Potpredsednik vlade - HRVATICA?????
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Potpredsednik vlade - HRVATICA?????

Zainteresovan član dralle (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Potpredsednik vlade - HRVATICA?????

Novi predlog G17 + je stvarno dno dna.Nemam ništa protiv dotične,ali kako bi prošli predsednik ili premijer u Hrvatskoj da predlože Srbina za potpredsednika?
    LINČOVALI bi ih na licu mesta.

Sramota.

Ovu temu sam započeo na B92 ali oni su je skinili i mene banovali jer je urednik i glavni moderator Foruma B92 HRVAT.
    Žalosno.

Aktivan član Mae (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Potpredsednik vlade - HRVATICA?????

Pa, čekaj, ako je žalosno što je tebe neko banovao samo zato što je druge nacionalnosti (ti bar kažeš tako)- zašto je onda za tebe dno dna kada neko ne postavlja pitanje nacionalnosti kod izbora državnog funkcionera????

Jesi ti ZA ili protiv diskriminacije??

(ovo bez da ulazim u analizu porekla dotične, savršeno me se ne tiče!)

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Zalosno je sto tako razmisljas a takva pamet nas je dovela (i ne samo nas) gde nas je dovela...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dralle
    Novi predlog G17 + je stvarno dno dna.Nemam ništa protiv dotične,ali kako bi prošli predsednik ili premijer u Hrvatskoj da predlože Srbina za potpredsednika?
    LINČOVALI bi ih na licu mesta.

Sramota.

Ovu temu sam započeo na B92 ali oni su je skinili i mene banovali jer je urednik i glavni moderator Foruma B92 HRVAT.
    Žalosno.
    Pa sta si drugo ocekivao na B92 kada je i Veran Matic Hrvat... normalno je da je tamo instalirao svoje Hrvate.

Za mene je problem broj jedan taj sto ta zena nema nikakvu preporuku(mislim na struku i nauku) e da bi bila potpredsednik Vlade Srbije, naprotiv sve ukazuje na to da joj je bolje da organizuje odbranu od pticijeg gripa. Kako moze samo cinjenica da je clan G17+ da bude presudna za izbor potpredsednika... to mi je strasno i dokaz laganog haosa koji pocinje da vlada. A da ne pricam o njenim dobro nam poznatim politickim cirkusima kao sto je njeno ucesce u mitingu LDP-a za smenu Vlade a ona clan iste - katastrofa. Ako kojom nesrecom zaista bude izabrana - samo ce nastaviti sprovodjenje onoga sto je zapoceo onaj hohstapler Svilanovic. - to su jednostavno instalirani ljudi koji su tu da buse i unistavaju svaki srpski camac a bice podrzavana od svih NVO (normalno) kao i od cuvene Kancelarije za pridruzivanje.

E, sad ako je i Kostunica potpuno prolupao - onda ce to i dozvoliti.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

pa sta ako je ministarka delom hrvatica?..i ona nije clan neke regionalne hrvatske stranke,vec g17+,koja na to mesto ima pravo..i seselj je poreklom hrvat pa ga to nije ometalo da bude u vladi
    ministarka poljoprivrede je odlicna ministarka,i ako pitate ljude koji se u to razumeju,kazace vam da je uradila odlichan posao..uz to,deluje kao racionalna i normalna osoba koja radi svoj posao...
    -na koji nachin svilanovic unistava "svaki srpski brod"?...pazi,da se razumemo,svilanovic je osoba za koju verovatno ne bih glasao,i nije mi preterano blizak,ali ta stara shema da on unistava srbiju...
    evo ja kazem da radikali i sps unistavaju sve cega se dotaknu u srbiji...i sta sad?
    -sta fali nashoj kancelariji za pridruzivanje?...to sto rade svoj posao,na zvanicnom cilju vlade da se srbija pridruzi eu?!
    tih,yebote dadoshe nam gol dok sam ovo pisao...

Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Petar_FPN
    tih,yebote dadoshe nam gol dok sam ovo pisao...

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

osporavajte joj stručne, pa ako hoćete i ljudske kvalifikacije, ali staviti primedbu da je Hrvatica je van svake pameti. Da je pravde bio bi banovan sa onim Arafatom što ovde provocira, ili Vas pustiti da se zajedno pokoljete, pa dva extremista manje.

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: Potpredsednik vlade - HRVATICA?????

Верчерас у Сопоту одржана промоција књига др. В. Шешеља о сведочењу на суђењу С. Милошевићу и податак о кандидату за потпредседника владе тамо чула од Вучића. Шокирана сам сазнањем да је у њеној кући у Сомбору основан огранак ХДЗ-а. Иначе на тој презентацији је мој колега Жика Петрофић, проф. одржао фантастичан говор користећи цитате из књиге Паула Коеља "Пета Гора" и упоредивши судбину пророка Илије са судбином хашких оптуженика С. Милошевића и др. Шешеља. Врло надахнуто и интелигентно је нашао паралелу судбине пророка и наших хашких сужања, као и судбину Израелаца, 8 векова пре Христа и Срба данас!
    И Вучић, као и гђа В. Радета су били, као и увек, сјајни. Судбина Србије је радикалска и њен једини спас!

Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio paola
    Иначе на тој презентацији је мој колега Жика Петрофић, проф. одржао фантастичан говор користећи цитате из књиге Паула Коеља "Пета Гора" и упоредивши судбину пророка !

Uuu, nije smeo Koelja da citira, ni on nije Srbin!!!!! :-o

Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio paola
    . Врло надахнуто и интелигентно је нашао паралелу судбине пророка и наших хашких сужања, као и судбину Израелаца, 8 векова пре Христа и Срба данас!
    !

Primećen član Coke (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ovaj topic je fasisticki i treba ga obrisati, a samog korisnika banovati.

Ne mogu da verujem da u 21. veku moderatori ovog foruma dozvoljavaju ovakve diskusije.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

U pravu si... Za jedno.

Slične teme

1. Potpredsednik SPO S.Sreckovic-Desnom stranom ka EU
    Autor odgovor0 u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.10.2008., 00:22
  2. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.10.2008., 00:12
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.06.2008., 19:08
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 16:53