Humanost

  • Začetnik teme chika_doktor
  • Datum pokretanja
C

chika_doktor

Gost
Iako znam da je licemjerno pricati o dobrim djelima pitam forumashe: Sta je to najhumanije sto su uradili u zivotu?
Evo ja sam svoju humanost najvise iskazao u proteklom ratu. Jednom prilikom sam spasio 20 muslimana od sigurne smrti..Naime, zakovao mi se mitraljez... :D :D Aj sad ozbiljno!!!
 
Ne vidim svrhu teme, shta bi sad svi trebali da se pohvale sa svojim dobrim delima, mislim da je malo glupo da ljudima koje ne poznajemo nabrajamo svoja dobra dela, to shto smo humano uradili uradili smo i nastavicemo.... Ne bi da kvarim temu, to je samo moje mishljenje.
 
ne vidim ja svrhu vecini tema ovdje...tipa..sta si yebo, kad si yebo, shta jedes itd..pa opet teme opstaju..npr. tema za kukavice..a kontao sam nesto u tom kontekstu...ristekpa..
 
Evo vam prava pesma.
Zbogom prvi nerodjeni sine zbogom ruzo zbogom ruzmarine zbogo leto jeseni i zimo odlazimo da se ne vratimo zbogom majko sestro i nevesto odlazimo na sudjeno mesto Hriste Boze raspeti i svet Srpska vojska na kosovo let.....
 

Prilozi

  • padobranci_vezba2.jpg
    padobranci_vezba2.jpg
    2,4 KB · Pregleda: 67
Ne bih izdvojilča nista konkretno - nisam ucinila nista narocito, ali stalno vodim racuna o malim stvarima: banalno je kada se navede, ali nislim da nije beznacajno.
Vazno je da covek ima takvo stanje svesti da ima stalno da umu dobrobit drugih ljudi i kada nema nikakvog interesa, i kada te ljude ne poznaje...
Dobro je i za onoga ko daje i za onoga ko prima.
 

Back
Top