Kako zategnuti unutrašnji deo butina?

Iskorak ti nema nikakve veze sa unutrasnjim delom butine...
Cucanj mozes da radis ali i tu imas varijacije... mozes da radis klasican i onaj gde su ti stopala sa strane(kao patka)...
Imas jos dosta vezbica(zenskih) za unutrasnju butinu... legnes na desnu stranu i podizes desnu nogu ka gore... hmmm ako si me razumela sad svaka cast :)

@maja
Cucnjevi do pola ne znace nista - ako su pravi cucnjevi a ne "patkasti"... kod ovih pacijih ides do pola jel realno i ne mozes nize a kod pravih je bas itno da idu skroz do dole
 
Kaa:
Borise,ne zaleci se...ovo mi bre mnogo sumnjivo "kako da zategne unutrasnji deo butina"...mislim,sta ti je prva asocijacija...

E stvarno, izgleda da žensko ne može da postavi ovakvo pitanje a da izbegne ovakav komentar. ;-)

Pokušaću sa "pačijim" čučnjem. Vežbe me malo previše asociraju na nešto što treba da se odradi 555 puta...i od njih se dobije fina upala mišića ali su mi dosadne :(, brzo počnem da zabušavam...više mi leže tegovi.

Srećom je sad toplo pa je lakše da se vozi bicikl, ide na plivanje...imam osećaj da je pored salceta i celulit umešao prste... :(

Hvala na savetima :)
 
ajd da probam da objasnim vezbu:
legnes recimo na levi bok, leva noga ispruzena, celo telo zategnes i ispravis da budes u jednoj ravni, desnu nogu savijes u kolenu i oslonis na pod, takodje se oslanjas levim laktom na pod...i podlakticom...ondaaaa...stopalo leve noge ti je okrenuto tako da su prsti ka tebi (poenta da zategnes list) i paralelno s podom...e onda pocnes da odizes levu otprilike do kolena. bitan moment je ostanes na levom boku i ne zabusavas oslanjajuci se na guzu!!
eto... oznojih se samo dok sam sve ovo napisala :D
 
I u Lokici je tako. Znaci legnes na bok, jedna noga je na podu u vidu slova V , a drugu dizes i lepis na nju. A onda donju nogu ipruzis i dizes gore dole od poda, a nogu preko stavis na pod..znaci odovjis ih.. A joooooooj..ne znam kako da objasnim :(
Jel neko zna kako se skidaju sa klipova neke slike..pa mogu tako da prilozim???
 
e, ima jos jedna, sad sam se setila:
stojis. noge blago savijene u kolenu, razmak nogu odgovara sirini kukova. e sad...iz tog polozaja guras jedno koleno ka drugom, da bi se spojili na sredini. naravno ne da mlataras nogama, nego polako, polako, kao da izmedju kolena imas oprugu koju moras da sabijes. verobvatno neces uspeti da spojis kolena, ali poenta je da ih priblizis i odmaknes. ili za pocetak (ako nisi razumela to sa "oprugom" )) neka te neko drzi za kolena i pruza otpor :D
 

Back
Top