Hocu na more u Grcku!!!

Oppressor

Obećava
Poruka
85
Zamolio bih vas sve koji imate neke informacije za povoljne ponude za letovanje za grcku da ostavite ovde, ja se ubi trazeci ali sve je bre preskupo. A ako jos znate i neki sajt po tom pitanju, bio bih naravno vrlo vrlo zahvalan.
 
Oppressor:
A da probas da ne guras nos u tudje dvoriste? Ako sam postavio temu ovde, mora da sam imao dobar razlog za to! Trebaju mi informacije uglavnom iz Beograda. I gledaj da odgovoris na temu a ne da kritikujes samo. Poz
Ne lupetaj, nego gledaj gde postavljas teme!
Informacije u vezi putovanja ces sigurno dobiti na onom podforumu, pre nego ovde! Nema veze iz kog grada ti trebaju informacije, mogao si temu staviti tamo a naglasiti da te zanimaju samo informacije iz Beograda.
Svako ce ti reci da obidjes agencije i to je to. Preskupo ili ne, ali to je ponuda koja se vrti. Ili trazis neku ponudu "ispod tezge", jeftiniju? Nema drugog nacina nego da se raspitujes po agencijama, isto ce ti svako reci.

I koje je to tvoje dvoriste za mene zabranjeno?
 
Oppressor:
A da probas da ne guras nos u tudje dvoriste? Ako sam postavio temu ovde, mora da sam imao dobar razlog za to! Trebaju mi informacije uglavnom iz Beograda. I gledaj da odgovoris na temu a ne da kritikujes samo. Poz
MAJSTORE! MAJSTOREE!
PA TI SI BRE NEVASPITAN!!!
KAŽE SE HVALA NA INFORMACIJI,ALI JA SAM NAMERNO HTEO I OD BEOGRAĐANA DA ČUJEM MIŠLJENJE!
NAŠ DRAGI KOLEGA FORUMAŠ JE HTEO DA TE UPUTI NA PRAVO MESTO, A NE DA TE KRITIKUJE!
OVAKVO PONAŠANJE JE ZAISTA NISKO.TI ZAISTA I NE TREBA DA IZLAZIŠ IZ SVOG DVORIŠTA, AKO GA UOPŠTE IMAŠ...AKO NISI ZAPAO IZ NEKE SOLITERČINE...
ODGOVORILA SAM NA TEMU NA TURIZMU,ONU KOJU SI POSTAVIO,ALI ĆU SADA DA IZBRIŠEM ODGOVOR, JER SA OVAKVIMA NEMAM NAMERE DA KOMUNICIRAM.

MADA KADA SAM MALO PROČAČKALA...KAKAV ČOVEK I MOŽE DA BUDE KOJI GAJI StafordA?
mislim:roll:
 
E hvala vam ljudi, extra ste mi pomogli, pa ovo je samo za pohvalu! A ti pajamaco, ne znam dal si musko ili zensko, ne bih znao ko je od nas odnegde sisao, dal ja sa nekog sprata ili ti sa nekog drveta. Umesto da odgovorite na pitanje, a to se ovde retko desava, vi znate samo da lupate. Vidi ovo, 13 odgovora ni jedan nema veze sa temom.
Vi se ovde ocigleno ludo zabavljate, ovo vam je kao neki izlazak u grad, ludo zezanja, neki imaju i po 10.000 poruka, pa taj ne silazi sa foruma, mozda ne zna da se ponasa u savremenom svetu. Bolje bi bilo da ovaj forum sluzi svrsi nego da je on plod vasih razmirica, glupih i neukusnih komentara. Nadjite bre sebi neku zanimaciju
 
Jos jedna stvar, pajamaco, posto kritikujes ljude koji imaju Staforde, samo mi jos nesto govori o tebi, govori mi da si totalno ne obrazovana po tom pitanju, verovatno si negde procitala da je staford opasan pa resila da ga i ti napadas.Nemas ti pojma, uzmi knjigu u ruke,ako znas da citas, i prelistaj bilo koju knjigu u kojoj se spominju stafordi, neces naci ni jednu jedinu ruznu rec ili nesto negativno o stafordima. Budi malo otvorenijih vidika a ne ko konj, samo napred.
 
Oppressor:
E hvala vam ljudi, extra ste mi pomogli, pa ovo je samo za pohvalu! A ti pajamaco, ne znam dal si musko ili zensko, ne bih znao ko je od nas odnegde sisao, dal ja sa nekog sprata ili ti sa nekog drveta. Umesto da odgovorite na pitanje, a to se ovde retko desava, vi znate samo da lupate. Vidi ovo, 13 odgovora ni jedan nema veze sa temom.
Vi se ovde ocigleno ludo zabavljate, ovo vam je kao neki izlazak u grad, ludo zezanja, neki imaju i po 10.000 poruka, pa taj ne silazi sa foruma, mozda ne zna da se ponasa u savremenom svetu. Bolje bi bilo da ovaj forum sluzi svrsi nego da je on plod vasih razmirica, glupih i neukusnih komentara. Nadjite bre sebi neku zanimaciju


Ti nemoj da vredjas , znas ti otkad sam ja presao 10.000 poruka :lol: :lol: :lol: !!!!

Moj predlog da ides u Grcku u septembru pogledaj cene , 10 dana skoro u svim hotelima verovao ili ne 30-50 EVRA bez hrane naravno , cena sa klimom u sobi je 9 evra skuplja , ali sta ce ti klima !!!!
 
Oppressor:
Jos jedna stvar, pajamaco, posto kritikujes ljude koji imaju Staforde, samo mi jos nesto govori o tebi, govori mi da si totalno ne obrazovana po tom pitanju, verovatno si negde procitala da je staford opasan pa resila da ga i ti napadas.Nemas ti pojma, uzmi knjigu u ruke,ako znas da citas, i prelistaj bilo koju knjigu u kojoj se spominju stafordi, neces naci ni jednu jedinu ruznu rec ili nesto negativno o stafordima. Budi malo otvorenijih vidika a ne ko konj, samo napred.
ne obrazovana nisam.pogotovu kada su kerovi u pitanju.
i neću dalje da komentarišem.
nikada te ne bi napala da si se ponašao kako treba.
imaš prava da se ljutiš, jer za bolje i ne znaš.
pravi način bi bio da si rekao...ok ljudi nisam ja baš tako loš...
nisam imao takta pri odgovoru na temu;)
ajd sad popi nešto da se smiriš:lol: ja već jesam
 
Oppressor:
E hvala vam ljudi, extra ste mi pomogli, pa ovo je samo za pohvalu! A ti pajamaco, ne znam dal si musko ili zensko, ne bih znao ko je od nas odnegde sisao, dal ja sa nekog sprata ili ti sa nekog drveta. Umesto da odgovorite na pitanje, a to se ovde retko desava, vi znate samo da lupate. Vidi ovo, 13 odgovora ni jedan nema veze sa temom.
Vi se ovde ocigleno ludo zabavljate, ovo vam je kao neki izlazak u grad, ludo zezanja, neki imaju i po 10.000 poruka, pa taj ne silazi sa foruma, mozda ne zna da se ponasa u savremenom svetu. Bolje bi bilo da ovaj forum sluzi svrsi nego da je on plod vasih razmirica, glupih i neukusnih komentara. Nadjite bre sebi neku zanimaciju

aha...a tvoja glava mi dođe k'o zamena za devojku...pa te...u mozak... :D nemoj samo da joj kažeš,molim te,to je naša mala tajna...
si to hteo da čuješ?
lepo su ti rekli ljudi da si omašio podforum,bio si bezobrazan,dobio si šta si tražio.

ps

poovučeš me za mojih 7.300 postova...
 
whitenicky:
Ti nemoj da vredjas , znas ti otkad sam ja presao 10.000 poruka :lol: :lol: :lol: !!!!

Moj predlog da ides u Grcku u septembru pogledaj cene , 10 dana skoro u svim hotelima verovao ili ne 30-50 EVRA bez hrane naravno , cena sa klimom u sobi je 9 evra skuplja , ali sta ce ti klima !!!!


Whitenickey ti si poseban lik, hvala na odgovoru, nije bas da mi odgovara septembar ali svaka informacija je ok. Bilo bi mi glupo da poredim tvoje postove sa nekima ciji postovi su totalno besmisleni, ti si i duhovit i odgovoris na temu, za razliku od ostalih. Hvala jos jednom
 
Ajde molim te, objasni mi ako hoces, zasto si postavio temu bas ovde? Ne na Turizam? Tamo se skupljaju ljudi samo iz unutrasnosti, pa ti njihovi odgovori ne trebaju? Kad ti se to pomene, jer verujem da bi tamo dobio kompletnije odgvore, ti to karakterises kao guranje nosa u tidje dvoriste? Bravo decko, bravo!
Sledeci post ocekujem od nekoga na ovom istom beogradskom podforumu u vezi nabavke donjeg vesa, valjda zato sto je beogradsko tziste najvece, ili najvise beruje u ukus beogradjana?
A kad budes trazio vizu za Grcku, zasto ne bi to uradio u mesari na Cvetkovoj pijaci, sta ima bre oni iz ambasade da guraju nos u tvoje dvoriste gde ces ti traziti vizu?
A tek ako se neko bude raspitivao o cenama stanova u Sapcu, jer su valjda ovde u Beogradu ljudi najbolje obavesteni...
Umesto da priznas da si omasio forum i prihvatis, svakako dobronamernu kritiku, ti se drcno obracunavas sa ljudima ovde i brojis im postove. Ko je tebi kriv sto si saznao za kompjuter pre 20 dana, ako cemo tako?
Ajde, smiri malo strasti i odgvore potrazi tamo gde je predvidjeno, zato je forum i koncipran kako jeste. Svadje ostavi za ulicu i tvoje drustvo.

Dok ti lupetas ovde, svi ce povoljniji aranzmani bit rasprodati....
 

Back
Top