Mentalitet sta ce reci svet

anakin:
ti ko da namerno pikiras na nekog ko moze da te napusi da bi sebi dokazao da nisi slabic...
ja se secam da si pisao kako hoces da startujes Mariju Karan...a da malo spustis kriterijume? da startujes neku finu, pristojnu, normalnu i slatku devojku kojih je pun grad?

ali yebiga onda...sta ako te ne napusi...gde ces onda da dokazujes da si muskarac...

Marija je bar po ponasanju sasvim OK devojka. Sa njom komotno mozes da delis spravu recimo. Dok ce neke ako pridjes spravu do njih u teretani da pobegnu od tebe zato sto si se usudio da budes u blizini tako uzvisenih zenskih bica. Mrve ladne ce da se okrenu i prekinu trening , jel ne zele da budu ni na 2 metra od tako bednog muskog bica sa kojim jel su one uzvisene. Pored Marije ako nista drugo mozes da treniras, i nikad je nisam video da je digla nos, da je demonstrativno otisla ko mnoge kada neko sedne za spravu pored nje ili kad neko pita da dele spravu dok jedno vezba drugo pravi pauzu.
 
Mora da ti mnogo bleneš u devojke kad si pored njih. Pa sve i da se smeškaš, totalno je neprijatno da neko duže od sekunde, dve, tri (nebitno) pilji u tebe (naročito ako je nepoznata osoba). Nije ni čudo da se svaka pokupi i ode. A u Mariju Karan verovatno svi pilje pa zato ni ne ode. Navikla je da je ljudi posmatraju. To ide u paketu sa njenim pozivom.
 
?:
pa ti se zdruzi s marijom karan pa nek se ove pushe...mozda dobijesh karte za pozorishte i pozoves neku stidljivu zenu s naocarama i eto dve muhe ... samo eto ti sad dizes nos na mene ko one na tebe
:cry:
Samo sam jednom dizao nos u zivotu. Mada sam jednom poslusao drugaricu da malo dignem nos , kad sam pokusavao da navatam jednu ribu, prvo smo izasli, i onda je ona pocela da umislja da je riba, da podjebava i slicno, e onda ja poslusam svoju drugaricu dignem nos, skockam se i sledeci put kad smo se videli ja sve onako zdravo zdravo zvanicno i produzim, caskam da drugaricom a ovu potpuno ignorisem. Tek da vidis sledeci dan evo ti poruke tipa PA JAOJ STO SI TAKAV, ZASTO ME IGNORISES bla bla bla bla Dakle treba malo dizati nos i ignorisati i bita napaljen zato sto ce onda da vas jure. Na kraju sam ja zajebao stvar, naseo sam na to njeno moljacivo i sazaljivo "zasto si takav" pa sam se opet preobratio u dobricu i naravno ispusio. Trebao sam da slusam drugaricu.

A karte za pozoriste mogu sebi da priustim kad hocu :) Ukljucujuci i operu. A ako mi je do dobijanja karata mogu da ih dobijem od ljudi koji su mnogo iznad Marije.
 
xiaoyu:
Mora da ti mnogo bleneš u devojke kad si pored njih. Pa sve i da se smeškaš, totalno je neprijatno da neko duže od sekunde, dve, tri (nebitno) pilji u tebe (naročito ako je nepoznata osoba). Nije ni čudo da se svaka pokupi i ode. A u Mariju Karan verovatno svi pilje pa zato ni ne ode. Navikla je da je ljudi posmatraju. To ide u paketu sa njenim pozivom.

Ajde da probamo da mi verujemo, evo ja kazem da ja bacim pogled sa smeskom samo na dekund dva i nastavim da citam novine, knjigu ili gledam kroz prozor.

Takodje sam nesto provalio. Da kad udjem u autobus dignutog nosa, i izignorisem sve ribe , kao da ne postoje, kada se okrecem okrecem se tako da ne moram da ih pogledam. Onda se one same trude da ih pogledam. Imam onda trik da citam novine i gleduckam kroz prozor i tacno vidim ko u ogledalu koja gleda.

To je strava fenomen.

Sto ih vise ignorises to te vise zele.
 
anakin:
odakle tebi ideja da si dobrica?

Ta da sam covek koji u zivotu mrava nije zgazio, koji se potuko jedva 3-4 puta u zivotu, koji u zivotu nije nikome pozeleo zlo, koji se ne sveti ni ljudima koji su mu najgore stvari radili....to sigurno mogu da kazem za sebe. Da nikad nisam pomislio lose ni jednoj devojci, da nikad nisam bio dripac, da nikad devojku nisam poslatrao kao seksualni objekat i to mogu da tvrdim. Ako ista mogu o sebi da tvrdim to je ovo sto sam napisao. Cak i kad sam bio spustan od strane devojaka nisam odgovarao i ako sam uvek imao sta da kazem nego sam se povlacio da ih ne bi povredjivao.

Eto to nije dovoljno da me definises ko dobricu???
 
:D
AcaBg82:
Marija je bar po ponasanju sasvim OK devojka. Sa njom komotno mozes da delis spravu recimo.

:shock:

AcaBg82:
Dok ce neke ako pridjes spravu do njih u teretani da pobegnu od tebe zato sto si se usudio da budes u blizini tako uzvisenih zenskih bica. Mrve ladne ce da se okrenu i prekinu trening , jel ne zele da budu ni na 2 metra od tako bednog muskog bica sa kojim jel su one uzvisene. Pored Marije ako nista drugo mozes da treniras, i nikad je nisam video da je digla nos, da je demonstrativno otisla ko mnoge kada neko sedne za spravu pored nje ili kad neko pita da dele spravu dok jedno vezba drugo pravi pauzu.


:D :D :D
aaa, tu spravu!
:D :D :D
 
Оригинал поставио AcaBg82
Dok ce neke ako pridjes spravu do njih u teretani da pobegnu od tebe zato sto si se usudio da budes u blizini tako uzvisenih zenskih bica. Mrve ladne ce da se okrenu i prekinu trening , jel ne zele da budu ni na 2 metra od tako bednog muskog bica sa kojim jel su one uzvisene

Јеси ли ти сигуран да користиш дезодоранс док си у теретани? Можда је то у питању.....
 
Hellen:
Јеси ли ти сигуран да користиш дезодоранс док си у теретани? Можда је то у питању.....

Pred teretanu se istusiram, ocesljam, stavim dezodorans, namirisem diskretno parfemom. U Teretanu idem u kvalitetnoj, opranoj trenerci uvek novo opranoj za svaki sledeci trening, majca je takodje besprekorno cista. Posle teretane se isturiram, ocesljam, stavim dezodorans, namirisem.
 
Kao prvo, verovatno si sve izdramatizovao. :razz:

A jel' ti palo na pamet da te devojke nemaju veze sa zivotom, kao ni ti? Devojke i mladici sa nekakvim emotivnim i seksualnim iskustvom se ne ponasaju tako.
Folira se i izvestacen je onaj koji veruje da je "niko". Razumes, Aco? :)

edit:

I znas sta jos. Nemoj da se upinjes toliko, stavi zene na drugo mesto, a sebe na prvo.
 

Back
Top