chicago

Chicago je za mene prevelik, ne samo Chicago nego bilo koji grad slicne velicine.

Ali uglavnom se nasi ljudi dobro snagu, moj jedan prijatelj je rekao "Ako u Chicagu nemozes napraviti pare - nigde neces moci"
 
Kad su dosli u Ameriku obojica su vozili kamion. On je stariji covek i dalje vozi kamion, a sin mu je otvorio neki svoj biznis, neznam detalje, slabo obojicu poznajem. Cuo sam da je nameravao kupiti gomilu stanova i onda ih rentati, ali stvarno neznam detalje.
 
Ja sam u Chicagu.
Sto se tice uspeha nasih ljudi ovde, stvari stoje ovako:
Nasi ljudi su sposobniji i snalazljiviji od vecine amera..E sad ako su pri tom obrazovani oni mogu postici veoma visoke rezultate u bilo kojoj oblasti:)
Ja znam dosta Srba koji rade u samom Centru Chicaga u mnoooogo mocnim kompanijama i na jako visokim polozajima sa platama i do pola miliona dolara!!!
A znam dosta i onih koji i dalje kukaju i rade na nekim jadnim poslicima, jer se zadovoljavaju sitnicama....., a onda zavide onima koji su uspeli i imaju para....
Znaci, poenta ovog mog izlaganja je
Mozes uspeti u svemu ako se za uspeh opredelis;)
 
Momci, sin je u gurnne six flags,otisao kao student 01.06. radi skoro mesec dana i ocajan je, ceka taj sekyrity valjda do petka, pa bi posao do chikaga da nadje neki posao i smestaj.ajde ako vam to nije problem da mu pomognete posto je resio da to napusti.I nace je na III god. Megatrenda geoekonomija,iz Bgd(Zemuna) i nadam se da imate neke savete neki smestaj i posao, ostaje 5 meseci,hvala,unapred,zabrinuta mama. :?
 
pa sto je otisao u ameriku kad je u megatrend?
jedna moja sestra od ujke studirala je u megatrendu slikarstvo ili tako nesto. i nekako su je prebacili u london, tako da sad ona zivi tamo, udala se za engleza i moze da radi sta god hoce.
sto je tvoj sin uopste otisao u ameriku, ako sme da se zna?
 
aha, hvala za odgovor
ali ne mogu pomoci. ionako sam protiv amerike. duga je to pricam zato me ne pitaj za razloge.
ali pitaj adminstratora chargera. on zivi u chicagu, ili bar u blizini. sigurna sam da ce ti pomoci.
 

Back
Top