Forum.Krstarica.com

BGD-Platform

Iskusan
Poruka
6.095
Sta je sa ovim forumom ?

Koliko sam primetio ima par ljudi koji i dalje su voljni da pomazu ljudima nad problemima za njih na prvom mestu svaka chast ! Ali i oni polako odustaju, i odlaze...

Za ostale....

Na (Kompijuteri i Internet) sve se svodi na to da iznapusavate nekoga sto bolje umete bilo izmedju sebe ili nekog novog pridoslog, moderatora nema uopste kao i uvek...

Nigde nema zajednichke akcije (Svi zajedno "BSBS") da se napisu neki tekstovi da svi zajedno nesto doprinesemo ovom forumu "ozivimo ga bukvalno svojim znanjem" i odgovorimo na pitanja (normalno) drugima "ako vec znamo" vec ko kurvice cutite i podjebavate bez obzira znali odgovor ili ne, chemu to ?...

Ljudi polako odlaze sa ovoga foruma...

Svaki drugi odgovor na operativne sisteme je reinstal ... Svi nesto znaju svi su pametni ali kad naidje problem, reinstal je kljuchna rech i samo to vazi. Ko god nesto napise pogresno obavezni su tu "likovi da se jave i ispravljaju na rechima".

Sajtovi...
Codemaker "uz postovanje"... bilo ko da prikaze svoj sajt napravljen konstanto iznapusava ljude kako im nevalja i kako je to neko negde ukrao kako je sada to lose "sta ti znas mozda je to neko dete od 12 godina i jednostavno pochinje sa time" i zatim ga slede ostali kao primer? Chemu to? .... zapitao sam se sinoc dok sam pregledavao postove drugih.

Ako mislite da je poenta u tome da svi sve vec znate i da vam netrebaju odgovori na pitanja, onda nastavite sa takvim stavovima... Meni to nesmeta, ima jako jako dosta foruma na netu to je najmanji problem, malo mi je jedino glupo.
Sve odlazi u kuwac nista nije u redu ? Chemu to ?

Al sto moze lako kad moze tesko i komplikovano khek.... shvatite kako hocete :roll:

I da verovatno ce neki Moderator zakljuchati ovu temu sto pre to bolje (mhmhmh znaju oni zasto :wink: )...

Ali bar razmislite o svemu ovome WTF ? (Znate sta hocu da kazem) ? :roll:
 
BGD-Platform:
Svaki drugi odgovor na operativne sisteme je reinstal ... Svi nesto znaju svi su pametni ali kad naidje problem, reinstal je kljuchna rech i samo to vazi. Ko god nesto napise pogresno obavezni su tu"likovi da se jave i ispravljaju na rechima".
Ovo je ono sto je najcesce i sto me mnogo nervira, mislim da apsolutno gramatika (srpskog jezika) je nebitna na podforumima racunari i internet.
Medjutim stvar je u tome da su to najcesce klinci koji nemaju znanje da pomognu na drugi nacin, a zarko zele da imaju neki veliki broj postova, pa postuju ovakve stvari.
Kako ovome stati u kraj, e to je malo problem ...
 
Ma verovatno je Platforma u pravu...
Mozda i ja preterujem sa kritikama, uvek neko negde pocinje i naravno ono sto uradi nije savrseno.
Pokusacu da budem "konstruktivniji" u buduce.

Medjutim, mnogo puta me izvede iz takta neko ko:
- Ne procita sta je vec napisano, o cemu smo vec diskutovali
- Ne pogleda malo po netu sta se radi od sajtova, vec tresne neki sajt koji sa dizajnom ima veze kao zaba sa kvantnom mehanikom
- Pita nesto sto se moze ili naci u Helpu ili zahteva samo malo razmisljanja, ajde da mi zvacemo
- Salje na ocenjivanje sajt koji lici na 10000 sajtova pre njega, i nema nikakvog razloga da se uopste oceni
- Ljuti se ako sajt nije ocenjen kao remek delo
- Postavlja temu sa istom tematikom kao ona ispod njega
- Postavlja temu sa naslovom "Kako...", "Sta..." ili samo "..."
- Bombarduje raju raju sa "najnovijim ekstra forumom"
- Po 1000 put pita kako da pocne a web-dizajnom a malopre o tome pisano
- Zanima se kako da postane naj-haker
- Trazi key za programe
itd
itd

Tako, da jeste, ovaj forum (mislim na deo o racunarima) stvarno postaje mesto gde svracaju samo oni koje su vec "odyebali" sa ozbiljnih racunarskih foruma, gde stvarnio ima sta da se nauci i pita, i gde ce se retko naci nesto od gore nabrojanog. Prava uzivancija citati i diskutovati sa ljudima tamo. Ovako, kad mi neki nadebudni pocetnik, koji nije cestito ni pokusao da nesto procita, ljutito odgvori, uvredjen sto mu to kazem, nema ni smisla bilo sta reci.

Kao da se radi o "obdanistu" za IT pocetnike. Koliko ste videli stvarno ozbiljnih pitanja u zadnje vreme? Onda se pojave razne budale kojima je jedini cilj da se svadjaju ili zavitlavaju ljude ovde. Kako onda nesto ozbiljno izdiskutovati?

Ne pokusavam ja nesto da opravdam sebe, verovatno je Platforma u pravu, ali je definitvno i tacno ovo gore. Tako da diskusije i idu u nekom pravcu koji nikome zapravo ne donose nista korisno. Sta ima korisno u diskusiji "koji je monitor bolji", "sta mislite koji je browser najbolji" i "misljenje o konfiguraciji" itd,itd. U takvoj situaciji, pogubimm valjda i ja kriterije sta i kako odgovoriti ili izdiskutovati.

Kako da covek ne poblesavi kad se malo malo pojavi neko sa pitanje "kako da napravim animaciju" na primer? Pa jel' taj blesav ili nikad nije video internet ni cuo za neki od takvih programa ili ne zna da trazi ili nece - neka mu drugi po 1000 puta odgovara. Pa onda kad mu se da predlog, sledi pitanje - a ima li neki jos bolji! Pa yebote, ni ovaj ne znas da koristis. A ako ne zna da potrazi, procita na netu, neka batali posao odmah, ako ni za to nije sposoban.
Uzmi brate bilo koji program koji nadjes na netu pa probaj, brzo ces znati kakav ti tacno odgovara pa ces znati i potraziti - i kupiti ako treba.

Jalove diskusije oko nekih alata ne vode nicemu jer se sve svodi na "ciji je veci"
Mnogo puta na neke stvari znam odgovor ali ne pisem, jer ne mogu da verujem da dasa nije ni poksao da nadje resenje iz nekog helpa vec ajde da pitam, neko ce vec potrositi svoje vreme da mi sazvace odgovor...
Koliko sam samo puta za 12 sekundi nasao na google neki link i ubacio ga kao odgovor, sve besan sto sam uopste to uradio, jer cova nije nasao za shodno da se bar malo potrudi...
A o pismenosti da i ne procam. Slazem se da nije bas vazno kako je ko gramaticki tacno slozio recenicu i da li ima "omanjivanja" prstiju na tastaturi. Ali ako neko napise kao pitanje nesto poput (karikiram ali izgleda ne bas previse): ".. mi kaze da nece ali kod brata bez modema konekcija, kuci nije, zasto....." - sta da uradis a da ne odgovoris da se sabere malo?

I da ne rastezem diskusiju, ali zaista je Platforma cacnuo u problem koji i mene vec muci duze vremena i zao mi je sto je to tako.
Treba sami da se nekako organizujemo i stvarno podignemo ovaj podforum na neki vislji nivo
 
Resenje je jednostavno, treba postaviti Code-a za moderatora,
ili nekog slicnog odgovornog ko je 24/7 on-line i onda postaviti
lepljive teme sa sadrzajem:

"Bla,bla,bla...teme koje postavite bice izbrisane bez obavestenja
u slucaju:

- nekorektnog naslova('Treba mi...', 'Pomoc...' , 'Ne znam sta mu je...')
- nerazgovetnog pitanja
- postavljanja pitanja na koje je vec mnogo puta detaljno odgovoreno
- postavljanje pitanja koje vec postoji na poslednjoj strani
- postavljanje pitanja bez ikakvih detalja"

I onda jos samo napisati jedan korektan primer.

Mozda nije potrebno posatvljati nekog novog moderatora ako ovo mogu i hoce
da urade sadasnji,meni je svejedno.

Ovim bi se 80% problema resilo ili bi se naucili kako se postavljaju teme ili
im teme ne bi bile postavljene u svakom slucaju, problem resen.
 
Hehehehe,,,

Ova tema za mene nije iznenadjenje niti je meni ovo novo... I sam sam bio toliko uporan da se neke stvari promijene i da se poboljsa toliko toga...

Mogli ste da primjetite da i sam sve manje i manje pisem i da sve manje i manje obracam paznju na mnogo stvari...
Iskreno receno nisam od juce na krsti i nemam veliki broj postova iz prostog razloga a to sam vec u par navrata pisao da mi broj nije bitan i da mi se rijetko desi da napisem nesto sto nema smisla ili da stavim neki smajli cisto radi reda..

Tacnije, pisem samo ono sto ima koristi, i trudim se da dam ako ne 100% tacan ono bar priblizan odgovor i rjesenje.. posebno ako sam siguran u rjesavanje..

No kako je ova tema da kazem namjenska mogao bih da pisem kako rece Code toliko toga, ali jednostavno ljudi nemam volje.. Nije da sam digao ruke od krste, ali nema poticaja u zadnje vrijeme nikakvih, a moderatore ne mozemo da krivimo za neke stvari, jer i njima su ruke prilicno zavezane sto se tice foruma.. Iz nekih izvora znam da modovi imaju samo malo vise ovlastenja nego mi obicni korisnici i da politiku krste vode neki drugi... Sjecam se samo, da ne prozivam nekih super moderatora krste koji se pojave dva puta godisnje i dodju ovde kao da naprave red i par dana su tu i jednostavno nestanu..

S toga ja cu i dalje da se ponasam kao i do sad..

Koliko budem imao volje, znanja, i naravno raspolozenja cu da pomognem uvijek..

No necu i dalje biti pristalica da pisem svasta da bi mi ispod Nicka stajao ogroman broj postova sto me ni po cemu ne cini velikim...

S toga, ako budemo svi polako mogli da se suzdrzimo od nepotrebnih stvari onda ce da se kvalitet moci da vidi bar malo..

Mnogo srece svima..

Vas GZ.
 
Leka:
Resenje je jednostavno, treba postaviti Code-a za moderatora,
ili nekog slicnog odgovornog ko je 24/7 on-line i onda postaviti
lepljive teme sa sadrzajem:

"Bla,bla,bla...teme koje postavite bice izbrisane bez obavestenja
u slucaju:

- nekorektnog naslova('Treba mi...', 'Pomoc...' , 'Ne znam sta mu je...')
- nerazgovetnog pitanja
- postavljanja pitanja na koje je vec mnogo puta detaljno odgovoreno
- postavljanje pitanja koje vec postoji na poslednjoj strani
- postavljanje pitanja bez ikakvih detalja"

I onda jos samo napisati jedan korektan primer.

Mozda nije potrebno posatvljati nekog novog moderatora ako ovo mogu i hoce
da urade sadasnji,meni je svejedno.

Ovim bi se 80% problema resilo ili bi se naucili kako se postavljaju teme ili
im teme ne bi bile postavljene u svakom slucaju, problem resen.

Mislis? :D
Veruj mi, potpuno greshish!
Stajale su lepljive teme sa apsolutno istim sadrzajem koji si naveo/la...I, sta je bilo, jel to promenilo nesto? NIJE!
I dalje su se desavale iste stvari...teme sa nazivom "Upomoc" "Help" "kako ovo, kako ono"..., pa postovi koji apsolutno nemaju nikakve veze sa temom (primer ark..vrbas ili kako se vec pise nick), pa odgovori kad neko pita nesto vezano za npr FF a onda tona odgovora "IE je shit, koristi ovo ili ono",Itd itd mrzi me da pisem dalje ali zaboravite na to da ce se ovde nesto srediti...Ovakvih tema je bilo vec, bice ih i dalje ali nista se nece promeniti..
ZIvi bili pa videli....
 
Nazalost, plasim se da je Agent u pravu... :(
Nije stvar u tome da detektujemo sta ne valja, vec kako to resiti. Tu nemamo nikakve mogucnosti, cak sto rece GZ, ni modovi nesto nisu "pri oruzju".. Izgleda da neko drugi treba da presece i utvrdi neka pravila koja ce se postovati. Ova koja sada postoje, nisu nizasta, i dalje se ponasa ko kako hoce.

Pa i kad se primene drasticne mere pa se nekome obrise post iz razloga jer je prekrsio sva moguca pravila, isti ume da digne dreku do neba, kao da mu je ruka odsecena...

Svidja mi se primer koji je Agent naveo,u vezi IE i shita... Bas tako se poneki puta povede diskusija. A opet, sve to i zbog toga jer diskusija zapocinje pitanjem koji je najbolji browser na primer. Svaki je najbolji i svaki ima mane i dobre osobine (sem IE) ali nije to razlog da se tema rastegne na nekoliko besmislenih stranica gde pljuvacka prsti na sve strane, pominju se domace i divlje zivotinje, otvaraju i zatvaraju ludnice, pucaju samari a ima i priprema za kopneni napad.....

Mozda bi trebalo neke podforume ukinuti a preciznije podeliti podforume. "Open Source" i "Poslovna primena" su nepotrebne kao nezavisne teme. "Web-dizajn" i "Surferski kutak" mnogi mesaju u celosti, da ne govorim da pod "Softver" podforumom nadjemo postove koji ni sa zivotom nemaju veze a kamoli sa softverom...

Ako malo pogledate ozbiljne forume u vezi IT, veoma cete retko videti naslove tema poput "Kako.."
Veoma cete retko u diskusiji naci pljuvanja i vredjanja i sukobe koji onda nadvladaju smisao teme. Uglavnom se nadje neko ko opemene ucesnike i oni se kulturno izvine i nastave dalje.
Primetio sam da su i diskusije dosta kratke, nema mnogo onih sa 20 strana. Ili se problem resi ili tema zamre jer niko nema resenje... Kod nas imamo teme sa velicinom stranica Rata i mira a rezultat nula!
Na ozbiljnim IT forumima necete naci naziv teme "Sta.."
Na ozbiljnim forumima necete naci nikoga ko se uopste usudi da pita kako da se uputi u svet HTML
Na ozbiljnim forumima nema pomamne diskusije koji je firewall bolji ili slicno

Zbog takve "demokratske" strukture Krstarice, i dolaze ljudi koje su "odyebali" sa ostalih ozbiljnih IT foruma i onda ovde mogu da prosipaju nebuloze, jer su im tamo ljubazno objasnili da su "ludnice otvorene" a i demokratska Krstarica radi prekovremeo, pa nek tamo trucaju o cemu hoce...

Ne mozemo a da ne dobijemo ospice kad neko sajt napisan u Wordu trazi da se oceni. Takvima treba dijagnoza a ne ocena sajta. Uostalom takav vredja inteligenciju svih nas, jer ocigledno nista nije naucio spartajuci internetom pa da uporedi, bego ajde da se zezamo.

Izgleda da je Krstarica postala mesto a pojmom "dobrog zezanja". To na IT delu nikako ne bi trebalo da postoji. Ozbiljna je to stvar, onaj ko tako ne vidi IT, ne treba ni da zalazi ovamo. Postoji Svastara, a i tamo neko pretera pa ga banuju, a takav isti ovde tupi i zavitlava ljude.

U pocetku nekada sam jos i svakodnevno pokusavao da pomognem i odgovorim koliko znam i umem, sve nadajuci se da ce gluposti prestati. Kad sam shvatio da bi po 100-ti puta trebao da predlozim nacin pocetka sa HTML, da po 123 puta treba da prelozim i kazme misljenje o pocetku programiranja, da treba da odgovorim koji je programski jezik najbolji!?!? i da odgovorim na pitanje gde ima slika za web ili dugmica, shvatio sam da nas ili neko zayebava ili da ima veliki broj lenstina ili da samnom nesto nije uredu ... (yebote kolika recenica, zamrsilo mi se u glavi dok sam je samo procitao :) )

Ne znam da li neko od onih koji "drze banku" na Krstarici prati nase diskusije ali neko bi trebao da vise zavede red ili da pusti onda sve niz vodu... (kao sto je intencija izgleda)
U tom slucaju, da polako pakujemo kofere pa da se mozda vidimo na nekom drugom forumu gde oni koje IT zanima mogu saznati nesto, pomoci nekome i biti sigurni da nece trositi vreme na budalastine nekog zaludnog i zluradog tipa/tipicu...

Meni ni na pamet ne bi palo (sve i da mi neko ponudi) da se prihvatim mesta moderatora, previse imam obaveza i posla i ovako a i nesto nemam zivaca da se natezem sa mnogim nedokaznima koji jako rado zalaze ovamo jer ih drugde ljubazno ili ne, zamole da se ciste odande...
Tu treba neko posvecen tome i sa mnogo zivaca i neko ko bi imao dovoljno vremena da nadgleda sta se sve ovde pise i desava.
 
Mnogo istine je ovdje receno i tuzno je da je tako ...
Krstarica lagano tone i to vjerni clanovi iste nemogu, a da ne primijete. Jednostavno nikome se ne da da
uzaludno objasnjava najjednostavnije stvari, od pokretanja programa, do izvrsenja najprostije operacije u njemu. Pretvara se u jedno obdaniste, gdje kao iz vode nicu teme tipa koji je najbolji ..., a sto je najveci crnjak tu dodju ovi klinci i lupetaju te Maya, te 3dstudio, a nijedan od njih nezna ni sta je pixel, niti zna ni 2% mogucnosti ni jednog od njih, a donose zakljucke kako je jedan bolji od drugog. Vrtimo se u krug, i upravo zbog toga starijim clanovima nije mnogo interesantno ovdje, tako da vjerovatno i oni kao i ja polako sele na druge forume, a ima veoma kvalitetnih, prije svega Elite Security, Benchmark itd, dok se problem sa Krstaricom ne pocne rjesavati. Ja licno iz navike redovno navracam na Krstaricu, al' veoma rijetko u poslednje vrijeme postujem, najradije pomognem mladim programerima, jer koliko toliko rade nesto korisno za tim racunarom i pokusavaju da ovladaju rutinom programiranja.
Sve u svemu nadajmo se da ce se odgovorni trznuti i poceti sa profesijonalnijim radom na Krstarici i da cemo podici istu na veci nivo edukativnosti.

pozdrav vijernima ;-)
 
Da, nazalost i ja sam zatekao sebe kako cesce spartam na Elite Security nego ovde.. :(
Bar se nacitam sjajnih postova i diskusije se ne mogu ni uporediti sa ovima ovde, nazalost, jer mi je Krstarica prirasla za srce nekako....
 
Eh stari dobri Elitesecurity, nemam sta da dodam, chista elita zaista... Ali eto videli ste i sami koliko je taj star forum, pa opet na njemu i dalje vlada red (razmislite....) .

Leka je sasvim u pravu potreban je neko ko je zaista 24/ch on line, ili bar neka organizacija da se napravi, da se malo iskoriguje i osmisli kako bi to stvarno moglo da se uradi.

Steta da propadne ovako dobar forum "i ljudi unutar njega" (razumete sta hocu da kazem), koliko je pametnih ljudi otislo sa ovoga foruma samo zbog gluposti koje su pisane "i to jedno te isto svaki put", pa chak sam i ja presao na glupawi "kaladont i ostale teme na svastari".... chak su i moderatori digli ruke ili ih mrzi (unapred ne shvatajte ovo lichno vec samo kao tema, razgovor).

Ovo nije poziv samo za nas obichne korisnike ovoga foruma, vec i za Guest/Usere, Moderatore, Power Moderatore i Administratora... Pokrenite se hajde da svi zajedno nekako nasim znanjem dignemo na noge ovaj forum. Hajde !
 
Trebalo bi pre svega poceti sa striktnim opomenama onima koji ne psotuju pravila.
Dalje bi trebalo ignorisati ili zakljucavati teme koje nemaju smisla i nikom nista nece doneti.
A pre svega bi trebalo reorganizovati podforum - Poslovna primena bi trebala bolje da se definise, nikako da shvatim sta zapravo taj podforum treba da sardzi.
Open source kao sto vidimo uopste nema posete.
Surferski kutak i Web-dizajn svi mesaju.
U programiranje se ubacuje i deo koji se ipak odnosi na Web-dizajn
itd..
Ali, sve to mi mozemo dzabe pricati, ako niko sa Krstarice ne reaguje i bas ih izgleda briga. Po sistemu, niko vas ne tera da dolazite ovde?
Tacno je, to ce verovatno i biti razlog sto cu vremenom barem sto se mene tice, napustiti krstaricu i preci tamo gde ima sta da se cuje, kaze i nauci.

Podforum Racunari, jednostavno nema jasnu koncepciju i pravila ali i moderatora koji bi to sve drzao kako valja.
 
Bas kao sto je napomenuo Leka, treba da postavite codemaker/a za Moderatora, stvarno (bez zezanja sada).

Meni jedno samo ne ulazi u glavu ... Dakle dobili ste status moderatora na ovome forumu, prihvatili ste da budete moderator, zasto onda ne obavljate svoj posao (izuzev pojedinaca) ? To nikako necu razumeti (kratko i jasno). Eto...

Mislim ne mislim ja nista lose o vama, chak naprotiv sve najbolje, i vi ste ipak samo ljudi, ali koja je vasa funkcija na ovome forumu onda ?
 
Ma kakav moderator..
Nemam ja ni vremena ni zivaca da se natezem sa pojedinim nedokaznim likovima. A i da kojim slucajem imam, bila bi to seca nevidjena, ne bi se provukao ni jedan jedini besmislen post, a banovi bi prstali na sve strane, da o zakljucavanju i ne govorim. :) Ali, nema sanse, mora se raditi i zaraditi a ne baktati sa forumom za dzabe pare.

Ima jedan moderator koji mi se mnogo svidja, ne secam se sad tacno na kom forumu - Jomini. Taj sve prati i sve vidi, usmerava ljude, reaguje ako pocne svadja ili pljuvanje, ne libi se da momentalno zakljuca temu ako preteraju, stvarno covek radi svoj posao kojeg se prihvatio. Bravo za njega!

A da niko ne obraca od onih koji bi trebali - ne obraca, kao sto vidimo...
Sta mi mislimo i kako vidimo forum za dalje, nikoga ne zanima....
 
Čitajući sve ovo stvarno nemam mnogo šta da dodam a da ne ponovim ono što je već rečeno... Tačno je da ovaj deo krstarice odlazi u out i to sam primetio na sebi :)
Kada sam se učlanio ovde, vreme sam provodio čitajući postove i diskusije koje su vodili drugi članovi i tako dosta toga naučio... Ali više se to ne dešava, ne zato što sam "sve naučio" već iz razloga što pametnih diskusija više i nema...
Onako kako sam počeo da čitam Krstu, sad čitam ES Linuxo i još poneke forume... Pitanja postavljam uglavnom kad već iscrpim sve svoje ideje i kad pretraga foruma i Googla ne da rezultate. To je ovde možda i najveći problem : onaj ko postavlja pitanje ne želi da se potrudi, već hoće ekspresan odgovor i rešenje njegovog "problema". I niko ne čita sticky teme u kojima je lepo rečeno "Use Google before asking dumb questions"...

Lično, mislim da je bez oštre kontrole i striktnih pravila ovaj deo foruma osudjen na propast... Jer veliki deo Krstarice je neozbiljnog sadržaja, te se ta neozbiljnost prenosi i na "Kompjuteri i Internet" podforum... To naravno ne mora da bude loše, ali ako je u nekim granicama razuma i ponašanja. A ne želim ni da pominjem klince koji su nešto negde načuli pa sad "prosipaju" znanje o tome ovde misleći da neko hoće da čuje šta on ima da kaže o tome...

shit, sad sam pokvario lepo raspoloženje koje me je držalo ceo dan... :) poz

P.S. potpuno podržavam izbor codemakera kao glavnog baju u našemu selu. ;).. no ko god bude bio sledeći mod, želim da mu preporučim da obavezno svrati u Bogutovačku banju kod mog Kraljeva, odlična je za lečenje živaca
 
Zasto tako mislis Codemaker, mislim da bi bio odlichan primer moderatora, nebi bilo trte mrte kod tebe, posmatram tvoj stil pisanja i smatram da bi ochas posla sredio dobar deo jednog dela foruma.

Ma nije u tome poenta Serial Killer, u stvari i jeste u neku ruku... znachi ima nas koji zelimo da pomazemo drugima mladjima od nas, i da uchimo od starijih i razmenjujemo normalne postove bez citiranja sa prozivkama, (neka svako napise svoje misljenje a onaj koji prochita znace ko je dao dobar odgovor i tako dalje....), to se vec odavno vidi... Problem je kako odrzati ovaj forum bez prozivanja, postavljanja nerazumljivih tema i postova, spamovanja reklamiranja raznoga i tako dalje... Arh u sustini znate i sami sta je problem...

Ma ko zna mozda ce "lameri" pogledati ovaj post ako bar nista bar ce shvatiti nesto od ovoga sto je sve gore navedeno. Ko zna mozda i Moderatori razmisle o ovome napokon i krenu napred !
 
Čisto sumnjam da će i jedan jedini lamer da pročita ovo ovde napisano, pogotovo kad su postovi malo opširniji... Pa oni ne čitaju ni ono neophodno, razumeju da je nešto upućeno njima samo ako stoji @njihov_nick pa sve gde to ne stoji izgleda da preskaču... A ne verujem da će "vlast" Krstarice nešto učiniti povodom ove situacije. Njima jednostavno ništa ne znači da li je neko iskusan i respektabilan korisnik ili lame kid koji zlostavlja nečiju dobru volju, sve dok broj poseta forumu raste... (ili bar stagnira, nisam upoznat)
 
nemam sta da dodam, osim da je cekanje odgovornih da reaguju gubljenje vremena...na nekim forumima su moderatori ljudi koji se pojave na netu jednom u mesec dana, takoreci nasumice obrisu par tema, i misle da je posao gotov...
i moj glas za codemakera :)
 
Nazalost, dzaba glas .. :) , u svakom slucaju treba nam neko ko je dovoljno odgvoran, dovoljno pazljiv i da ima neko znanje. Ali, bez podrske od ljudi sa Krstarice niko ne moze ovde nista srediti....
Ja apsolutno ne bih ispunio nicija ocekivanja, jer ne bih imao vremena za ono sto ovde treba uraditi i raditi, pa bi se opet svelo na isto.
Ako se budu ljudi na Krstarici oglasili, lako cemo nekoga izmedju vas izabrati da pomogne u ostvarivanju onoga o cemu pricamo. Medjutim i ako se to desi, bez pomoci svih nas, ni taj kolega nece moci mnog.
 
Ma nema vise smisla biti ovde, otisao sam, pricham u prazno (arh) bar sam pokusao nesto da uradim. Mater im *%*&%$%$ spamersku.... idem u teretanu da dizem bendz i da se napumpavam ahahahaha (ehhhh) trso sam :-( ... ako mi neko smeta ode pola sveta pederchine male napumpane 8)
Ovde su ljudi (........)....(........) i to teske...

Pozdravljam:
Nikodima, Bundevu, Linubg, Obersturmfuehrer, Codemaker (nek bude moderator zasluzio je ajde moderatori bar jednom uradite nesto kako treba (znate sta hocu da kazem) ! ), Iluzionista, Serial, Zool, Sucura onog Whitenicky drz te na lancu ovaj htedoh reci na oku :wink: :-D 8-) bem ga blesavog !... i ostalu pravu ekipu sa ovog foruma da ne nabrajam prepoznace se sami :wink: a za lepotice nek prichekaju... 8-)

Drz te se njih nece vas zajebati ko neke fufice i pederchici sa ovoga foruma koji muvaju sve sto prdne na postu (buhahaha) ko se prepoznao drago mi je .

Puno zivaca i srece sa slepcima na forumu, au da pa zaboravio sam, sreca vam netreba to je za kukavice :wink: :-D.

Odoh do Grchke da malo sagorim, izgorim i iskuliram ovo celo sranje. Ma kad malo bolje razmislim necu ni da se vracam vise !

Moderatori nemojte da zamerite ovo je samo defacto, nista spec. jer zbog moje hegemonije nema monotonije... a, a jel sam im lepo rekao :wink: 8)
Tjale popi neku na moj rachun u kafani ! Ma digni je u vazduh ako hoces, nesme niko da ti prismrdi... samo javni !

Codemaker kad postanes mod. prvi zadatak je da me banujes! :lol:

And dont forget CRNI JE ZVUK ZA SVAKI STRUK !!! :wink: :arrow: 8-) keep it low Kes kolica smekerica brm brm 8-) ~

Pozdrav: BGD-Platform
BGD/Gone
 

Back
Top