Deponija u ulazu...

Cekam kuma

Ističe se
Poruka
2.706
...blizu mojih vrata, a komsika neuravnotezenog ponasanja.Sinovi joj kao ona braca iz filma "Ko to tamo peva"
Ne pomazu ni:
  1. Batine (probali neki pa se pokajali).
  2. Gospoda policajci (bili i pobegli od smrada).
  3. Inspekcije (bili i lagano se udaljili, sa zapisnikom u pederusi).
  4. Tuzbe (Sudovi se ne bave tim glupostima)
  5. Prijateljska ubedjivanja (hebala im sve po spisku).
Sta bi ste vi uradili(konkretno), a da moze da se primeni u praksi.
Nocna mora je pocela pre par dana i ne vidi joj se kraj.
Luda situacija, a resenja (barem normalnog) nema.
 
pridruži joj se.turi i ti svoju kesu sas smećom njojzi podnos tojes metni joj pred vratima
samo paz da ne bačaš kojekakvi računji u to đubre da te ne provale koji si.
jel svi danas gledaju amerikanske detektivske filmove

ma nije ovo neki savet.teo ja to duradim već ne koliko puta al odusto
šta da ti kažem.ćuti i smrdi
 
Ja svaki problem rešavam s kafom, čokoladom i kezom - i ubeđena sam da svaki problem s ljudima može da se reši tako... Baš im malo treba da promene odnos prema tebi :wink:
Nije mi problem da se ponizno nakezim i reknem nešto lepo nekom ko to nije zaslužio ako postoji šansa da postignem ono što 'oću
 
Becky Thatcher:
Ja svaki problem rešavam s kafom, čokoladom i kezom - i ubeđena sam da svaki problem s ljudima može da se reši tako... Baš im malo treba da promene odnos prema tebi :wink:
Nije mi problem da se ponizno nakezim i reknem nešto lepo nekom ko to nije zaslužio ako postoji šansa da postignem ono što 'oću

Jooj,Backy,al se ljuto varas...:) Ima ljudi s kojima moras samo silom,nikako milom...vjeruj...
 
Zovi ekipu s televizije neka snime, pa ce se valjda nadlezni odazvati...
Inace, nema spasa...sem da bezis odatle...
al svi imamo neke kretenske primere iz komsiluka ako ti je za utehu - gde god odes naicices na neki drugi problem ako ne taj...
 
Uh, ovo je baš nezgodno....Ako ti njima pridružiš svoje đubre i staviš na njihovu deponiju, njima neće smetati, oni uživaju u smradu..
Ako ih tužiš, proces traje sto godina, a saznaće u medjuvremenu ko ih je tužio, pa će da te maltretiraju..
Ako platiš nekoga da ih prebije, možda to nije loše, ali ako ne upali..opet si trpna strana
Teško će ići i da promeniš stan, ko če da kupi stan na deponiji, a i iz principa ne treba da popustiš...
Gađaj im praćkom prozore i redovno ih razbijaj, ne mogu da znaju ko je to uradio, njima to sada neće smetati jer je napolju toplo, ali tokom zimskih meseci......
 
Intra ce sigurno znati za jedan slucaj kod nas... Zena je godinama u stanu skupljala pse i macke lutalice i gomilala smece u tolikoj kolicini da je trebalo nekoliko kamiona da to odvuku...
Komsije su se bunile, zvale komunalnu inspekciju i policiju i na kraju je baka iseljena, a stan, ociscen i raskuzen, isto kao i podrum, u kome je bilo jos vise smeca...
 
Meni kad nesto toliko smeta ,sklonim ili platim nekoga da to uradi umesto mene.
Imas onih cigana sto skupljaju smece...za pare bi sigurno bili voljni da porade malo..
ako je u pitanju smece oko vrata a ako nije,molim te pojasni :-?
 
Gazdarica:
Intra ce sigurno znati za jedan slucaj kod nas... Zena je godinama u stanu skupljala pse i macke lutalice i gomilala smece u tolikoj kolicini da je trebalo nekoliko kamiona da to odvuku...
Komsije su se bunile, zvale komunalnu inspekciju i policiju i na kraju je baka iseljena, a stan, ociscen i raskuzen, isto kao i podrum, u kome je bilo jos vise smeca...

Ovo i da razumijem :lol:
 
Imam ja takve godinama, a ovi jos i na prizemlju, pa kad udjes u zgradu smrad te prosto izbezumi pa se molim da lift sto pre dodje. Njima nista nije vredelo, kazne su male, ne slusaju komsije, uzas!!! Ko god da mi dolazi spominje miomirise koji se ne mogu izbeci
 
haha jedino da pocnete da se druzite s njima kao da ih pozivate u goste ali da ih volite jer onda ce izgubiti te navike mozda. ali to je obiman posao ja se ne bih baktala. nadji nesto sto neutralise taj miris tako da kad se saberu dva mirisa ne mirise nista. ali sigurno si i sam kriv za to ja sam sada srecna sto kao da zivim sama u zgradi nemam skoro nikakve odnose ali to moze da me stigne kad tad. nadam se da cu da umrem pre tog trenutka
 
?:
haha jedino da pocnete da se druzite s njima kao da ih pozivate u goste ali da ih volite jer onda ce izgubiti te navike mozda. ali to je obiman posao ja se ne bih baktala. nadji nesto sto neutralise taj miris tako da kad se saberu dva mirisa ne mirise nista. ali sigurno si i sam kriv za to ja sam sada srecna sto kao da zivim sama u zgradi nemam skoro nikakve odnose ali to moze da me stigne kad tad. nadam se da cu da umrem pre tog trenutka
E sad me podseti.
Gledam pre dav dana beogradsku hroniku.
Na cukarici u zgradi covek umro, a posto je ziveo sam komsije skontale o cemu se radi tek kad je poceo da se raspada pa se smrad rasirio po celom ulazu.
Da zlo bude vece, policija odnela telo i zapecatili stan, bez ikakvog ciscenja.
Ljudi u zgradi se zalili svuda i na kraju pozvali medije i televiziju, tako da su dosli nadlezni i ocistili stan.
Inace ljudi koji su govorili u kameru bili su sokirani smradom koji je ostao od sokova i masti ljudskog tela. Uzas.
Zato, kume zovi televiziju a
? stvori kakve takve medjuljudske odnose u RL jer mi virtuelni tesko da cemo da te osetimo :D .( e ovo nije nikakav savet, samo konstatacija)
 

Back
Top