ljuuuubav

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Prolece je stiglo u vas grad. Da li to u vas unosi onaj slatki nemir, da li vam necije oci jace sijaju od ostalih, da li vam je dan prazan bez nekog?


(toliko glupih tema pa da upotpunim kolekciju i dam svoj doprinos)
 
latica:
Prolece je stiglo u vas grad. Da li to u vas unosi onaj slatki nemir, da li vam necije oci jace sijaju od ostalih, da li vam je dan prazan bez nekog?


(toliko glupih tema pa da upotpunim kolekciju i dam svoj doprinos)

Da,slatki nemir, :-D da, moje oci sijaju jace od ostalih. Ne, nije prazan, zato sto nisam bez nekog.Nego sam sa nekim.
 
Ma ta vrucina ubija... Eto i ja cim vidim neku sliku neke golisave cice odmah mi vruce... :lol: Niske strasti sta cu, ne umem da ih kontrolisem.... pa onda spustim kriterijume...

Eto i ja da dam moj glupi odgovor ovoj glupoj temi... :lol:
 
latica:
Prolece je stiglo u vas grad. Da li to u vas unosi onaj slatki nemir, da li vam necije oci jace sijaju od ostalih, da li vam je dan prazan bez nekog?


(toliko glupih tema pa da upotpunim kolekciju i dam svoj doprinos)

EEhhhhhh

danas sam se u mom i tvom gradu nagledao toliko sisa..............

da civek poludi...............


lepo ovo toplo vreme.........
 
Petar_Pan:
Ma ta vrucina ubija... Eto i ja cim vidim neku sliku neke golisave cice odmah mi vruce... :lol: Niske strasti sta cu, ne umem da ih kontrolisem.... pa onda spustim kriterijume...

Eto i ja da dam moj glupi odgovor ovoj glupoj temi... :lol:

U kom smislu spustis kriterijume, u smislu spustis broj godina koje dolaze u obzir ili nekako drugacije?
 
Bila mu je i mama tu, namas razloga za ljubomoru, nista nije moglo ni da se desi, decko ima devojku.(Otkud meni ideja da ja treba nesto da objasnjavam sad? Je l zna neko? Ja, zato sto sam plavusa u srcu, ja ne znam odogovor na to pitanje.)
 
topmodelsica:
Sto si tako ljubomoran? Ti znas da ja tebe volim. :D To je samo Marinin rodjak.


MA nisam ljubnomoran, to je bio kompliment! :)

topmodelsica:
Bila mu je i mama tu, namas razloga za ljubomoru, nista nije moglo ni da se desi, decko ima devojku.(Otkud meni ideja da ja treba nesto da objasnjavam sad? Je l zna neko? Ja, zato sto sam plavusa u srcu, ja ne znam odogovor na to pitanje.)


Jel se mi znamo????

:shock: :shock:
 

Back
Top