PSP
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: PSP

Obećava
    Učlanjen
    17.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano PSP

Jel ima neko da je skoro polagao za psp, ako ima neka mi se javi na pvt, hitno je, hvala!

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano Re: PSP

Ja sam polagao pre godinu i po dana, tri moja ortaka polazu ovih dana, a i ja pomalo radim u auto-skoli tako da... pisi... ili ovde ili PP kako god hoces

Obećava
    Učlanjen
    17.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Ma svejedno mi je, samo mi reci sta mi treba od dokumenata i koliko kesa dajem ovima u supu za izradu dozvole?

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Treba ti lekarsko uverenje do zavisi od zdravstvene ustanove u mestu u kom zivis cene se krecu od recimo 1000-2000din ali najcesce je oko 1200-1500din, treba ti potvrda iz auto skole o polozenom PSP-u, zahtev za izdavanje dozvole (to se uzima u sup-u) i uplatnica na oko 500din i naravno dve slike. E sad, opet zavisi gde zivis mozda postoji jos neka posebna opstinska taksa i moj savet ti je da odes lepo u sup i pitas sta ti sve treba oni obicno imaju neke kao oglasne table na kojima se nalaze spiskovi dokumenata koji su potrebni za vadjenje raznih dokumenata, kao i opisi uplatnica (koliko treba uplatiti na koje ziro racune itd)

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •