Prava Nas i Njih

marijan44

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
470
Zanima me da li ce i dalje STRANI drzavljani (Rep.Srpska i Crna Gora) i dalje
imati ista prava kao i mi npr. Fakultet
Da li treba dozvoliti mesta u internatima njima dok ima NAS zainteresovanih za tu opciju!
Da li "oni" trebaju da imaju uopste pravo da se prijave na neki faks dok postoji
nasih drzavljana koji bi rado upisali taj isti faks!
Sta Vi (tj.samo Mi i samo moje i pitam!) mislite o tome?
 
Негде сам начула да ће Црногорци понудити својим студентима прелазак на одговарајуће факултете у ЦГ, а ако им се то не буде свидело, oнда ће им еколошка држава плаћати школарину. Претпостављам да то значи да ће они да плаћају као странци, био би ред. Тражили сте, гледајте! Али не сумњам да ће они наћи начина да то регулишу преко везе. :roll:
 
markomm:
Aaaaaaaaaaaaaa, znaci to je ruska zastava... Al sam glup... vidis svaki dan nauis po nesto...

JA I DALJE MISLIM DA TA ZASTAVA STOJI NAOPAKO!!!!!!! :twisted:

Udari naš grb preko nje i biće ti simpatičnija:D

Btw: Dokoni ume, kad već hvališ tu zastavu, znaš li šta misli Putin o Srbiji-Monarhiji!!?? :D
 
marijan44:
Zanima me da li ce i dalje STRANI drzavljani (Rep.Srpska i Crna Gora) i dalje
imati ista prava kao i mi npr. Fakultet
Da li treba dozvoliti mesta u internatima njima dok ima NAS zainteresovanih za tu opciju!
Da li "oni" trebaju da imaju uopste pravo da se prijave na neki faks dok postoji
nasih drzavljana koji bi rado upisali taj isti faks!
Sta Vi (tj.samo Mi i samo moje i pitam!) mislite o tome?

Crnogorske protekcije i plemenska razvlacenja po Beogradu treba PREKINUTI ODMAH, to se mora zaustaviti za sva vremena. Objavljeno je da samo u Beogradu dzabe, tj. na moj teret i na teret drzavljana Srbije studira 10 000 studenata iz CG, zauzimaju mesta nasoj deci i to jos o nasem trosku. STOP! Dolaze u BG jer im tamo po njihovim selima napumpaju visoke ocene da bi ovde imali prioritet na svim mogucim listama na fakultetima.

AKO VLAST NE PREKINE DA SE PONASA MIMO ZAKONA I USTAVA TREBA ORGANIZOVATI BOJKOT UPLATE SVIH POREZA I DAVANJA ZA BUDZET.!!! NE MOZE VISE SRBIJA TRPETI DA KULUCI ZA DRUGE! DOSTA JE BILO !

Ali kako to sprovesti kada je i sam ministar prosvete i sporta Vuksanovic - Crnogorac ! Mora se pokrenuti sira akcija i izvrsiti pritisak DA SE VISE PREKINE SA CERUPANJEM I ONAKO OSIROMASENE SRBIJE !
 

Back
Top