APEL!!!!

frida-kahlo

Zainteresovan član
Poruka
350
POMOZITE OVOM PSU !!!
http://**************/AdottaUnAmico/view.php?msg=864876


...ako ne razumete Italijanski ,neko je iz puske pucao na njega i razneo mu njusku!! Jadan pas je tako upropasten ipak nasao put do kuce ali oni sada mole za pomoc jer su sve te operacije koje su psu neophodne ,jako skupe....
 
uzas bila sam na sajtu i ne preporucujem ga ljudima koji ne mogu da podnesu tako nesto kad vide prizor je stvarno odvratan ja imam 19 pasa od njih su dva da kazem hendikepirana jedan muzijak na obe prednje a zenka na obe zadnje naravno zbog nasih ``opreznih vozaca`` i ove su operacije uzsno skupe za nas koji nemamo bas velike plate tako da mogu misliti koliko onakva operacija kosta!!!!!
 
katastrofa! zar to moze da se sredi operacijom? kompletna vilica, njuska....treba napraviti para-vojnu ekipu da resava te lovce i ubice zivotinja po celom svetu....al bi im bio dzelat....
 
Ja ne smem ni da otvorim link. Samo cu da se iznerviram i posle ce da me proganjaju takve slike. Videla sam na drugom sajtu, tema je bila o borbama pasa, i ima slika pit bula koji je mrsav so strvina i prakticno su mu drugi psi pojeli njusku, tj izgrizli je tako da pas nema nosa, i sve do ociju je maltene iskidano meso. Verovatno sirotan ne moze vise ni da jede. Verovatno su ga uspavali posto je tako unakazen da tu nema spasa. Grozota.
 
miva_kac:
pit bull-a nisu sigurno uspavali jel taj pit osakacen posle borbe vise nije bio nizasta verovatno je dobio sekiru ili metak u glavu.Gledam takve scene cesto!


Dakle, cesto gledas takve scene. A koliko cesto pokusas nesto da uradis da bi takve scene manje cesto gledao?
Posto ih gledas cesto, pretpostavljam da unapred znas gde ce se odigrati "scena". Sledeci put prijavi policiji, unapred. Ili sam blesava pa dajem ovakav savet nekom kome nije u interesu da takvih "scena" bude manje?
 
pudlala:
Dakle, cesto gledas takve scene. A koliko cesto pokusas nesto da uradis da bi takve scene manje cesto gledao?
Posto ih gledas cesto, pretpostavljam da unapred znas gde ce se odigrati "scena". Sledeci put prijavi policiji, unapred. Ili sam blesava pa dajem ovakav savet nekom kome nije u interesu da takvih "scena" bude manje?


to nije za policiju ja licno znam 2 policajca koji se isto bave time.
 
Ljudi su postojali i pre ispitivanja bilo cega na zivotinjama, i u zivotu su ostajali samo najjaci ljudi .
Obzirom koliko ih maltretiraju do sada bi trebalo da su nasli lek protiv svih mogucih bolesti. Tj mozda bi to i uradili kad ne bi 90% tih ispitivanja bilo namenjeno za kojekakve kometicke proizvode, jer zaboga kako sme jedna britni spirs da ostari ili dzenifer lopez da ima celulit i bore?!? Zasto da zivotinje stradaju samo da bi tamo neka "osoba" izgledala lepo.
 
miva_kac:
nevodim moje pse na borbe drzim ih jel volim tu rasu!!!

Izvini... A jesi li ljubitelj samo "borbenih" pasa ili i ostalih rasa? I voleo bih da cujem,ako ti to nije problem,koji su razlozi zbog kojih izdvajas bas tu rasu od ostalih? Recimo... prednosti i mane u odnosu na druge rase,ili na druge podvrste,ostale terijere na primer. I da li si imao nekog psa pre sadasnjeg ili ti je to prvi pas u zivotu. (kad kazem prvi mislim stvarno tvoj. Da se samo ti brines o njemu,ti ga vaspitavas,ti zaradjujes i finansiras njegov zivot,ti mu spremas klopu i odrices se mnogih svari u zivotu da bi njemu priustio nesto... itd.)
 
Spajki:
Da te poznajem naveo bih ti jedno desetak stvari kako si i ti imao koristi od nekakve zivotinje... (a da nije za zadovoljavanje ega!)... sto se mene tice i ja se gnusham tog ispitivanje kozmetike za ulepshavanje na zivotinjama!! Ali mi nije jedna stvar jasna.... kako kozmetikom mozes da ubijes nekoga?? Ako neko zna neka mi objasni...

Ne razumem pitanje bas najbolje, ali stvar je u tome sto su u kozmetickim preparatima i hemikalije, bile dobre ili lose. Recimo ja se na 90% krema osipam po rukama, a utvrdjeno je da sam alergicna na odredjene hemikalije, i pritom neke od tih krema su namenjene za lice. Sad ti sam slozi kocikice pa vidi kako zivotinje umiru od toga.
 
Spajki:
Ne idu mi bas te kockice :lol: ti si verovatno neka totalno razmazena curica kad ti sve smeta (90% krema????) pa ti se verovatno i prashine plashish? Pa zamisli kako bi ti namazala svoju facu sa nekom kremom ako nisu utvrdili na nekoj zivotinji dal valja? Ako se vec bunish, nemoj ni koristiti nesto sto je ubilo par zivotinja!!! E TO JE LICEMERNO ! ! ! ! !

Jesi li ti procitao sta sam napisala ili si procitao ono sto si zeleo da procitas?!? To sto mi gomila krema izaziva alergiju znaci da je u tim kremama ko zna sta, i samim tim ih ne koristim, uopste. Poenta je da ako su te kreme to uradile kozi sta su onda tek uradile zivotinji na kojoj su ih testirali.
Ocigledno nisi shvatio sta sam htela da kazem tako da dizem ruke od objasnjenja, tebi je ocigledno mnogo dosadno kad samo trazis priliku da se sa nekim posvadjas pa makar i ako nema oko cega da se svadja. Zaista jadno.
 
Pretpostavljam da su ljudi alergicni na penicilin takodje razmazeni, zajedno sa onima alergicnim na maciju i psecu dlaku, kao i svi ostali koji imaju bilo kakvu nezeljenu reakciju na razne proizvode, hranu, polen, itd.... Bitno je da si ti nama mnogo pametan, a to sto nikad nisi cuo za alergijske reakcije nema veze.
 
Ima svi da dobijete po nosu zbog ovakvog dijaloga, koji uopste nije bio potreban.


Sta mislite o razvijanju kompjuterskih modela za testiranje dejstava lekova? Bas sam citala nesto o tome.
 
Ovu temu treba zatvoriti.
Nazalost, eksperimenti nad zivotinjama se vrse i to ce se i nastaviti... pojedinci ne mogu mnogo da pomognu.
Pa u nasoj sredini zivotinje truju kreozanom i ubijaju vatrenim oruzjem! Obest i primitivizam!
Deca se vaspitavaju da mrze zivotinje!
Cak i ova tzv.drustva za zastitu zivotinja (pricali smo o tome u jednoj temi) "smrduckaju" kad su u pitanju konkretne akcije i motivi njihovog postojanja...
 
Zakljucavam temu do momenta dok ne pobrisem ovo smece od pojedinih postova, neki bi trebalo da se vrate malo u osnovnu ili u predskolsko jer ih roditelji i nastavnici nisu naucili kako se pise i kako se pristojno izrazava... Sve se moze reci na korektan nacin, ali nekima je psovanje i vredjanje nesto najbolje sto iz svog recnika mogu da izvade.
 
Otvaram je ponovo, da vidimo koliko ste u stanju da normalno diskutujete, ko prvi zabrlja ide na neplaceni, a onda i svaki sledeci koji se nadoveze na brljotine.
 
Decko, imas velikih problema sa komunikacijom i izrazavanjem i u to ne ulaze samo psovke, sve je to napisano, a posle ovog pocinjem da mislim da ne znas da citas.Obrisano je sve tvoje jer si ti svadju i zapoceo i nisi imao ni jedan normalan post. Preporucujem ti da se smiris jer si odavno zasluzio nesto gore od brisanja.
 

Back
Top