Prebacivanje u drugu gimnaziju

stasnica

Početnik
Poruka
7
Da li neko zna, na koji nacin mogu da se prebacim iz jedne gimnazije u drugu i to po zavrsetku skolske godine. Po kojoj proceduri se to obavlja ? Koje uslove bih morala da ispunim ? Napominjem da nisam ponavljac i da nisam imala nikakvih problema sa skolom i profesorima.
Razlog preseljenja je moje licno nezadovoljstvo nacinom rada u mojoj gimnaziji.
Unapred se zahvaljujem svima na informacijama :)
 
Pa jednostavno trazis ispisnicu, svjedocanstvo i upises se u neku drugu skolu, ako te ta druga skola primi.
Moj prijatelj je iz Vojne gimnazije presao u jednu skolu u BiH, i dobro se uklopio, jer je veoma pozitivna i ugodna osoba. Ako nisu isti predmeti, moraces da polazes razliku(najcesce jezici). Pripremi se, jer odmah na upoznavanju te pitaju zasto si presao i slicne stvari....
 
ocu da se prebaci iz masinske inace upisao sam trogodisnju skolu,sad hocu da se prabcim u saobracajnu cetvrti stepen,vr.dobar sam djak,nemam problema sa skolom,nego jednostavno ne svidja mi se skola,kako mogu da se prebacim,dali mogu odma da izmem ispisnicu i da se upisem u saobracajnu pa tek onda da dajem razliku?ili kako vec??
 
ja sam se prebacila iz drzavne gimnazije u privatnu i to na polugodistu i sad cu iz te privatne da se prebacim u drugu gimnaziju ali posto su gimnazije u pitanju jedino mi je bio potreban razgovor sa direktorom i molba za prebacivanje... tako da vam savetujem kao neko iskusan sa prebacivanjem :-D da prvo zakazete razgovor sa direktorom skole u koju zelite da se prebacite i onda da se sa njim sve polako dogovorite...
 
Interesuje me sta raditi ukoliko se 2 godine ide u privatnu gimnaziju i sada zelim npr da se prebacim u drzavnu gimnaziju.U ovoj privatnoj nemam sve predmete kao sto je latinski drugi strani jezik i biologija.Hocu li ja morati te predmete da polazem ukoliko se budem prebacivao u drugu skolu i interesuje me koliko je to tesko polagati i na koju se foru polaze?kupim celu knjigu pa ucim redom sve do kraja? :eek:
Videcu ovih dana da odem da razgovaram sa sekretarom druge skole ili je bolje da razgovaram sa direktorom?
Hvala unapred!
 
e,a ja bih da se prebacim iz PRVE KG GIMNAZIJE U SRPSKU GIMNAZIJU U BUDIMPESTI,NA KRAJU OVE SKOLESKE GODINE....da li neko zna nekog ko se prebacio,ko ide tamo itd.....
p.s. uopste nzm sto se nisam upisao odmah u budimpestansku,nisam se setio,a imao sam 60 iz skole, 40 na prijemnom,mada bih radio poseban,al biih se upisao....:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
 
Ovako,idem u gimnaziju,treca sam godina,dobar sam djak,nikad nisam pravio probleme sto se tice ponasanja ali sam imao problem sa profesorkom matematike(razredni).E sad hteo bih da se prebacim u gimnaziju u nekom deugom gradu.Nisam zadovoljan radom u ovoj gimmaziju.Da li bih mogao da se prebacim u nekij drugoj gimnaziji iako je ostalo 4 meseca do kraja godine i kako bih mogao.Sta treba da uradim?
 
Ovako,idem u gimnaziju,treca sam godina,dobar sam djak,nikad nisam pravio probleme sto se tice ponasanja ali sam imao problem sa profesorkom matematike(razredni).E sad hteo bih da se prebacim u gimnaziju u nekom deugom gradu.Nisam zadovoljan radom u ovoj gimmaziju.Da li bih mogao da se prebacim u nekij drugoj gimnaziji iako je ostalo 4 meseca do kraja godine i kako bih mogao.Sta treba da uradim?
Šta misliš da se prebaciš u drugo odeljenje gde ona ne predaje(ako ima takav slučaj)?
Što se tiče ispisa, odeš kod direktora i kažeš mu da hoćeš da se prebaciš u drugu školu i eto a pre toga odeš u tu drugu školu i vidiš kako i šta...
 

Back
Top