Roger Waters 18. jun Atina - organizovano
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Roger Waters 18. jun Atina - organizovano

Ističe se Arnold_Layne (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Roger Waters 18. jun Atina - organizovano

http://www.internettravel.co.yu/
    http://www.internettravel.co.yu/programi/waters.pdf

pozdrav svima. kao što vidite, posle mnogo godina Roger Waters (Pink Floyd) dolazi makar blizu Beograda. sviraće u predgradju Atine, i biće nezaboravno.
    e sad, problem je u tome što, kad sam zvao agenciju danas, rekli su da ako ne nabave 20-tak ljudi ništa od puta. do sada se prijavilo 8!!! da, samo 8 ja ću da se prijavim sa još 6 ljudi, pa ako je neko zainteresovan....

za detaljnije informacije pogledajte sajt ili idite u Belvi Travel agenciju koja se nalazi u Kosovskoj ulici, ona organizuje ovaj put....

ajmo fanovi!!
    Aristotel: "Drag mi je Platon, al' mi je Draza Mihajlovic"
    -----------------------------------------------------------------------------------
    "Nijedna maca koja voli ribu nije takva da je ne mozemo nesto nauciti. Nijedna maca bez repa nece se igrati sa gorilom. Mace s brcima uvek vole ribu. Nijedna maca koju mozemo nesto nauciti nema zelene oci. Nijedna maca nema rep ako ima brkove. Prema tome, nijedna maca sa zelenim ocima nece se igrati sa gorilom."

Ističe se Arnold_Layne (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Roger Waters 18. jun Atina - organizovano

da podignem temu
    Aristotel: "Drag mi je Platon, al' mi je Draza Mihajlovic"
    -----------------------------------------------------------------------------------
    "Nijedna maca koja voli ribu nije takva da je ne mozemo nesto nauciti. Nijedna maca bez repa nece se igrati sa gorilom. Mace s brcima uvek vole ribu. Nijedna maca koju mozemo nesto nauciti nema zelene oci. Nijedna maca nema rep ako ima brkove. Prema tome, nijedna maca sa zelenim ocima nece se igrati sa gorilom."

Slične teme

1. UNMIK: nasilje organizovano
    Autor zvezdarac81 u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.03.2008., 20:11
  2. Roger Zelazny i njegova dela
    Autor infidel u forumu Književnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.01.2006., 22:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor