratnim prodavačicama koje mi dahću u vrat svaki put kad uhvatim korpu i krenem u napad. Al' ne mogu da me spreče da dolazim kad damo ima sve što mi treba - ne mogu
I u laš - oću opet onu bombu za kupanje :D
 
Ja planiram da kupim farmerke, trebaju mi. Samo cekam platu. :) Mozda kupim jos nekoliko stvarcica za leto, videcu koliko para ce mi ostati kada poplacam sve moguce racune. U svakom slucaju trebaju mi lagane patike za leto, crne sandale ili papuce, haljinica, poneka majicica, novi kupaci... Ma sve mi treba. :lol:
Volela bih i novi parfem, ovi moji su mi malo dosadili ali mislim da od toga nece biti nista. Eh da treba mi i nova maskara, aaaaaaa. :lol:
 
Queen_:
neki komad garderobe kad ti dođe onaj šaner:lol:

e danas dolazi po mene, al' nema stvari još uvek - treba da stignu ovih dana, tako mi reko kad smo se čuli... Sad su cvike u fazonu isto, kolko god da im je cena on uzima 50 evra a ima i kombinacija za patike al' bezobrazno traže 50% od cene na tržištu
 
chokolada:
Ja planiram da kupim farmerke, trebaju mi. Samo cekam platu. :) Mozda kupim jos nekoliko stvarcica za leto, videcu koliko para ce mi ostati kada poplacam sve moguce racune. U svakom slucaju trebaju mi lagane patike za leto, crne sandale ili papuce, haljinica, poneka majicica, novi kupaci... Ma sve mi treba. :lol:
Volela bih i novi parfem, ovi moji su mi malo dosadili ali mislim da od toga nece biti nista. Eh da treba mi i nova maskara, aaaaaaa. :lol:

Kad nađeš crne sandale, obavezno postuj sliku i reci mi gde si ih našla... Ja već danima pokušavam da nađem neke pristojne - nema :roll:
 
Becky Thatcher:
e danas dolazi po mene, al' nema stvari još uvek - treba da stignu ovih dana, tako mi reko kad smo se čuli... Sad su cvike u fazonu isto, kolko god da im je cena on uzima 50 evra a ima i kombinacija za patike al' bezobrazno traže 50% od cene na tržištu

još bolje što nema sad stvari, meni je plata tek u petak ili sledeći ponedeljak. jedva čekam:D
Inače, htela bih da kupim i neke sandalice, iako imam oko 12 pari letnjih papuča i sandala:lol:
 
Becky Thatcher:
Kad nađeš crne sandale, obavezno postuj sliku i reci mi gde si ih našla... Ja već danima pokušavam da nađem neke pristojne - nema :roll:


nista je ne slusajte!
nasla je, ali nece da kupi! :smile:

e, ja uzaaaaaaaasno nemaaaam para! :cry:
racun mi je (naravno!) u minusu, moj muz kaze da sam postala prava raspikuca....
 
Becky Thatcher:
Kad nađeš crne sandale, obavezno postuj sliku i reci mi gde si ih našla... Ja već danima pokušavam da nađem neke pristojne - nema :roll:
Ja sam mislila u Beogradu da kupujem jer ovde kod mene u Oslu nema nista sto mi se svidja. :roll: A trebaju mi crne jer sam svoje stare konacno bacila.
Ja sam prosle godine kupila zelene i bele predivne papuce u jednoj prodavnici u Piramidi na NBG, otici cu ponovo tamo da vidim sta imaju. :smile:
A tako bih volela i crveneeeeee... :D Ali njih nema nigde, nisam videla. :-(
 
Ja sam nasla crne sandale kakve trazim ih od proslog leta na tanku stiklu i sa tankim kaisicima. Nisam mogla da verujem kad sam ih videla, treba sutra da odem da ih uzmem
 
pa neću da kupim za 7 400 - kupi mi ti sandale, ja ću ti kažem fala :lol:
a kod onog čike nikako da odem uffffff... I ja sam u minusu, samo da ti kažem - al' ne mogu baš ništa da ne kupim ceo mesec - možda to može neko disciplinovan i ozbiljan - meni i senka treba (jes da se ne šminkam često al mi treba) i htela bi još neku majčicu, smorile me ove al' to ću sa Queen da vidim a i fen mi treba - ozbiljno, crko mi fen
 
chokolada:
Ja sam mislila u Beogradu da kupujem jer ovde kod mene u Oslu nema nista sto mi se svidja. :roll: A trebaju mi crne jer sam svoje stare konacno bacila.
Ja sam prosle godine kupila zelene i bele predivne papuce u jednoj prodavnici u Piramidi na NBG, otici cu ponovo tamo da vidim sta imaju. :smile:
A tako bih volela i crveneeeeee... :D Ali njih nema nigde, nisam videla. :-(

ebote ima jedna radnja na bulevaru prodaju samo crvene, srebrne i zlatne i ima ih milion modela :lol:
crnih nema...
 

Back
Top