da li je neko bio u keniji?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: da li je neko bio u keniji?

Početnik
    Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Talking da li je neko bio u keniji?

Putovala bih u Keniju u avgustu ali sam cula razne price o virusima, zutoj groznici, malariji... Pa ako ste bili ili planirate a imate vise informacija o tome, bilo bi lepo da ih podelite. Gde je najlepse, sta ne treba propustiti i sl...thanks

Primećen član gudajoka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: da li je neko bio u keniji?

Trebala da idem ali otkazano. Ali je bila moja drugarica i kaze da je divno, posebno pogled na Kilimandzaro.
    Moras primiti obaveznu vakcinu protiv zute groznice, nazovi Institut za tropske bolesti, ili tako nesto slicno u BG. Gorepomenuta drugarica je imala grozne nuspojave nakon vakcine, ali to je individualno. Protiv malarije ne treba nista ako neces ici van grada. A ako hoces imaju neke tabletice ali su poprilicno opasne, ne preporucuje se trudnoca sledece 3 godine. Najrobi je valjda ogroman, poprilicno urban za Evropske standarde i skup, tako sam cula. Spavanje bez mreze za komarce ni u ludilu. Ne mogu da se setim sta mi je rekla drugarica za vizu, mislim da se dobija na aerodromu ali samo kad prikazes "zuti karton" (da si vakcinisana protiv zute groznice)
    Toliko...

Početnik
    Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: da li je neko bio u keniji?

Citat Original postavio gudajoka
    Trebala da idem ali otkazano. Ali je bila moja drugarica i kaze da je divno, posebno pogled na Kilimandzaro.
    Moras primiti obaveznu vakcinu protiv zute groznice, nazovi Institut za tropske bolesti, ili tako nesto slicno u BG. Gorepomenuta drugarica je imala grozne nuspojave nakon vakcine, ali to je individualno. Protiv malarije ne treba nista ako neces ici van grada. A ako hoces imaju neke tabletice ali su poprilicno opasne, ne preporucuje se trudnoca sledece 3 godine. Najrobi je valjda ogroman, poprilicno urban za Evropske standarde i skup, tako sam cula. Spavanje bez mreze za komarce ni u ludilu. Ne mogu da se setim sta mi je rekla drugarica za vizu, mislim da se dobija na aerodromu ali samo kad prikazes "zuti karton" (da si vakcinisana protiv zute groznice)
    Toliko...
    Hvala.... A mislila sam da odem tamo na medeni mesec pa mi se sve te ydravstvene mere ne dopadaju...

Slične teme

1. Neidentificirani zločinac uhvaćen u Keniji!
    Autor tu tu tu u forumu Politika
    Odgovora: 145
    Poslednja poruka: 27.03.2009., 19:06
  2. u Keniji uhičen ratko mladić
    Autor gost 159591 u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 26.03.2009., 22:36
  3. Tko je živio u oblasti kod Viktorija jezera
    Autor LICANIN2008 u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.01.2005., 03:23

Pravila za slanje poruka