Ritalin, Memorin
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Ritalin, Memorin

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ritalin, Memorin

Zanima me sledece, pod velikim sam stresom oko fakulteta. Ne mogu da stignem da sve zapamtim. Cuo sam da je Ritalin veoma popularan medju zapadnim studentima i da uz pomoc njega postizu izvandredne rezultate. Znam da je to lek za lecenje ADHD koji se obicno daje osobana sa ovim poremecajem. Ali su zato zdravi studenti probali Ritalin i dosli do zakljucka da enormno povecava memoriju i uspeh na fakultetu. Zeleo bi da mi neko strucno objasni u cemu je tu tajna, sta zapravo Ritalin radi na nivou tela da tako povecava memoriju. Na zalost Ritalin je nemoguce nabaviti kod nas bar ne legalno, ali me i dalje zanima u cemu je tajna.

Drugo pi pitao o Memorinu koji moze da se nabavi. http://www.add-adhd-help-center.com/memorin_formula_highlights.htm
    Ovo je sajt o njemu. Da li ga je neko koristio i da li pomaze. Zeleo bi da neko strucan ako moze podleda sastav na sajtu i da svoje misljenje bar teoretsko da li takav sastav moze da bude od neke koristi u procesu pamcenja.

Hvala

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: Ritalin, Memorin

Tema se ponavlja, nijedan preparat nece spremiti ispit umesto tebe.
    Imas nas domaci acutil fosforo bas za povecanje koncentracije, godinama na trzistu, u svakoj apoteci, bezbedan ako je bas tolika frka.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •