Skupljanje kamencica

  • Začetnik teme Ancika142
  • Datum pokretanja
Ancika142:
Volim da sakupljam kamenje u svim oblicima. Ima li nekoga slicnog meni?

...evo ja... :lol:..
...hocemo da razmenjujemo... :lol:... :lol:...
...a, moze i bez razmene...mozda imam nesto sto bi ti bilo interesantno, pa da ti posaljem... :lol:...
...also, sta ti je bitno...interesantan oblik, struktura, mesto odakle potice...?...
 
ena28:
???????:
??? ???? ???? ????? ????? ????????...????? ??????.

...fighter za cirilicu...?... :lol:...
...ma, ima ga, samo ga ne vidis od tolike trave... :lol:...

могуће...баш кад сам је косио - поломио сам ножеве на нешто (можда је то био камен).
ево, придружујем се вашем скупу колекционара :D :wink:
 
???????:
ena28:
???????:
??? ???? ???? ????? ????? ????????...????? ??????.

...fighter za cirilicu...?... :lol:...
...ma, ima ga, samo ga ne vidis od tolike trave... :lol:...

??????...??? ??? ??? ?? ????? - ??????? ??? ?????? ?? ????? (????? ?? ?? ??? ?????).
???, ??????????? ?? ????? ????? ???????????? :D :wink:

...he,he...stone(d)... :wink:...
 
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
MM PA DA VIDIM JA SKUPLJAM I BOCE OD PARFEMA I SVAKAKVE SLIKE RAZGLEDNICE-SALIM SE BRE SAD OZBILJNO DA VIDIM KAD MALO BOLJE RAZMISLIM IMAM 2 KAMENA INTERESANTNOG OBLIKA AL VAM NECU OTKRITI KOJIH
 
ancika:
ivan47:
Ancika142:
Volim da sakupljam kamenje u svim oblicima. Ima li nekoga slicnog meni?
Jaisto skupljam kamenje,ja ih operem otsecem na dimansku pilu i polisem njih,imam dobru kolekciju raznih boja i oblika.ivan27 Jasam GEMOLOGIST>
Ja volim da bojim kamenje, ali najinteresantnije oblike ipak ostavljam da izgledaju onako kako ih je priroda stvorila. :lol:

па ти онда ниси маштовита :lol:
 
фигхтер:
ancika:
ivan47:
Ancika142:
Volim da sakupljam kamenje u svim oblicima. Ima li nekoga slicnog meni?
Jaisto skupljam kamenje,ja ih operem otsecem na dimansku pilu i polisem njih,imam dobru kolekciju raznih boja i oblika.ivan27 Jasam GEMOLOGIST>
Ja volim da bojim kamenje, ali najinteresantnije oblike ipak ostavljam da izgledaju onako kako ih je priroda stvorila. :lol:

па ти онда ниси маштовита :lol:
Neke stvari su lepe same po sebi. Ja volim da od ruznjikavog napravim lepo. I jesam mastovita... samo to ne volim da pokazujem cesto. A postoji i kamenje koje ne moze da se oboji... Ali kakvo "kamenje"... :lol:
 
ana (iliti ancika):
фигхтер:
аааа...сад контам, значи о том камењу је реч :P !
pa sad, na koje kamenje ti mislis... ja mislim na jedno musko srce koje se ne da obojiti mojom ljubavlju... :cry:

очигледно си узела погрешну боју...пробај мало да екпериментишеш са тим бојењем, можда и пронађеш праву...
 
фигхтер:
ana (iliti ancika):
фигхтер:
аааа...сад контам, значи о том камењу је реч :P !
pa sad, na koje kamenje ti mislis... ja mislim na jedno musko srce koje se ne da obojiti mojom ljubavlju... :cry:

очигледно си узела погрешну боју...пробај мало да екпериментишеш са тим бојењем, можда и пронађеш праву...
Izvini, nesto me z :lol:
 

Back
Top