da li neko zna ?

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
Na sahrani SMilosevica pored njegovog kovcega stajala je daska (kako kazu -lopata) na kojoj je ispisano njegovo ime i godina rodjenja i smrti. Ta daska nema krsta, ali nema ni petokraku. Na njoj su iscrtana nekakva dva lista nekog drveta koji su ukrsteni.

Da li neko zna sta sumbolizuju ti ukrsteni listovi ? Ovo me veoma interesuje.


 
zato jer mi sada izgleda kao otvoreni radikal..a ta stara sps ljubav ipak tinja u njemu...josh uvek..se sa setom seca...onih dana kad smo pobedili ceo svet,a njemu bilo super..
preshao je na stranu radikala samo zato jer su sad jaci od sps-a
 
no_problem:
И докле са вређањем Милошевићевог презимена. Он није био СМилошевић, него Слободан Милошевић.
Pa nije čovek uvredio prezime, možda ime, ali to je skraćenica, znaš?:lol:
A jesi i ti nekad voleo socijaliste, pa sad zavoleo radikale, jer su jači od SPS?:-D

I da odgovorim na temu: to zna samo MMarković šta je na dasci8-)
 
За све оне који нису такви као што си ти. Покојника називати тако, мислим да је увреда. Замисли када бих ја рекао за Ђинђића да је СМрад
 
Ovaj SMrad je odgovoran za totalnu propast ove zemlje,za izgubljene zivote,za odlazak iz zemlje moje generacije,za cinjenicu da sam veci deo mladosti proveo protestujuci na ulici i u tuci sa njegovim kordonima milicije da bi se moj glas na izborima vrednovao kao i svaciji drugi i braneci svoje pravo na informisanje i sopstveno misljenje,za cinjenicu da su mi tomahavci leteli 78 dana iznad glave................
Cinjenica da je umro ne menja moje misljenje o njemu i nikad necu imati ni trunku saosecanja ni za njega ni za njegovu porodicu.
I u pravu si,zaista bi bilo strasno kad bi ti za Djindjica rekao tako nesto,jer neslaganje sa Djindjicem je bila stvar politickog misljenja,ne slaganje sa SM je bila stvar opstanka.
 
Pa, golub je, sigurno (mira, pretpostavljam)- koliko se sećam to su čak i pomenuli a takvu gravuru su i ranije stavljali narodnim herojima itd. Pa, i vidi s da je glub samo to sada malo izfazoniraju pa, što neko reče, podseća na lišće! (Doduše, možda su i hteli da bude golub od nekog lišća! Lovora?? opet bi imalo simboliku mira!).
 

Back
Top