Kako da ga povredim?

  • Začetnik teme Natashica
  • Datum pokretanja
N

Natashica

Gost
Pomirila sam se sa bivsim,koji me je dva puta prevario u toku veze.Cini mi se da se promenio,i cini mi se da me jos voli,a volim i ja njega.Svi mi govore da se ne ponizavam vise pred njim,da ga se okanem,a ja nemogu da zivim bez njega...Ipak na kraju poslusam svoju glavu,i ispadne dobro.Samo neznam kako da ga povredim,posto mi je to cilj iako ga volim jer hocu da i on pati kao ja nekada zbog njega.Mada ga volim,ucinicu sve da i on malo pati!
 
:) Ok, prevari te jednom i ti mu oprostis. Ali kako mozes i posle druge prevare da budes sa njim? Jel stvarno mislis da on to nece da uradi i treci put? Nemoj da se svetis, to nije lepo, a zelja za osvetom je samo odraz tvoje nemoci. Mozda je bolje da ga ostavis i pruzis sebi priliku da sretnes nekog ko je vredniji tvoje paznje
 
Natashica:
Pomirila sam se sa bivsim,koji me je dva puta prevario u toku veze.Cini mi se da se promenio,i cini mi se da me jos voli,a volim i ja njega.Svi mi govore da se ne ponizavam vise pred njim,da ga se okanem,a ja nemogu da zivim bez njega...Ipak na kraju poslusam svoju glavu,i ispadne dobro.Samo neznam kako da ga povredim,posto mi je to cilj iako ga volim jer hocu da i on pati kao ja nekada zbog njega.Mada ga volim,ucinicu sve da i on malo pati!
Kratko i jasno pa mu slatko icepaj nos nek zna sta je bol.
 
Tipičan primer korišćenja emocija i seksa u druge tj. osvetničke svrhe.
Ljubiš ga i zamišljaš kako da mu smestiš! :shock:
On te jeste prevario dvaput (što ti znaš) ali to nije učinio namerno da bi tebe povredio već je razlog što te nevoli, neceni i nepoštuje a ti si slepa što to nevidiš!
Njegovo (gnusno) učinjeno delo je sitnica šta mu ti spremaš.
Možda nije loše da mu malo smestiš ali nam onda i referiši :twisted: .
 
Zzika:
Natashica:
Pomirila sam se sa bivsim,koji me je dva puta prevario u toku veze.Cini mi se da se promenio,i cini mi se da me jos voli,a volim i ja njega.Svi mi govore da se ne ponizavam vise pred njim,da ga se okanem,a ja nemogu da zivim bez njega...Ipak na kraju poslusam svoju glavu,i ispadne dobro.Samo neznam kako da ga povredim,posto mi je to cilj iako ga volim jer hocu da i on pati kao ja nekada zbog njega.Mada ga volim,ucinicu sve da i on malo pati!
Kratko i jasno pa mu slatko icepaj nos nek zna sta je bol.
Pa meni je jasno da ja to nesmem.Ali ne znam na neki nacin osecam da me jos uvek bar malo voli,ali ne toliko koliko ja njega.Vec sam ga juce ispalila pa sam se pokajala i opet se pomirila sa njim.Nemoram da se svetim,znam da je to ruzno,ali jednostavno nemam pojma kako da postupim,jer ga svaki dan vidjam,i nikako nemogu da ga zaboravim...Uh..komplikovan mi je zivot...
 
Natashica:
Pomirila sam se sa bivsim,koji me je dva puta prevario u toku veze.Cini mi se da se promenio,i cini mi se da me jos voli,a volim i ja njega.Svi mi govore da se ne ponizavam vise pred njim,da ga se okanem,a ja nemogu da zivim bez njega...Ipak na kraju poslusam svoju glavu,i ispadne dobro.Samo neznam kako da ga povredim,posto mi je to cilj iako ga volim jer hocu da i on pati kao ja nekada zbog njega.Mada ga volim,ucinicu sve da i on malo pati!
A da odgovor potrazis na forumu "Tinejdzeri"?
 
Zasto bih isla na tinejdzere???Ovde su svi mnogo ozbiljniji i pametniji nego tamo!!!Da li ti mozda smeta sto sam ovde?Reci slobodno...Samo sam htela da me posavetujete a ako to nemozete(nemozes0nije bitno...
 
Pa sto ces onda?
Hm, ti njega volis...iako te je dva puta "iscekirao",a to znaci 100% da nema popravnog kod njega. Zapamti zlatno pravilo jos od Adama i Eve, muskarci ostaju isti onakvi kakve ih upoznas, oni ne poznaju promjene, znaci isti na pocetku ili kraju. Prevarice te i treci put kad si vec sad nasjela.
Izvini, malo sam mozda gruba, ali ja mislim da je zaista tako. A i znam sto je ljubav, pa nista ne vidis. Od osvete nemas nista, nista neces dobiti, izgubices dostojanstvo pred sobom, ma koliko ti se ona cinila slatkom. Razmisli malo bolje sto imas od toga. Evo,i da ga povrijedis, mislis da ce te zavoljeti malo vise jel? :roll:
 
Ali problem je u tome,sto cu samo ja patiti zbog toga...Svaki dan cu se nervirati...ZNAM ZA TO PRAVILO,ali neznam sta da uradim...Kako sad da ga ispalim?Sta da mu kazem?Zelim da i on pati...
 
Natashica:
Zasto bih isla na tinejdzere???Ovde su svi mnogo ozbiljniji i pametniji nego tamo!!!
Zato sto neko tvojih godina ne govori o zreloj ljubavi, nego o zaljubljenosti. I zato sto neko mojih godina, to sigurno ne bi dozvolio sebi i ne bi se time bavio, pa ne moze ni da ti odgovori na pitanje (cast izuzecima).
Mislim da bi ti vrsnjaci, koji imaju slicnih "problema", mnogo vise pomogli.
 
Natashica:
Samo neznam kako da ga povredim,posto mi je to cilj iako ga volim jer hocu da i on pati kao ja nekada zbog njega.
Uh, bre i mene smoriše ovi moralisti. Mogu misliti koliko su tek tebe smorili ! A niko da ti pomogne konkretnim savetom. Evo sad će Milojko tebe da posavetuje:
Kaži mu da nema veće kite od njegove u celom komšiluku !
 
Muka mi je vise od svih.Dodjem ovde da mi pruzi neko savet ili nesto slicno...a oni se foliraju i prenemazu.Ne trazim vam da mi dajete savete svi,vec oni koji imaju zelje za tim,a ne neki koji se bas ono ponasaju jadno!!!Hvala Milojko na savetu,ali ja to nemogu da mu kazem i suvise je ostro!!!Hvala ti!
 
Pa lepo su ti ljudi rekli: ako zelis osvetu onda ga ne volis. Prvo to. Drugo... osveta je glupost. Raskinula si sa njim i to je to... Sta bi vise? Ako te voli dovoljno ce mu biti to sto te vise nema. Ako te ne voli (a ne voli te cim te je prevario - dva puta) samo ces ispasti glupaca, jer ce se smejati pokusaju da ga "povredis".
Pa "ice" lepo ti nadji drugog deckica i gotovo...
 
Natashica:
Ali problem je u tome,sto cu samo ja patiti zbog toga...Svaki dan cu se nervirati...ZNAM ZA TO PRAVILO,ali neznam sta da uradim...Kako sad da ga ispalim?Sta da mu kazem?Zelim da i on pati...

Cim moras da mozgas i da biras rijeci, ljubav je zalutala negdje van vase veze...Pa ako si zaljubljena, kako mozes tako da razmisljas, da hoces da ga povrijedis? Ja sam do skora bila slijepa, ali sam se otrgla sama. I dzabe svi tebi da govore sto treba da uradis, uradi ono sto mislis da je najbolje, to je tvoj zivot, "prati svoje instinkte"... :wink:
 
Natashica:
Pomirila sam se sa bivsim,koji me je dva puta prevario u toku veze.Cini mi se da se promenio,i cini mi se da me jos voli,a volim i ja njega.Svi mi govore da se ne ponizavam vise pred njim,da ga se okanem,a ja nemogu da zivim bez njega...Ipak na kraju poslusam svoju glavu,i ispadne dobro.Samo neznam kako da ga povredim,posto mi je to cilj iako ga volim jer hocu da i on pati kao ja nekada zbog njega.Mada ga volim,ucinicu sve da i on malo pati!
kakva ti je to ljubav kad ti je cilj da on pati :?:
 
pa najvishe ce ga povrediti ako ga ostavish,
jer ce se jednog dana, kad malo odraste, ako bude nesto osecao prema tebi setiti i reci "ova mala je jedina bila fer prema meni steta sto se udala za boljeg tipa od mene! a ja zivim sa ovom ostrokondjom!" (naravno on ce ziveti sa nekom koja ce ga vrteti oko malog prsta, i naravno varati, jer takvi obicno tako zavrse, svaka krpa nadje zakrpu). a ti ostani lepo cista i ponosna, bog dobro dobrim vraca..
 
Natashica:
Pomirila sam se sa bivsim,koji me je dva puta prevario u toku veze.Cini mi se da se promenio,i cini mi se da me jos voli,a volim i ja njega.Svi mi govore da se ne ponizavam vise pred njim,da ga se okanem,a ja nemogu da zivim bez njega...Ipak na kraju poslusam svoju glavu,i ispadne dobro.Samo neznam kako da ga povredim,posto mi je to cilj iako ga volim jer hocu da i on pati kao ja nekada zbog njega.Mada ga volim,ucinicu sve da i on malo pati!

to nije ljubav ali reci cu ti nema problema senjorte:
ljubi se sa drugim pred njim u obraz ali socno i obesi se tom tipu oko vrata, to moze biti samo drug, ili sama sebi posalji cvece a unutra napisi neku provokativnu poruku i potpis tajni obozavalac
nadam se da ces uspeti, draga
 

Back
Top