Da li bi ste pozelel momka koji moze da **** 2 sata da ne svrsi

Da li bi ste pozelele momka koji moze da **** 2 sata da ne svrsi

  • JOK

  • Gde to ima

  • Znas li nekog takvog posalji ga ovamo

  • Joj majko mila kako da ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
AcaBg82:
A koje je pravo optimalno vreme za dobrog jebaca da izdrzi 30 min 1 h 1,5 h????
Dobar ebac je samo u glavama iskomplexiranih ljudi... Sexualni partner treba da te prodrma na svim nivoima... Nemam pojma kakve bi vratolomije npr ona trebala da izvede da bi sebe nazvala dobrom ebaciciom...
Sa druge strane osoba do koje mi je stalo ne mora da ucini nista epohalno u sexu da bi meni bila savrsena... Izbaci termin "ebaca" iz glave... to je nus produkt filmske indrustrije... Nije ni cudo da se toliko patis da nadjes "ribu"...
 
Ups!

PA da.

Mislim znam da nekome to izgleda kao preterivanje, ali kod mene je tako.

Naravno, moram da ponovim da za to mora da bude i devojka dobra i vredna i da zna da me uzbudi...

Ako se ona necka hocu necu, "ne mogu vise" i fazoni i mene prodje volja, ali ako vidim da je ona mokra i vlazna i sprema, jednostavno i ja sam spreman!!!

Takav sam vam ja!:D
 
Aleksej_BASO:
Nemoj.
Ali ozbiljno...

Kada imam dobru zensku pored mene koja zna znanje, nema zime....

Ali nije to seckanje, izmedju tih 4 ili 5 puta (to mi je negde optimum da mi bude lepo, mogu i vise ali nije to to) se stalno mazimo, ljubimo, i sl...

A ne,ne, ne ide to tako kod mene... ja ga otkinem u komadu sat vremena i onda kuntam kao top! Tek posle par sati mozes da me dozoves za jednu nocnu cetvrtinu ;)
 
Aleksej_BASO:
Pa to je OK, svakome drugacije bude.....

Ali kazes sat bez prestanka?? I samo jednom svrsis?

Pa dobro.... Bitno je da mozes duigo, to zenama treba!

Ma da ali kad treba da p-use onda onima koje to ne vole i nije bas svejedno :D
U stanju sam da ih vozam po 15-20 min :)
Nisam ni imao pojma dok nisam citao tudje postove da imam nevidjenu srecu sto imam totalnu kontrolu nad mojim spermicima i to bez neke muke... (osim kad sam prehladjen)
Mogu da svrsim za 2,22,62 minuta sve zavisi od ritma koji namece devojka.
 
Srdj@n:
Ma da ali kad treba da p-use onda onima koje to ne vole i nije bas svejedno :D
U stanju sam da ih vozam po 15-20 min :)
Nisam ni imao pojma dok nisam citao tudje postove da imam nevidjenu srecu sto imam totalnu kontrolu nad mojim spermicima i to bez neke muke... (osim kad sam prehladjen)
Mogu da svrsim za 2,22,62 minuta sve zavisi od ritma koji namece devojka.

E ovo je vrhunac ! :lol: :lol: :lol:
 
Srdj@n:
Ma da ali kad treba da p-use onda onima koje to ne vole i nije bas svejedno :D
U stanju sam da ih vozam po 15-20 min :)
Nisam ni imao pojma dok nisam citao tudje postove da imam nevidjenu srecu sto imam totalnu kontrolu nad mojim spermicima i to bez neke muke... (osim kad sam prehladjen)
Mogu da svrsim za 2,22,62 minuta sve zavisi od ritma koji namece devojka.

E pa dobro, kontrola je nesto drugo.....

U principu i ja mogu da malo kontrolisem ali kada mi riba svrsi za 3 minuta a desava se, onda i ja nemam sta da drljam jos pola sata nego svrsim sacekam malo i onda opet polagano....
 
Aleksej_BASO:
E pa dobro, kontrola je nesto drugo.....

U principu i ja mogu da malo kontrolisem ali kada mi riba svrsi za 3 minuta a desava se, onda i ja nemam sta da drljam jos pola sata nego svrsim sacekam malo i onda opet polagano....

Pa dobro to jeste... kad je tako brzo onda mi ne preostaje nista drugo nego da ga izdrkam ;)
Ali u svakom slucaju ja sam kao k-urve, imas jedno prskanje pa ti vidi hoces 5 min ili pola sata ja posle toga idem na kunt i do pola noci me ne diraj! :D:D:D
 

Back
Top