Pitajte slobodno :)

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Ko kaze da ja nesmem da odgovorim na neka pitanja .
mixed-smiley-005.gif
 
Da li je istina da ces hteti da imas sex sa devojkom samo ako ona navuce tvoje carape koje si nosio prethodnog dana>
Da li je istina da si u osnovnoj skoli isao kod domara na sexualnu nastavu,kao nrp. zajedno ste listali casopise a on te kao mazi,ti mu sedis u krilu i pitas se sta je to odjedanput veliko poraslo,pa te on ohrabruje da ga mazis po dlakavim grudima>
Da li je istina da ponekad places u krevetu jer vidjas ribe na koje se palis sa mesarom(mesarem) iz C-marketa kako furaju sa njim a tebe vide kao "druga"?
I da li je istina da si smuvao ribu najboljeg drugara tako sto si joj dozvolio da ti gurne dildo koji si joj poklonio u guzu?
 
Novi Vuk:
Da li je istina da ces hteti da imas sex sa devojkom samo ako ona navuce tvoje carape koje si nosio prethodnog dana>
Da li je istina da si u osnovnoj skoli isao kod domara na sexualnu nastavu,kao nrp. zajedno ste listali casopise a on te kao mazi,ti mu sedis u krilu i pitas se sta je to odjedanput veliko poraslo,pa te on ohrabruje da ga mazis po dlakavim grudima>
Da li je istina da ponekad places u krevetu jer vidjas ribe na koje se palis sa mesarom(mesarem) iz C-marketa kako furaju sa njim a tebe vide kao "druga"?
I da li je istina da si smuvao ribu najboljeg drugara tako sto si joj dozvolio da ti gurne dildo koji si joj poklonio u guzu?


Odgovoricu ti na sva pitanja odjednom.
Ako nisi primetio Lisac je veseo .
mixed-smiley-004.gif
 
Stari Lisac:
DON:
Kolko si love dobio kao zvezda prelaznog roka za prelazak u drugi tabor,duso prodana,hahahhahahahhahahhahahhahahhahahhaa

Haha , pa sad nisu pare u igri obecali mi nesto drugo , nesto sto dise a ima i mobilni :)


ko ti je obecao to nesto, zivo me interesuje? posto sam shvatila da je to nesto zenskog roda, cije je pa da moze biti obecano?
rece da odgovaras na pitanja, izvoli.
 
Milojko Vasic:
Evo da te ja Stari Lišče nešto pitam.

Znaju li tvoji ukućani da voliš da nosiš najlon čarape ? I haltere, roze boje. :wink:

Ha ha , Milojkooooo :) pa nisi morao da odas ono za roze boju , ebiga sad sam provaljen . :)
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)
 
Ha ha , Milojkooooo :) pa nisi morao da odas ono za roze boju , ebiga sad sam provaljen . :)
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)[/quote]


A TAKO?!
ZABORAVI da delimo ja i ti sobu zimus za Kop-u....
Mrsh :lol: :evil: :evil:
 
DON:
Ha ha , Milojkooooo :) pa nisi morao da odas ono za roze boju , ebiga sad sam provaljen . :)
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)


A TAKO?!
ZABORAVI da delimo ja i ti sobu zimus za Kop-u....
Mrsh :lol: :evil: :evil:[/quote]



Lazu zlato , lazu duso , lazu vestice.
Lazu svojim tastaturama,preko foruma.
Ne postoji ni jedan nacin da me prevare.
Ali pa mi kace roze mashnice.

UUUUU medno , sve mednije rozeee , kako niko lagao nijeeeee :)

PS izvinjavam se G.Bregovicu na prepevu :)
 
Stari Lisac:
DON:
Ha ha , Milojkooooo :) pa nisi morao da odas ono za roze boju , ebiga sad sam provaljen . :)
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)


A TAKO?!
ZABORAVI da delimo ja i ti sobu zimus za Kop-u....
Mrsh :lol: :evil: :evil:



Lazu zlato , lazu duso , lazu vestice.
Lazu svojim tastaturama,preko foruma.
Ne postoji ni jedan nacin da me prevare.
Ali pa mi kace roze mashnice.

UUUUU medno , sve mednije rozeee , kako niko lagao nijeeeee :)

PS izvinjavam se G.Bregovicu na prepevu :)[/quote]


Tesko ce ti Brega oprostiti,ne prima izvinjenja,on voli vise zelene novcanice.

A sto se mene tice,CHIBE od moje bulje,nemam ja vise poverenja u tebe. :lol: :lol: :lol:
 
DON:
Stari Lisac:
DON:
Ha ha , Milojkooooo :) pa nisi morao da odas ono za roze boju , ebiga sad sam provaljen . :)
A sto se tice haltera ...mmmm..dozvoljavam da ih nose , ali ih ja u trenutku ludila skidam ili kidam sa ukucanke :)


A TAKO?!
ZABORAVI da delimo ja i ti sobu zimus za Kop-u....
Mrsh :lol: :evil: :evil:



Lazu zlato , lazu duso , lazu vestice.
Lazu svojim tastaturama,preko foruma.
Ne postoji ni jedan nacin da me prevare.
Ali pa mi kace roze mashnice.

UUUUU medno , sve mednije rozeee , kako niko lagao nijeeeee :)

PS izvinjavam se G.Bregovicu na prepevu :)


Tesko ce ti Brega oprostiti,ne prima izvinjenja,on voli vise zelene novcanice.

A sto se mene tice,CHIBE od moje bulje,nemam ja vise poverenja u tebe. :lol: :lol: :lol:[/quote]


Ha ha , Pa kad verujes vise Milojku ko te ...ahm :) Idem ja po Bundevu pa cemo u neko zezanje :) a ako naidjemo na roze masnice seticemo se tebe sa suzom u djoku :)
 

Back
Top