mrgudna tema

Becky Thatcher

Domaćin
Poruka
3.587
Jel ste se nekad u životu onako, baš propisno potukli s nekim?
Sa sve ručicama i nožicama i iskrivljenim kačketom...

Kad ste dobili nezaboravne batine i za koga verujete da će vaše uvek pamtiti?

Jel ima neka blentava priča na ovu temu?
 
Poslednja je bila 2001. u Ameriki sa Artakom, Jermeninom, mamu li mu mamicinu pokvarenu. Mislio covek da moze sa mnom kao sa Ruskinjama. Prc!
Posle je vikao kako su Srpkinje prave divljakuse i kao sve super.:lol:
 
Био сам 3, 4 пута плав испод ока. Мислим, ништа страшно, неке жешће повреде и то. Јбг...мањи смо били...као перо-лака категорија...можеш да се пеглаш данима, а да ништа страшније не буде...
 
Последњи пут сам се тукла у 7. основне, са једним другом из разреда.
Ја њега случајно звекнула у око док сам гестикулирала и извинила се, ал је он попиздео (не знам зашто) и опалио ми шамар. Онда сам устала и неко време смо се шамарали, а онда ми је потекла крв из усне, па ми је пуко филм и тако сам га звекнула да је треснуо преко клупе и пао доле!

После га је зезала цела школа!
 
Могао је да падне на столицу, на сто, на неког другог....а он је изабрао баш да падне доле - на под! :razz:
 
Mene je starija sestra mlatila svakodnevno dok smo bili klinci, svake batine sam zaslužio, obožavao sam da je zezam.
Onda smo porasli, ja sam postao jači od nje, ali tad više nisam bio u fazonu tuče sa ženskim stvorenjima, tako da joj nikad nisam vratio. Ali sam zato nastavio da je zezam, he he.
I danas je ponekad zezam, čisto da se seti da je nekad bila mlada...
 
Zveknula sam samacrinu burazeru zato sto je prdnuo ahahaa :lol:
Bila sam mozda 3-4 razred osnovne skole a on je dve godine mladji od mene. A najsmesnije od svega je to sto sam ga tako odvalila (nehotice) da mu je trebalo pet minuta da pocne da place i niko mu nije verovao :lol:
 
A tukla sam se brate i u skoli...al samo kad sam bila izazvana :lol:. Niko od decaka nije smeo da me ustine...A secam se jednom da sam se potukla sa decakom koji je bio godinu dana stariji od mene (ja treci on cetvrti razred) zato sto je hteo da mi pokaze kako ne smem da diram njegovog mladjeg brata, koji je pre toga kamenjem gadjao neku jadnu sugavu kujicu sa stenetom. I kako je on dosao sa sve svojim drustvom da se pokaze kao veliki dasa, udario me je i ja ga lepo ni pet ni sest uhvatim za kosu hahha bogami mi je ostao citav pramen u rukama dok smo se valjali po zemlji i u sred te graje naidje neka zena sa ulice uhvati ga za uvo i kaze: Sram te bilo bijes devojcice ajde sad kod nastavnika...:lol: A secam se i moje uciteljice koja je samo prevrnula ocima kad nas je videla i rekla: Pa dobro zar opet ti hahhahaha :lol:
 
Mlatili smo se dok smo bili klinci, a sada više nismo, pa onda idemo na basket i fudbal da se krljamo. Kao "bavimo se sportom", a u stvari se samo mlatimo. Posle završimo kod ortaka čiji otac drži restoran, i ožderemo se, onako premlaćeni
E, sad..najviše sam se tukao sa bratom od strica, ondaaa.. sa bratom moje sestre od tetke koji nije moj brat :) u školi sa svima koji su hteli da se mlate, a najviše sa jednim Đorđem, kome sam kasnije bio kum kad se ženio...
 
Ja sam se tukla kad sam bila klinka8)
Moja mladja sestra je bas bila nejaka i stalno su je deca maltretirala,tako da je njena starija sestra lesila sve decake i devojcice ispred zgrade.Jedino su smeli da je diraju kad sam ja na selu kod bake i deke,ali niko nije smeo da izadje par dana napolje nakon mog povratka. Hahahaha ziva istina:roll:
Nije da se ponosim time,al sta cu.Bas je nisu pustali na miru.Kasnije je nisu dirali,jer je izrasla u smizlica:lol: ,tako da su je decaci jurili hahahaha
Mada,kad bi je neko i danas samo tako mislim da bih mu bez razmisljanja sasula zube.Nije seka jos uvek za bacanje:twisted: - inace sam veoma miroljubiva i prijateljski raspolozena prema ljudima i verujem da ljudi koji me poznaju ne mogu ni da zamisle da se ja sa nekim bijem:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Никад се нисам тукла са девојчицама... Увек ми је било ружно кад почну да се чупају и гребу...то ми је било некако недостојно.
Млатила сам се само са дечацима, и то најчешће са двојицом из зграде који су били 2 године старији, а стално су нам кварили игру. Нико од девојчица није смео да им се супротстави, па сам ја изигравала заштитника. Богами, шамарали смо се жестоко, добијала сам и ја батине, сећам се, али никад нисам хтела да плачем пред њима....него се исплачем после...
 
Becky Thatcher:
Jel ste se nekad u životu onako, baš propisno potukli s nekim?
Sa sve ručicama i nožicama i iskrivljenim kačketom...

Kad ste dobili nezaboravne batine i za koga verujete da će vaše uvek pamtiti?

Jel ima neka blentava priča na ovu temu?

Kad dobijem batine nisam kukao,
bio sam tucen i ja sam tukao...tad sam bio mlad...

Nisam ni sad bas nesto prerastao tuce, ali kad vidim na sta su sve ljudi danas spremni trudim se svim mogucim silama da izbegnem tucu.Prosto je neverovatno koliko sam tolerantan, cudim se sam sebi :lol:
 
E što bi volela da je taj Đorđe jedan drugi Đorđe - njemu bi stvarno dobro došlo malo takvog neraspoloženja a posle bih ja mogla da ga lečim pa da te mrzimo zajedno :lol:

P.S. Al' ja te ne bih mrzela stalno... samo dok je Đorđe tu :P
 
Tukla sam se kao klinka ali nikad sa zenskim rodom.Jednom sam sakom razbila staklo na vratima da otkljucam sobu gde se moj brat zakljucao i citao pismo poslato meni pre mene sve onako naglas i rugajuci se.Tad sam ga nozem jurila.srecom je pobegao.Kad sam bila odraslija podelila sam nekoliko zidarskih samara.
 

Back
Top