Test inteligencije

Truman

Elita
Poruka
22.709
Dobih ga e-mailom pa probajte, i da cujemo rezultate. Samo napomena - ukljucite "Croatian" inace vam nece priznavati ni tacne odgovore. Mora da bude identicno tacnom odgovoru.
Posto je u ekselu morao sam da "zipujem".
 

Prilozi

  • TESTIC___blanko.zip
    4,7 KB · Pregleda: 525
ehehe ti stalno neke testove inteligencije

ako ne znash za web.tickle.com eto ti...ima puno raznoraznih glupljih i pametnijih testova...kao licnost ali mozda ima i neki karijera-iq..ali za ceo izvestaj terba da se plati malo *oko 5$ valjda
 
19! 8)

U roku od nekih 40-50 minuta recimo... posle sam se mucio jos verovanto 15-20 min i nisam provalio ova tri koja mi fale. Ako provalim javicu. Inace mi je trebalo prvo neko vreme da uopste uvatim nit, ona sam nanizao 10 komada, pa jos 4, pa sam se za ostatak bogami dobro mucio.
 
E... ljudi, nisam imao strpljenja pa sam ishcackao resenja za ova dva sto su mi falila i za koja sam 100% siguran da ce svima faliti.
Znaaaciiiii... zaebite, ko resi 20 komada, to mu je puna kapa. Ona dva ce nabosti samo onaj ko zna neke strucne informacije iz dve razlicite oblasti. Znachi ZAEBI.
 
ne mogu da provalim pet a jedan znam sta je ali ne mogu da ubodem tacno kako oni hoce pa pise netacno ali sam provalila taj. ali to radim iz vise navrata ali sta da se radi.
 
Kad_LupimLupim:
E... ljudi, nisam imao strpljenja pa sam ishcackao resenja za ova dva sto su mi falila i za koja sam 100% siguran da ce svima faliti.
Znaaaciiiii... zaebite, ko resi 20 komada, to mu je puna kapa. Ona dva ce nabosti samo onaj ko zna neke strucne informacije iz dve razlicite oblasti. Znachi ZAEBI.
koja dva?
 

Back
Top