CG TABLE...POSHTENO PLACENO...BLOKADA ISPRED SKUPSHTINE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 
Ali morace neko isterati svoje.Mi (gradjani) ili oni (politicari) ,sve jedno.Siguran sam da niko do svog cilja nece stici lako.Vazno je da volja postoji : ) Znam neke ljude koji planiraju da dodju pred skupshtinu na " D DAY " Napravljena je neka,nazovi, akcija vezana za to.Josh se planira,josh se zahuktava...Ma opet ce biti tog glupog sranja zbog tih politicara.Krivo mi je zbog toga ali narodu je sigurno dosta onakvih kao Milosevic (nek` mu je laka crna zemlja).
 
iz vise prakticnih razloga

ima auto koji ne moze da uveze u srbiju ( preko 6 god ili ne ispunjava euro3 )
ima ukraden auto, skinut sa osiguranja ili sa prekucanim brojevima
ima auto ogromne zapremine ( preko 3,5 l je 500 evra u srbiji u cg je 200 e )
ima rodbinu u cg na koju se vodi auto i boli ga uvo
ima varijantu da ga vozi na carinsku deklaraciju sa barske luke
ima varijantu da kupi papire i da samo prebaci table...
 
POP Mare:
Ovde pricate gluposti...
Cekaj malo... a da se odcepila vojvodina jer bi se bunio ako ti je auto registrovan na NS da placas ove gluposti sto ce placati ljudi sa tablama na cg?? :?
I na cg table ne moze da vozi svako... sto niste i vi kupovali auto na cg table??

Prepoznace se oni kojim sam se obracao...
A ko to moze da vozi,koji su to macoru VIP likovi koji su mogli da voze na CG table?
Sad ti macane sto si hteo da budes macan,tvoja greska.
Ja treba da kupim auto ali da sam imao lovu ne bih se upustio u kupovinu auta na CG table,jesam se raspitivao,interesovao se ali sam shvatio da je rizik veliki.
Da smo i tad bili jedna drzava ne biste svi ta kola po Srbiji vozili i strecali se kada vidite da vas zaustavljaju panduri.
Nego,kada bude taj skup kod skupstine,lepo u parku izmedju Skuptine grada i Predsednistva
parkirajte vase CG masine,podignite haube i postavite papire sa cenom,godinom proizvodnje,koliko je presao,koji vlasnik po redu,bas ce biti slika videti na tom mestu Bubanj potok nedeljom!
thumbsup.gif

srbijasmesko7sa.gif
 
PredatorBG11:
A ko to moze da vozi,koji su to macoru VIP likovi koji su mogli da voze na CG table?
Sad ti macane sto si hteo da budes macan,tvoja greska.
Ja treba da kupim auto ali da sam imao lovu ne bih se upustio u kupovinu auta na CG table,jesam se raspitivao,interesovao se ali sam shvatio da je rizik veliki.
Da smo i tad bili jedna drzava ne biste svi ta kola po Srbiji vozili i strecali se kada vidite da vas zaustavljaju panduri.
Nego,kada bude taj skup kod skupstine,lepo u parku izmedju Skuptine grada i Predsednistva
parkirajte vase CG masine,podignite haube i postavite papire sa cenom,godinom proizvodnje,koliko je presao,koji vlasnik po redu,bas ce biti slika videti na tom mestu Bubanj potok nedeljom!
thumbsup.gif

srbijasmesko7sa.gif
Ok ako cemo u licno prozivanje...
Prvo mi odgovori zasto ti ne vozis kola na cg table nego na bg ili koje vec?
Zasto bih se strecao kad me zaustavi murija???
Moj licni primer...
Moji najrodjeniji zive u cg... i kupi moj deda kola... i ovlasti me da ih vozim... a ja zivim u bg... ne vidim probelm...
Zustavili su me mnogo puta do sada i nista... nisu mi nista trazili osim saobracajne i vozacke...
I ono sto kaze hemi za kubikazu nije tacno... 250e je mislim registracija auta od 2000 kubika, za neupucene...

A ovde u bg-u samo ima duplo vise automobila na "prave" strane table nego na cg table... Kako li oni voze ta kola hmmm...

A i kako dodje do toga da mora da se preregistruje jer nece moci da se vozi ja lepo uzmem dozvolu i ovlascenje kao i svi ovi stranci koji voze ovde kola ;)

I niko ne razmislja o ovakvoj situaciji...obrnutoj... neko je rodjen srbiji a zivi i radi u cg... i ima kola na srbijanske table... sad ce on morati da placa crnogorcima pores i slicne stvari da bi mogao da ih preregistruje na cg table i da vozi...

Po meni je najpravednije DONEKLE da se dzvoli preregistracija za DZ automobilima koji zadovoljavaju euro3 a ostali neka placaju ostalo sto treba... a te gluposti za kubikazu... pa ne moze isto da plati preregistraciju po kubikazi golf2 1.8 i npr. bmw iz 2002 sa istom kubikazom:?
A to sa carinom i 20% porez na vrednos za koju ONI procene da vredi auto... kakva je to glupost da oni procenjuju... i jos kao 18% pdv...

I ne zelim da uopste ispadnem macan... a ti predatore lepo idi na lj&s forum pa prosipaj mudrosti...
 
Ne razumem sto se vredjas,lik ti je lepo objasnio situaciju,nego za park ce faliti satori sa rostiljem,pa kad raspale,bice pljeskavica,cevapa,raznjica,biras oces u lepinji ili u tortilji,prilozi,sokovi,pivo,pecenje se okrece,u satoru plasticni stolovi i stolice i da AMSS postavi neku kucicu,standovi sa autoopremom,presvlake,radkapne,navlake za volane,jelenske krpe,jelkice,ma bice to cool.
 
@Pop mare... da ti objsnim nesto. Imam ja strica koji se isto preziva kao ja, zivi u Becu, i NE MOZE da mi da auto na koriscenje. Zaplenice mi. Kapiras? Autrija - CG isto je. Strana drzava.

Sa druge strane, znali ste da je rizik veliki, ali vam je sladje bilo da za istu kintu za koju je u Srbiji mogao da se kupi regularan auto kupiti jaci i bolji. E sad placajte. U slicnoj temi sam vec reko. Sta smo mi 500.000 vlasnika u Srbiji ovce sto smo placali 44% namete za regularan uvoz? Kad sam ja mogo da dam 1000 i kusur evra za euro3 uvoz, zato mislite da ste vi bolji? Nemas para? Kupi golfa II kao sto svi u srbiji voze to isto koji nemaju para. Tako to ide.

Ja glasam da se ne dozvoli uvoz krseva. Samo euro3 i to po redovnim cenama.
 
@Mare
Samo nekoliko konstatacija....

A ovde u bg-u samo ima duplo vise automobila na "prave" strane table nego na cg table... Kako li oni voze ta kola hmmm...
Zaboravljas da je BG mnogo veci grad i da postoji mogucnost da ta kola stvarno voze stranci ;)

I niko ne razmislja o ovakvoj situaciji...obrnutoj... neko je rodjen srbiji a zivi i radi u cg... i ima kola na srbijanske table... sad ce on morati da placa crnogorcima pores i slicne stvari da bi mogao da ih preregistruje na cg table i da vozi...

Za ovakve stvari postoje privremene dozvole (doduse kod nas ne jer smo naopaka drzava ali valjda ce se i to promeniti), ali to auto nikada nece moci da ostane na CG tablama. Kad tad ces morati da ga vratis na srbijanske ;)

Po meni je najpravednije DONEKLE da se dzvoli preregistracija za DZ automobilima koji zadovoljavaju euro3 a ostali neka placaju ostalo sto treba... a te gluposti za kubikazu... pa ne moze isto da plati preregistraciju po kubikazi golf2 1.8 i npr. bmw iz 2002 sa istom kubikazom

Slazem se da je glupost to za kubikazu, ali bih te ispravio kod onog dela za euro3.... treba dozvoliti UVOZ a ne preregistraciju ;)

A to sa carinom i 20% porez na vrednos za koju ONI procene da vredi auto... kakva je to glupost da oni procenjuju... i jos kao 18% pdv...
Carina je 20% na procenjenu vrednost vozila, a PDV je 18% od vrednosti vozila sa carinom. Ta "glupost" da oni procenjuju vrednost automobila se primenjuje vec godinama i postoje katalozi prema kojima se utvrdjuje procena. To je inace standardna procedura i kod najobicnijeg prenosa vlasnistva ;)
 
pa ima veze!
kupili ste kradena kola po bagatelnim cenama, na PG table npr...
i sada hoćete još i za dz da ih preregistrujere na srpske tanble..
e, pa neće da može!
opet te pitam jel ti ličimo na budale?
ja sam suto dotelala iz CH, bila je mnoooogo jeftinija varijanta da vozim na CG table...tačnije BD,
jer i moj deda živi dole (nije crnogorac, al mu tamo prebivalište)..
ali nisam htela da muvarim, već sam uvezla auto redovnim putem.
znači šta? sada ste VI oštećeni?
pa niste, ova država je oštećena time što ste kupovali takva kola, niste ih legalno uvezli, i vozate ih po ovoj teritoriji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top