PRIJATNA PITANJA

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
dajte neki spisak malo bih da usavrshim vestinu komunikacije.. ali nemojte da varate ispitacu na vama prvo. salimse.ail treba mi ovih dana.

ali sad ne bih ovo .....nema teme nestani temo :X posto mislim da ce ici u nekom pristrasno-glupom-preskakackom pravcu tako da nece biti ispunjena ok :I ali ipak ostavljam iz niskih pobuda
 
Je l' ti prijala kafa? :D
Jesi li polozila ispit, to sam te pitala na gerijatriji jos pre mesec dana kad si pisala da ucis :oops: a mozda je ovo neprijatno pitanje :confused:
A sto ne spavas?
Oces jos neko pitanje?
 
"Mnogo dobro izgledas"(al onako uzgred da jos pojacas utisak kao to je nestyo najnormalnije u vezi te osobe sto ti prvo pada u oko)
".......si inteligentna,pametna,dobra,postena,velike emotivne inteligencije,super,duhovita,teska ali iskrena......"(isit princip,ubacis negde u recenici gde se laskanje ni ne ocekuje uzgred na nekoj bezveznoj temi ali ne sve nego samo nesto...pa pravis varijacije al ne preteruj jer je prozirno-tiha voda breg roni)
 
@Queen znam da se kraljice ne pitaju za godine ali jesi li ti princeza ili kraljica? :D Imas li 21 ili 22 godine? :shock:
Evo vam pitanja, hebala vas pitanja i prijatna i neprijatna.
 

Prilozi

  • pitanja2.jpg
    pitanja2.jpg
    96,9 KB · Pregleda: 64
frozen1982.:
Nije vazno sta pitas neko kako(ako ispadne da se od pitanja osoba ne oseca neprijatno ili jos bolje ako joj pitanjem nahranis sujetu to je bingo!)
eh , znala sam da ovo radish !

@ jagodica : nemoj nikad da dozvolish da te neko ubedi da "neshto nije u redu s tobom"....inace,ljudi su osetljivi na mnoga -neka pitanja , ne smesh biti voajer njihove dushe .....i ako nece pa pricaju o zanimljivim stvarima , onda ni ne pricash s njima i tacka .
 

Back
Top