pozdrav svima od novog clana

kuna

Početnik
Poruka
2
ja sam novi clan
pa kao prvo da pozdravim administratora i sve clanove foruma. malo se razumijem u ovu problematiku ali nabavio sam karticu skystar 2. probali smo je u bih dok sam boravio i radila je tj gledali smo kodirane programe sa astre . mislim da je koristen s2emu. zivim u melbournu u australiji. uspjesno sam instalirao karticu startovao sa programom dvb .skenirao sam sat pas8 na 12 726/ 28066 svi kanali su ucitani ali mogu samo da gledam tri kanala i to arapska. ako mi neko moze pomoci da dekodiram ostale . kojim programom i kako.posebno bih volio da dekodiram balkanske kanale pink plus, bn, bk .hvala unaprijed svim onim ko nesto zna i moze da mi pomogne.
 
dobro nam dosao
posto si ti na drugom kraju sveta nisam bas toliko upucen kako i sta je dostupno tamo i koji sateliti se mogu gledati.
pink je skremblovan u irdeto 2 sistemu a on jos nije probijen tako da ga piratski nemozemo gledati samo uz original karticu
da bi gledao zasticene kanale potreban ti je s2-emu 1.24 to je emulator,
v plugin 8.6 to su najbitniji i oni moraju biti aktivni da bi mogli da odrade ono sto tebi treba.
idi malo na vase forume pa prenesi sta se trenutno otvara pa cemo da vidimo.
PozZ
 
hvala dani
ovde imamo sat optusb3 na 152 stepena i panamasat8 na 166 stepena
optus od nasih kanala prenosi hayat, mis tv, jedan bugarski i tri makedonska kanala, a pas8 pink plus,bk, bn.
posto sam nedavno uselio u australiju slab sam sa engleskim jezikom tako da sam samo na nasim forumima. jos jednom hvala i cujemo se
 

Back
Top