Mentalitet sta ce reci svet
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 95

Tema: Mentalitet sta ce reci svet

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mentalitet sta ce reci svet

Nase devojke previse vole da izigravaju ribe tj. previse vode racuna o tome sta ce svet oko njih reci. Ako je jedna devojka u jednoj situaciji i drustu drugarica, ili ako misli da je svi zivi gledaju onda ima potrebu da se pokaze da ispadne riba, da ne bi pred svetom ispala laka. Na pogled muskarca i neki osmeh odgovori okretanjem glave, nabacivanjem face ja sam suvise dobra riba, i polako pocinje da izigrava nedostiznost da bi sebe uzdigla u ocima ljudi oko sebe.
    U koliko se nadje sama , i u koliko je sigurna da je niko ne vidi niti obraca paznju na nju, nece imati potrebu da izigrava nedostiznost da bi se svidela svetu oko sebe. Tada ce posto ih niko ne gleda niti obraca paznju da se opuste pa cak i uzvrate osmeh posto u tom trenutku nece ispasti lake.

Postavlja se samo pitanje koliko je ovaj malogradjanski svet u Srbiji zaista vredan toga da se zbog njega ponasamo ovako ili onako???

Zainteresovan član Nico (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Mentalitet sta ce reci svet

Citat Original postavio AcaBg82
    Nase devojke previse vole da izigravaju ribe tj. previse vode racuna o tome sta ce svet oko njih reci. Ako je jedna devojka u jednoj situaciji i drustu drugarica, ili ako misli da je svi zivi gledaju onda ima potrebu da se pokaze da ispadne riba, da ne bi pred svetom ispala laka. Na pogled muskarca i neki osmeh odgovori okretanjem glave, nabacivanjem face ja sam suvise dobra riba, i polako pocinje da izigrava nedostiznost da bi sebe uzdigla u ocima ljudi oko sebe.
    U koliko se nadje sama , i u koliko je sigurna da je niko ne vidi niti obraca paznju na nju, nece imati potrebu da izigrava nedostiznost da bi se svidela svetu oko sebe. Tada ce posto ih niko ne gleda niti obraca paznju da se opuste pa cak i uzvrate osmeh posto u tom trenutku nece ispasti lake.

Postavlja se samo pitanje koliko je ovaj malogradjanski svet u Srbiji zaista vredan toga da se zbog njega ponasamo ovako ili onako???

nisu zene krive nego ti
    kad to shvatis bice ti bolje

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Reci cu ti nesto. Moje ponasanje je moja krivica, tudje ponasanje je njegova krivica. Mene niko ne moze da natera da budem arogantan, napaljen , da dizem nos i da izigravam ne znam ja sta.

Ja sam kriv sto su one opsednute time sta ce reci svet??? Cekaj malo. Kako sam to ja kriv? Da li u opste moze bilo ko da bude kriv? Cak i da je istina da ih svi posmatraju, cak i da je istina da ce da opadnu u ocima ljudi, cak i da je istina da ce da ispadnu lake ribe, kakve to veze ima, to su neke misli u ocima malih ljudi, ljudi suvise sitnih da se o njima ista razmislja. Pogledaj ih na nekoj prvoj stanici autobusa, kako se tuku za prazna mesta, kako utrcavaju ko unezverena marva, idi i dobro ih pogledaj, pogledaj kako se ponasaju, pogledaj svu tu malogradjanstinu i primitivizam. Reci mi da li su ti ljudi u opste vredni toga da bilo ko razmislja pa i devojke sta oni misle o njemu/njoj. Krive su devojke i niko vise. Zapravo niko njih ne posmatra to je istina, i u nicijim ocima nece biti manje ribe, niti ce u icijim ocima da budu niza bica ako uzvrate osmeh. Da li zaista misle da ljudi nemaju pametnija posla nego da gledaju u njih???

MALO SE OSLOBODITE MALOGRADJANSTINE

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Meni vrlo važno šta će reći "Svet"
    Da me nema komšilak ne bi imao o čemu da priča, blagoš njima sa mnom.

Početnik *Aurora_Borealis* (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

*mnogo govoris uopsteno. kao, sve devojke su takve. nisu. mada dosta njih jeste, ali zasto?zato sto ima budala koje samo cekaju da nekog izvredjaju. sve je stvar vaspitanja, od malih nogu se devojke vaspitavaju da budu naj,da zadive druge. kod nekih se to izgubi, kod nekih ne.
    2aca bg 82
    da li i ti spadas u te koji bi otpisali neku devojku 'zato sto se misli da je laka riba'? *

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Aco, Aco....toliko mrznje prema devojkama koje te neće
    Možda postoji rešenje u tom, već toliko puta spominjanom autobusu, najbolje da pogledaš nekog dečaka, da ti on uzvrati pogled itd, možda je u tome tvoja sreća

Domaćin
    Učlanjen
    17.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

MALO SE OSLOBODITE MALOGRADJANSTINE

mnogo me nerviraš

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

ma nemoj! da se oslobodim malogradjanštine, pa da izgubim prazno mesto u busu...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Sponzoruše su, Aco, jedan od prvih vidljivijih elemenata prvobitne akumulacije kapitala u seljačkoj zemlji Srbiji. Ranije su, na primer, samo oficiri, političari i sportisti bili u društvu high class sponzoruša, a danas svaka piTca bi da ti se keša za novčanik, što je jedna opšta prostitucija..
    Nisu takve sve devojke, samo najgljupje, ali je činjenica da će ti uvek pripasti ona koju zaslužuješ. Recimo, mene nikad nisu interesovale takve, zato što su glupe i dosadne, pa sam ih eliminisa, a ti Aco..vidi šta ćeš. Non-stop si sa takvim cicama.
    Budi munja, a ne slina..
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *Aurora_Borealis*
    *mnogo govoris uopsteno. kao, sve devojke su takve. nisu. mada dosta njih jeste, ali zasto?zato sto ima budala koje samo cekaju da nekog izvredjaju. sve je stvar vaspitanja, od malih nogu se devojke vaspitavaju da budu naj,da zadive druge. kod nekih se to izgubi, kod nekih ne.
    2aca bg 82
    da li i ti spadas u te koji bi otpisali neku devojku 'zato sto se misli da je laka riba'? *
    Cekaj ima osoba koje samo cekaju da izvredjaju druge??? Ajde polako. Ako ti neki malogradjanski primitivni Srbin kaze da si laka riba, kako to moze da te povredi??? Kako neki anonimus moze da te uvredi???

Znate ono NE CINE NAS NESRECNIM NI POSTUPCI LJUDI NI DOGADJAJU VEC ONO KAKO MI NJIH INTERPRETIRAMO. Evo mene recimo to sto su devojke arogantne ne cini nesrecnim. Cak sta vise smatram da su one nesrecne.

Sto ce reci da taj primitivac moze da bude bitan ili ne bitan u tvojim ocima. Mozes da shvatis njegove uvrede i reci kao nesto bitno i veliko a mozes i sebi da kazes: smrdljivi, prljavi , bedni malogradjanin ko je on da prica bilo kome.

Evo juce sednem u bus i preko puta mene neke 3 drugarice. Smeju se nesto pricaju. I ja bacim pogled na jednu onako opusteno....ODMA ALI ODMA se izgubio smesak na licu, mrke face, odma vade onaj mp3 i smestaju u usi, nosevi lete gore, kao da si ne znam najgori djavo, olos, dripac, rosav u licu ne znam ja sta. Zamisli kad na mene tako reaguju kako tek reguju na nekog ko bas i nije tako lep???

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jbte, zar je neko stvarno procitao cijeli uvodni post? :shock:

Zainteresovan član Die Cinderella (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2006.
    Reputaciona moć
    47

E pa Aco, tako ti je to u zemlji Srbiji
    Kad mrdnes malo dalje, tamo zivi neki normalan svet
    Bitno je da se ti uklapas u te standarde, a verujem da i u Bgu ima OK devojaka, samo nisu tako uocljive i sveprisutne kao ove grand sponzorusice u pokusaju 8-)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Nisam znala da ako cura uzvrati osmeh, onda je laka...

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ono i nisu bile grand sponzoruse, sasvim normalno obucene devojke koje su se vracale iz skole ili sa fakulteta.

Mislim meni to znate po malo i imponuje. Zamilite koliko sam ja mocan kada mogu jednim pogledom da nateram devojku da popizdi, da digne nos, i da joj userem dan zato sto sam je pogledao. Sta bi tek mogao da se malo vise potrudim??? Onima se juce bas videlo da sam im usrao dan, prvo su se smejale i pricale kako sam ih pogledao tako su popizdele sto sam ih pogledao i nastavile dalje da *****.

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Zainteresovan član baja_do_jaja (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Reputaciona moć
    44

moje cure se pale na mene i u kafani i svuda i ne stide se nikoga jer znaju da sam najbolji

Domaćin xiaoyu (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    83

Zamisli kad na mene tako reaguju kako tek reguju na nekog ko bas i nije tako lep???
    Ahahha Joj ovo je super!
    suus cuique mos - svako ima svoj način

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Pitanje za ACU, nevezano za temu...

Ko je tebi rekao da si lep? :? posto to stalno pominjes... kako si dosao do tog zakljucka?
    Necu vise da te vidim
    sakrice me noc od tebe
    uspela si da se stidim
    sto te volim kao sebe

I necu vise da te cujem
    sakrice me dobri Bog
    svoju dusu zeljom trujem
    za mrvicom srca tvog

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

meni je bash bitno obrisala sam sada jedno tri cetiri velike poruke jer sta ce ljudi da kazu sto toliko lupetam. i sad se osecam nekako zlo a tamo sam bas pisala sta mislim. ali sam zla u svakom slucaju pa i nema neke veze a te poruke ne bi nista promenile.

aco ja mislim da ti to zasluzujesh eto ali kad budes malo vise studirao i radio onda ce ti se to promeniti ako sad vec radis onda nemam pojma kresni amfibiju onda to voli cisto da povratis samopouzdanje

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano ACA FACA

Brzo se šire priče, selom putuje glas: "Koja je pravi pesnik! Oh, kakva slava za nas!"
    A s Kojom u istoj klupi, sladunjava bleda faca, sedi komšija njegov, lenji, debeli Aca.
    "Ti, Kojo, posta pesnik! Počeše već da te slave! Pa kaži zato i meni, kako se pesme prave!?"

Kad bi pesma bila torta
    Ili PITA s makom
    Tad bi Aca pesme stvaro
    Jer je na to lakom!

Kad bi PESMA sama htela
    U snu da se stvara
    Tada bi Aca pesnik bio
    Za SAN ima dara!

Aca je strugao perom, drljao reč po reč: "Za komad pite sa makom, išo bih čak u Beč!".
    A kad od Koje ču, da pesme rastu u snu, nosom o svesku lupi i odmah zaspa na klupi!

Zato je ova pesma - ko da je pisala svraka!
    Krmača jedna do druge - slika lenjog đaka!

DD
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: Mentalitet sta ce reci svet

Evo juce sednem u bus i preko puta mene neke 3 drugarice. Smeju se nesto pricaju. I ja bacim pogled na jednu onako opusteno....ODMA ALI ODMA se izgubio smesak na licu, mrke face, odma vade onaj mp3 i smestaju u usi, nosevi lete gore, kao da si ne znam najgori djavo, olos, dripac, rosav u licu ne znam ja sta. Zamisli kad na mene tako reaguju kako tek reguju na nekog ko bas i nije tako lep???
    ko zna kako ih ti gledas i kakav ti je izraz lica kad si im zaledio smesak na licu:|
    mozda ti to i neprimecujes,ali pretpostavka je da ako ovako pises o njima i imas ruzno misljenje, verovatno je i taj tvoj opusteni pogled baaaaaaaas opusten8)
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

plati za sex nekoliko puta i onda se pojavi medju njima...
    ma i nije me briga nadoknadila sam brisanje sad sam dodala jos 10 kracih poruka iskrenog karaktera phehehhe

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

sad kad meni ponudi sad bi me uvatio u corku zato cu nestati j edan deo bi zeleo a drugom je svejedno a treci je naucen taj se zgrazava a igra mi oko osim sto imam bolestine jos postajem i slepa. jedino cu da pisem o svojim bolestinama i to iskljucivo mi se obrati putem pisma.

pajamaca
    Guest

aco sine,
    tebi trebaju lekići.
    oćeš da ti preporučimo nekoga?

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

DD PMaco, aj se ljubimo ovako DD
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Slične teme

1. Mentalitet Srbije
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 07.09.2008., 23:28
  2. Mentalitet
    Autor LBarbara u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 17.04.2008., 23:26
  3. Novi pogled na svet: svet-zivotinja.org
    Autor the-ja u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0