EP u Portugalu za mlade!

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
Neka ovo bude topic za EP posto vidim da ga nema!
Plave nade danas igraju protiv domacina!
A kakva je atmosefera u timu dovoljno govori podatak da su se dvojica za sada nepoznatih igraca potukli na treningu pred danasnji mec!
Izvor b92-odnosno portugalski mediji :roll:
 
Ako pobedimo ovu onda mi i Nemci cemo imati po 3 boda, Francuzi 6 bodova, a Portugal bez bodova. Problem je sto u zadnjem kolu igramo sa Francuzima koji igraju odlicno. Ukoliko Nemacka pobedi Portugal u zadnjem kolu mi nemamo nikakve sanse za prolazak.
 
frozen1982.:
Jankovic ponovo promasio prazan gol......daj decko je nekim chudom zalutao u svet fudbala
Nas trener degen iskoristio samo 1 izmenu....
Francuzi ce nas rasturiti
Kako znas? Mislili su da cemo izgubiti i od Portugalije. Imali smo i katastrofalan kurs ovde:3,5 Portugalija 1,75. Francuzi nam leze. Ubicemo i njih! I jos nesto: Da li i za Bekhema, Figa,Sevcenka... kazes da su zalutali u svet fudbala kada promase penal a ne jos iz igre prazan gol?
 
v.v.ilic:
Kako znas? Mislili su da cemo izgubiti i od Portugalije. Imali smo i katastrofalan kurs ovde:3,5 Portugalija 1,75. Francuzi nam leze. Ubicemo i njih! I jos nesto: Da li i za Bekhema, Figa,Sevcenka... kazes da su zalutali u svet fudbala kada promase penal a ne jos iz igre prazan gol?
Ne znam koliko dugo si u Ceskoj, ali treba da znas da je Frozenova reakcija najnormajniji komentar na danasnju utakmicu :-D . Moramo mi nekoga ipak malo ocrniti :wink: .

Neka su oni nama dobili i neka tako nastave, pa i da su svi zalutali :-D

Pozdravi...
 
DeteSunca:
Ne znam koliko dugo si u Ceskoj, ali treba da znas da je Frozenova reakcija najnormajniji komentar na danasnju utakmicu :-D . Moramo mi nekoga ipak malo ocrniti :wink: .

Neka su oni nama dobili i neka tako nastave, pa i da su svi zalutali :-D

Pozdravi...
NE MORAMO mi nikoga ocrniti. To je u nasem mentalitetu. Inace, u ceskoj sam 15 godina i malo sam korigovao svoje reakcije. Cesi svoje komentare daju sa velikom dozom humora, ali bez uvreda. Svidelo mi se to. A ne moramo nikoga vredjati time sto cemo mu reci da je degen. Moze se uvrediti i pristojnim recima, kao "zalutao u svet fudbala". To je mnogo bolje i efektnije. Pozdravljam istomisljenike. Pamtim te iz jedne od predhodnih diskusija. Bio si pristojan. CAO
 
frozen1982.:
Dobro,Bosko ce biti novi Bekem,Banegad ce biti odushevljen.
Btw.znas li ti koliki je raspon izmedju te dve stative?U pravu si,.....talenat je to promasiti.Bar nije dobio crveni karton.
Znam koliki je raspon izmedju stativa, bio sam golman (kao pionir) i napadac(kao omladinac) a sada sutiram spicerajkom i ne mogu da dobacim do gola sa sesnaesterca.
 
v.v.ilic:
NE MORAMO mi nikoga ocrniti. To je u nasem mentalitetu. Inace, u ceskoj sam 15 godina i malo sam korigovao svoje reakcije. Cesi svoje komentare daju sa velikom dozom humora, ali bez uvreda. Svidelo mi se to. A ne moramo nikoga vredjati time sto cemo mu reci da je degen. Moze se uvrediti i pristojnim recima, kao "zalutao u svet fudbala". To je mnogo bolje i efektnije. Pozdravljam istomisljenike. Pamtim te iz jedne od predhodnih diskusija. Bio si pristojan. CAO
Znam je kakvi su Cesi, devojka mi zivi u Ceskoj, otprilike kao i ti, pa cesto odem tamo. Mada, da budem iskren, meni se vise svidja nas direktni humor :-D .

Toliko, da ne zezamo temu :-D
 

Back
Top