sam/a

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Jeste li od onih osoba koje su najbolje kada nisu u vezi?
Recimo ja mnogo vise radim na sebi, uspesnija sam i bolje se osecam kada nisam u vezi/ Veza me koci, u njoj stagniram, opustim se, stalno visim sa njim...bla bla nadam se da kontate. Sta je tome uzrok po vasem misljenju?
 
bash se krenulo s temama a?...chudno tako pojavi se neko izbaci 50 tema i samo hop...nema ga...

nisam nishta bolji kad jesam il nisam u vezi...sve ima svoje mane kao i svoje prednosti...

to mozhda sad radish na sebi i uspeshnija si (shta god to znachilo) da bi privukla potencijalne a?...al to podsvesno...
 
Da. I ja bolje funkcionisem sama....sretnija sam...zadovoljnija sobom i zivot mi je hm "u boji ".....a vidis kontradiktornosti u kojoj zivim...obicno tada iako tako "samozadovoljna" ;O) ceznem za nekim ,obicno nocu ,kada legnem pa bi bilo lepo da me neko zagrli ...:OI
 
I nije mi do tipa ni malo verovao ti ili ne. U tom stadijumu mi je zabavan samo mali flert sa odredjenim granicama, tek da vidis da si privlacan nekom i to je to.
A bre Antun pa kad su mi pale na pamet ideje za temu :(
 
Jednostavno kao da se u vezi previse oslanjam na tog nekog. A kad si sam oslanjas se samo na sebe i onda si jaci.
I sto kaze frida zadovoljniji si sobom kad si sam. Iz nekog razloga
 
to je samo tvoj greska
sto se das tako lako
zar ne znas da nadjes vremena samo za sebe
da izadjes sa drugaricama
da odvojis to vreme samo za sebe
da uzivas u njemu
nesto kako day off od momka
 
Mene ljubav pokreće... Odsustvo ljubavi spušta... Retko se dešava da uhvatim duži period kad sam sam a da mi to ne smeta... Doduše, dešava se...
 
bobba:
to je samo tvoj greska
sto se das tako lako
zar ne znas da nadjes vremena samo za sebe
da izadjes sa drugaricama
da odvojis to vreme samo za sebe
da uzivas u njemu
nesto kako day off od momka

N da dobro mala ja sam pala sa kruske :) Imam ja day off nije to problem. Ali jednostavno sve je mnogo bolje kada je svaki dan off. Mozda su za sve potrebne godine, ne sporim ja to
 
Ja funkcionisem bolje kada sam sam, jer cesto nemoze partnerka da me prati, jer nisam spavalica vec radim , studiram, izlazim, a mnoge devojke nemoze da prate taj ritam.
ALI DALEKO SAM SRECNIJI KADA SAM U VEZI, sve mi je super, i sto je vazno samo mi lete neki leptirici okolo...
 
latica:
Jeste li od onih osoba koje su najbolje kada nisu u vezi?
Pa kad sam sama to mi je... nulto stanje mene. Smirena, vesela, družim se puno sa ljudima, radim i učim. Volim da budem sama, to su mi obično produktivni periodi. :D

A kada sam u vezi veliki uticaj na moje raspoloženje ima taj neko pored mene. Nisam nesamostalna ni tada, doduše. Samo deo energije i vremena ulažem u ono što zajedno radimo, odlučujemo itd.
Volim i da budem u vezi, ali dobroj. :D Loša me uništava, pa nisam produktivna osoba tada.
 
chika_doktor:
ko se jednom od mlijeko opece taj u jogurt duva... :D :D ;)


Ja se vec dva puta "opekla na mleko", pa sta :wink:
Nije kraj sveta...
Idemo dalje :wink:

Ma, kad se pojavi neka pa ti malo zavti mozak, neces moci da odolis izazovu. Neces se setiti ni mleka ni jogurta :lol:
 
Zana:
Ja se vec dva puta "opekla na mleko", pa sta :wink:
Nije kraj sveta...
Idemo dalje :wink:

Ma, kad se pojavi neka pa ti malo zavti mozak, neces moci da odolis izazovu. Neces se setiti ni mleka ni jogurta :lol:

mozda je kod mene bilo malo mucnije...da ne ulazim u detalje..i ne kvarim ovaj lijep dan... ;)
 

Back
Top