Prekinuta gej parada u Moskvi (sa SC)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Prekinuta gej parada u Moskvi
27. maj 2006. | 20:42 | Izvor: Beta
Moskva -- Ruska policija, hrišćanski ekstremisti i neonacisti prekinuli su prvu gej paradu ikad održanu u Moskvi.

Aktivisti koje je predvodio 28-godišnji Nikolaj Aleksejev, planirali su da polože cveće na grob Neznanog junaka - simbol borbe protiv fašizma u Drugom svetskom ratu.

Međutim, policija je zatvorila kapije parka pod zidinama Kremlja u kojem gori večna vatra, a veća grupa žena koje su pevale crkvene pesme i skinhedsi pokušali su da ulete u kolonu gej aktivista.

„Ovo je velika pobeda, apsolutna pobeda - pogledajte šta se događa”, rekao je Aleksejev dok su ga dva policajca odvlačila od kapije.

Gradske vlasti zabranile su šetnju gej aktista, ocenivši je „uvredom društva”, a protest su osudile i vođe svih verskih zajednica. Agencija Interfaks javila je da je policija posle sukoba privela oko 100 osoba.

Homoseksualnost je legalizovana u Rusiji tek 1993. godine, ali iako gej klubovi postoje u velikim gradovima, gej parovi jako retko pokazuju svoje opredeljenje u javnosti.

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,418330,00.html
Treba sve to tamaniti.
 
Hapsenje pedera:

27soir-moscou.jpg


Volker Beck, zeleni iz Nemacke, daje intervju nakon policijskog... ispitivanja

beck-v_cp_10090928.jpg
 
Cekam kuma:
Niko ih inace ne dira, kad se ponasaju kao sav normalan svet.
Zasto parada? Za ostvarivanje prava postoje legalne institucije, Zakon.


Bogu dragome hvala da neko skonta zasto dobijaju po labrnji!
Iritiranje ljudi.
Ako se homoseksualni zahtevi kose sa najdubljim ubedjenjima 99% drzavljana ove drzave, onda nemoj da ih iritiras.

Nije u Srpskom jeziku "*****" zabadava oznaka za nekog ko iritira, losu osobu, kretena...
 
Keeper:
zato shto ih drushtvena mrzhnja nad njima tera na paradiranje i gluposti.
kao shto neko reche zakonski su legalizovani al drushtveno su neprihvacjeni, i zato te parade.

Da ti kazem nesto nikad i nece biti drustveno prihvaceni...nije ni logicno da budu...jer je njihov odnos neprirodan...u redu znam da se vec skoro dve decenije ne smatra za bolest ali ostaje da je neprirodan...iz takvog odnosa ne mozes doci do reprodukcije...ljudi su ipak "vrsta" zivotnja i postoje da bi se reprodukovali dalje...mislim da je besmisleno verovati da ce tako postati "drustveni prihvaceni".
Recimo verovao bih da je to prirodan odnos kad bih video dva muska jelena kako se krpe u sumi..ali...
 
moj bivshi cimer je imao na kompu bash sliku jelena u akciji ;-)
ja sam recimo video i odraslog slona kako guzi malo slonche ako te bash zanima :lol:
devijacije u prirodi su normalne.
ali nije nam tema da opravdavamo ili ne opravdavamo homoseksualizam, narochito ne bioloshki.

zapravo ne znam ni shta je tema, verovatno zluradost autora koji je radost zbog prebijanja pedera podelio s nama, ali konstruktivno temu mozhemo pokushati razviti na razna pitanja, npr. da li je homoseksualizam bash toliko socioloshki nepodoban i slichno.
no time se vi bavite, ja sam sijaset takvih tema pregurao.

rusima je normalno da se od malih nogu nalivaju votkom
pederima je normalno da idu ulicom drzhecji se za ruke.
oduzmi rusima votku i da vidish kakve cje parade da naprave..
ne podrzhavam ni jedno ni drugo ali sam u stanju da razumem koren svega toga i da ne osudjujem.
 
Alekasandar2:
Bogu dragome hvala da neko skonta zasto dobijaju po labrnji!
Iritiranje ljudi.
Ako se homoseksualni zahtevi kose sa najdubljim ubedjenjima 99% drzavljana ove drzave, onda nemoj da ih iritiras.

Nije u Srpskom jeziku "*****" zabadava oznaka za nekog ko iritira, losu osobu, kretena...
Ne podrzavam te njihove parade ali zar je tebi kao Rusofilu normalno da postoje tolike grupe neonacista u Rusiji kada se zna,oni jadni izgleda ne znaju,koje su zrtve bile u Otadzbinskom ratu protiv nacista?Jeli ovo tebi normalno?
ru%7Dsa1.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top