Sta mislite o Josh Harnettu???

Jeste, dobar je taj film, svidja mi se radnja, sve je tako zapetljano i nemas pojma gdje se nalazis a na kraju sve dodje na svoje mjesto! :-) On je tu sve dobro odglumio, dobro je odradio svoj posao kao i ostali clanovi glumacke ekipe!
P.S. - dobara ekipa glumaca! ;-)
 
Aaaa...Josh...Obozavam ga, super je lik...Svidja mi se taj njegov decacki izgled, nikad ne bih rekla da ima 28 g...Ima zavodljiv osmeh...extra je zgodan...pravi shmele ;-) ...Jel ste gledali Fakultet straha ? Tu je odlican :-D , i prvi put sam ga gledala u tom filmu...Dobri su mu i Druga zena, Pearl Harbor, 40 dana i 40 noci...
 
Nikad chuo za ovog glumca
huh.gif
 
Sunflower girl:
Aaaa...Josh...Obozavam ga, super je lik...Svidja mi se taj njegov decacki izgled, nikad ne bih rekla da ima 28 g...Ima zavodljiv osmeh...extra je zgodan...pravi shmele ;-) ...Jel ste gledali Fakultet straha ? Tu je odlican :-D , i prvi put sam ga gledala u tom filmu...Dobri su mu i Druga zena, Pearl Harbor, 40 dana i 40 noci...

Slazem se sa tobom u svemu sto si napisala!!! :lol:
Da, gledala sam The Faculty, mada mislim da je meni bio prvi film u kojem sam ga vidjela Halloween H20: 20 Years Later. ;) Neki dan sam gledala Wicker Park odnosno Druga zena i bas sam uzivala u filmu, jeste da sam ga gledala i prije ali ... svejedno mi je bilo fino pogledati taj film.
Jesli li gledala Lucky Number Slevin? To je isto odlican film!
 

Back
Top