LORDI

Ne dopadaju mi se Lordi. Oni mi deluju kao vec vidjeno, samo je fora sto su to uradili na Eurosongu. Oni me podsecaju na nase narodne pevacice i nihove odane prijatelje i prijateljice textopisce, koji stalno pomeraju granice. Mislim da su pobedili samo zato sto je taj finski metal postao nekako suvise mainstream. Vreme Sex, droga i RNR je proslo, danas je sve to, pa, cini mi se, previse scenski nafurano. :-?
 
Pa video sam... To sto se svukla u zenske bokserice, i nabacila neku very kratku maju... I stala u neku pozu tipa: Pogledaj me, vrela sam, cekam te, samo tebe... Gori mi postelja od satena... To uopste ne znaci da je lepa... Neka stavi slikicu iz licne ili djakce knjizice, pa cemo raspraviti. Ako se palis na meso, idi u mesaru kupi 4 kile teleceg buta pa ga gledaj kuci koliko hoces...
 
behemoth:
Pa video sam... To sto se svukla u zenske bokserice, i nabacila neku very kratku maju... I stala u neku pozu tipa: Pogledaj me, vrela sam, cekam te, samo tebe... Gori mi postelja od satena... To uopste ne znaci da je lepa... Neka stavi slikicu iz licne ili djakce knjizice, pa cemo raspraviti. Ako se palis na meso, idi u mesaru kupi 4 kile teleceg buta pa ga gledaj kuci koliko hoces...
to choveche!!!
 
behemoth:
Pa video sam... To sto se svukla u zenske bokserice, i nabacila neku very kratku maju... I stala u neku pozu tipa: Pogledaj me, vrela sam, cekam te, samo tebe... Gori mi postelja od satena... To uopste ne znaci da je lepa... Neka stavi slikicu iz licne ili djakce knjizice, pa cemo raspraviti. Ako se palis na meso, idi u mesaru kupi 4 kile teleceg buta pa ga gledaj kuci koliko hoces...

jel ti imas problema sa zenama???ili sta ja znam?
 
pa dobro je chovek rekao samo shto to nisu boxerice nego shorc,ona mi je drugarica,ali mi je glupo staviti takvu sliku u profil,meni se moja svidja...hehehehe :twisted:
 
Seksualnost i seksipilnost... To ili posedujes ili ne... Moze i manje lepa devojka da bude seksipilnija od npr Natase Bekvalac samo ako je drugacije obucena... Minici su jeftini... mnogo su profurani. Smaraju!
 

Back
Top