jos malo pa.....

*Dario*

Početnik
Poruka
29
........siptari dobise svoj cilj.....velika albanija :)

fgdfgdf.jpg
 
Ај не смарајте више с том смарачком сликом.... јбт, нашли сте ту слику и у'ватили је се ко пијан плота !?
Доста бре више !
 
josh je neko na sliku stavio "po"..:roll:..
ovi na slici mi liche na neke mandove...
i crnogorci su prilicno fer reagovali oko ovoga..bez neke neprijateljske svesti prema srbiji..chak se i njoj skandiralo...otishli,pa sta...
nikakvog rasparchavanja crne gore nece biti..ni od albanije ni od hrvatske...to je sf scenario,i nema nikakvog utemeljenja...svet to ne bi dozvolio..hebiga,al' chitav proces dezintegracije se zavrsava na kosovu..
 
Petar_FPN:
josh je neko na sliku stavio "po"..:roll:..
ovi na slici mi liche na neke mandove...
i crnogorci su prilicno fer reagovali oko ovoga..bez neke neprijateljske svesti prema srbiji..chak se i njoj skandiralo...otishli,pa sta...
nikakvog rasparchavanja crne gore nece biti..ni od albanije ni od hrvatske...to je sf scenario,i nema nikakvog utemeljenja...svet to ne bi dozvolio..hebiga,al' chitav proces dezintegracije se zavrsava na kosovu..

Хм....кхм.... једна мала исправка.........не на Косову него на РС :roll:
 
snis:
a s'o ?!?!?!?!?!?!

Па сад за ово време кад су објављивани резултати, ово је ја мислим 3. пут како различити ликови каче исту мастурбацију на различите теме.... докле више ??
Схватили смо поенту црномањасти, млађахни "Црногорци" ликују Црвеној Хрватској....

'Ај сад нешто мало инвентивније...
 
Petre...mozda gresim ali zar se juce nije obratio Siptar koji je izjavio da ce Albanci u samostalnoj Crnoj Gori traziti svoja prava....Kao da je njih neko ugrozavao dole dok je bila zajednica a tek sad,to je samo pocetak...
 
Giovanna:
Petre...mozda gresim ali zar se juce nije obratio Siptar koji je izjavio da ce Albanci u samostalnoj Crnoj Gori traziti svoja prava....Kao da je njih neko ugrozavao dole dok je bila zajednica a tek sad,to je samo pocetak...

Juce je u Pristini "Koha ditore" objavio da je iz SAD u Crnu Goru doputovalo radi glasanja 2 000 siptara i da su upravo oni doneli nezavisnost, a kasnije je iz Bloka za nezavisnost onaj Popovic objavio da se oni bune i stavljaju primedbe na sumnjivih oko 1.600 glasova sto tacno iznosi onih 0,4% kojim je obezbedjen uspeh Mila Djukanovica, dakle sve u svemu Milo bez siptara uopste ne bi dobio referendum, tj ostao bi ispod obavezujucih 55% od izaslih biraca.
 
Alabanca u Crnoj Gori je malo i nisu pretnja,potpuno su integrisani a EU i USA sada zele potpunu stabilnost regiona .Vlasti u CG imaju izezutan rejting kod tih elemenata i ne postoje teoretske sanse za neke ozbiljne probleme...
 
Milanche jeste malo Ali zaboravio si Ulcinj Rozaje Plav Bar (pola pola) je uglavnom siptarsko.Ako pogledas listu gradova za samostalnost i zajednicu najvise glasova ili % su doneli ti gradovi.Jesu Crnogorci Glasali za Nezavisnost ali nije kako se mislilo da ce vecinu odneti Podgorica Budva Kotor Herceg Novi...
 
Ima jer si rekao da ih je malo da bi trazili otcepljenje u Crnoj Gori.Kako sam pre jedno dva tri meseca citala Siptari u mestu Tuzi (kod Podgorice) trazili su da njihov Tuzi bude samostalna opstina a ne da pripada pod Podgoricu.
 
pa to nije nista lose i nema neke velike veze sa ocepljenjem...suvise malo ima albanaca da bi dobili ocepljenje....i kada bi hteli ne bi imali podrsku za to zbog
1) toga sto EU i SAD hoce stabilnost na Balkanu
2) vlast u Podgorici uziva veliku podrsku iz EU i SAD
 
_Milanche_:
pa to nije nista lose i nema neke velike veze sa ocepljenjem...suvise malo ima albanaca da bi dobili ocepljenje....i kada bi hteli ne bi imali podrsku za to zbog
1) toga sto EU i SAD hoce stabilnost na Balkanu
2) vlast u Podgorici uziva veliku podrsku iz EU i SAD

ovo pod 1) i 2) jesi li to negde cuo, neko ti rekao, neko te naucio da kazes, tvoja slobodna procena... nije mi jasno...
 
u yebote,ima vas budnih...:)
da ne bih ponavljao...isto mislim k'o sto je milanche napisao...
mislim da ne postoje ni teoretske sanse da je neki novi ciklus prekrajanja granica dogodi..kad malo pogledamo,svet se drzi avnojevskih granica(ukljucujuci i kosovo)..i van toga..nema nicheg u skoroj buducnosti...
a i sad je imperativ "stabilnost regiona"
 
@Milanche Ok ali zar ti i dalje verujes da su Amerikanci privrzeniji Crnogorcima nego Siptarima.Vlast u Podgorici je uzivala veliku podrsku od EU I SAD do sada samo zato sto je cilj bio da se Srbija i Crna Gora odvoje...Daj Boze i da od sad bude tako, kada smo drzave za sebe....
 
Amerikanci niti su naklonjeni Amerikancima niti Siptarima...Koliko ja pratim politiku jedina zemlja kojoj su oni naklonjeni je Izrael.Sve ostalo zavisi od trenutka.Kao sto sam rekao nebrojeno puta sada im odgovara ovde stabilnost i nece biti nikakvih vise ozbiljnih sukoba za prilicno dug naredni period...avnojevske granice ostaju ukljucujuci i Kosovo bez Vojvodine....to je zavrsena prica.
 
ma jok USA i EU je to bilo svejedno samo je bilo bitno da prodje mirno...i naravno uz precutnu podrsku Milu koji im je bio saveznik priotiv Milosevica...ali totalno za njih beznacajno pitanje o kome su ostavili da se gradjani CG sami odluce...
 
Razdvojenost Srbije i Crne Gore = Lakse dobijanje Samostalnosti Kosova (Nije samo moje misljenje...Ako ste gledali sinoc emisiju na prvom znate o cemu pricam.Mozda nasi i lazu ovaj narod i sve to i nije istina ko zna....)

Milance Dok im ne dosadi....a i nema vise sta....
 
Giovanna:
Razdvojenost Srbije i Crne Gore = Lakse dobijanje Samostalnosti Kosova (Nije samo moje misljenje...Ako ste gledali sinoc emisiju na prvom znate o cemu pricam.Mozda nasi i lazu ovaj narod i sve to i nije istina ko zna....)

Milance Dok im ne dosadi....a i nema vise sta....
ih..pa kosovo ce biti nezavisno na osnovu nekih drugih planova...kontakt grupa i savet bezbednosti ne bi imali puno problema da proglaase nezavisnost i da je crna gora ostala,jer to je neka pricha za sebe.
evo,sta bi se desilo da su crnogorci(a mogli su slobodno da odluche) izjasnili za ostanak u drzavnoj zajednici?..niko ih nije terao,a najmanje eu im davala podrsku za to,da se otcepe..
ja u svakom slucaju ne vidim kako je eu na bilo koji nachin propagirala nezavisnost? chak je pricha bila da je clanstvo u eu brze u okviru drzavne zajednice...
 
ma naravno ima vec 6 meseci kako kontakt grupa za Kosovo govori da ce Kosovo dobiti uslovnu NEZAVISNOST Velika Britanija tj neki zvanicnici otvoreno zastupaju tu tezu a USA indirektno kaze(nema povratka na ono pre 99 i nema podele-pa sad kome nije jasno sta jos ostaje ja ne znam)
tako da je to resena stvar a nasi politicari bar vecina to ne smeju da priznaju jos uvek pa zato zasupaju teze te vrste...
 

Back
Top